Venüs Pasta Maytabı (V-660)

Avrupa standartlarına uygun olarak Niğde’de bulunan Yertaş Fabrikası’nda uzman kişiler tarafından özenerek ve dikkatli hazırlanan karışımlar kullanılarak üretilmektedir.  %100 yerli üretimdir. Venüs markalı bu pasta maytabı, özel günlerde veya kutlamalarda kullanılabilir ve etkileyici bir görsel sunum sağlayabilir.

Ürün Açıklaması

Venüs Pasta Maytabı

Ateşlendikten sonra, yaklaşık 45 saniye boyunca yanarak 50 cm yüksekliğinde muhteşem kıvılcımlar çıkarmaktadır. Doğum günleri, kutlamalar ve özel etkinlikler için ideal bir seçenek olan bu maytap, unutulmaz anlarınıza ateşli bir dokunuş katıyor.

Pasta maytabımız, pastanızı daha da özel kılmak için mükemmel bir seçenektir. Parlak ve etkileyici kıvılcımlarıyla ortamı aydınlatırken, davetlilerinizi büyüleyecek bir atmosfer yaratır. Unutulmaz bir doğum günü partisi veya özel bir kutlama için vazgeçilmez bir aksesuar olan maytabımız, etkileyici görseliyle herkesin ilgisini çekecektir.

Ateşli anlarınıza unutulmaz bir parlaklık katmak için doğru tercih!”

Bu ürünün fiyatını görebilmek için bayimiz olmalısınız.

“Furkan Havai Fişek” olarak, havai fişek ve eğlence aracı olan piroteknik maddelerin satışını toptan ve perakende olarak İstanbul’da bulunan satış mağazamızdan  gerçekleştirmekteyiz. Kalite ve güvenilirliği en üst seviyede tutarak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
HAFTA İÇİ 08:00 - 17:00
CUMARTESİ 08:00 - 16:00
PAZAR KAPALIYIZ

Ürün Grupları

Markalar

© 2024 · furkanhavaifisek.com

0

SEPETİM

SEPETİNİZ BOŞ

pasta maytabı

Venüs Pasta Maytabı (V-660)

Bu ürünün fiyatını görebilmek için bayimiz olmalısınız.
 
Herhangi bir karşılaştırılacak ürün seçmediniz.
Hemen Ara