Yapay Kar Spreyi

Özel kutlamalarda ve çeşitli etkinliklerde ya da düğünlerde gelin ve damat üzerine püskürtmek, romantik ve eğlenceli bir etki yaratabilir.

Ürün Açıklaması

“Ali Duman Grup marka güvencesiyle üretilen Yapay Kar Spreyi, kutlamalarınıza ve özel günlerinize eşsiz bir atmosfer katmak için tasarlanmıştır. Bu spreyin 300 ml hacmi, uzun süreli kullanım sağlar ve etkileyici bir yapay kar yağmış gibi atmosfer yaratır. Kullanıldıktan sonra belli bir süreden sonra kendiliğinden iz bırakmadan kaybolmaktadır.  Ayrıca kaybolan modeliyle de yılbaşı ağacınıza, cam pencerelerinize ve dekorasyonunuzda dikkat çekici bir görünüm elde etmek için ideal bir seçimdir.

Yapay Kar Spreyi; özel kutlamalarda ve çeşitli etkinliklerde ya da düğünlerde gelin ve damat üzerine püskürtmek, romantik ve eğlenceli bir etki yaratabilir. Bu spreyin kolay temizlenme özelliği, kullanım sonrasında rahatlıkla temizlenmesini sağlar.

Ürünün kullanımı yetişkinlere uygundur ancak çocuklar tarafından kullanılırken bir yetişkinin gözetiminde olmaları gerekmektedir. Bu şekilde güvenli ve keyifli bir deneyim yaşanması sağlanır.

Ali Duman Grup tarafından Türkiye’de üretilen bu kar spreyi, kaliteli ve güvenilir bir üründür. Partilerinizden özel anlarınıza kadar her türlü etkinliğinizde unutulmaz anlar yaratmak için tercih edebilirsiniz.”

Bu ürünün fiyatını görebilmek için bayimiz olmalısınız.

“Furkan Havai Fişek” olarak, havai fişek ve eğlence aracı olan piroteknik maddelerin satışını toptan ve perakende olarak İstanbul’da bulunan satış mağazamızdan  gerçekleştirmekteyiz. Kalite ve güvenilirliği en üst seviyede tutarak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
HAFTA İÇİ 08:00 - 17:00
CUMARTESİ 08:00 - 16:00
PAZAR KAPALIYIZ

Ürün Grupları

Markalar

© 2024 · furkanhavaifisek.com

0

SEPETİM

SEPETİNİZ BOŞ

Yapay Kar Spreyi

Bu ürünün fiyatını görebilmek için bayimiz olmalısınız.
 
Herhangi bir karşılaştırılacak ürün seçmediniz.
Hemen Ara