Uzun Tel maytap 70 cm

Maytaplar, düğünlerin vazgeçilmez atmosferini yaratmak için ideal bir seçenektir. 70 cm uzunluğundaki tel maytaplar, etkileyici bir görsel şölen sunar. Yaklaşık 60 saniye süren yanma süreleriyle, kutlama anlarınızı aydınlatır ve renklendirirler. Bu zarif ürün, etkileyici bir ışıkla çevreleyerek unutulmaz anlar yaratmanıza yardımcı olur. Düğünlerde romantik bir atmosfer oluşturmak için tel maytapları tercih ederek, özel gününüzü daha da unutulmaz kılabilirsiniz.

Ürün Açıklaması

Uzun Tel maytap 70 cm

Furkan Havai Fişek & Enigma Fireworks’un kalitesiyle sunulan uzun tel maytaplar, Türkiye’deki düğünlerin vazgeçilmez ürünü haline gelmiştir. Bu benzersiz ürünler, farklı uzunluk seçenekleri sunarak müşterilerine geniş bir yelpaze sunar. 40, 70 ve 100 cm gibi değişik uzunluklarda bulunan uzun tel maytaplar, etkileyici bir görsel şölen sunmanıza yardımcı olur.

Bu özel maytaplar, inanılmaz bir yanma süresi sunar. Ürünlerimiz, 3 dakikaya kadar sürebilen uzun yanma süreleriyle göz kamaştırıcı bir deneyim sunar. Bu sayede, düğünlerinizi, kutlamalarınızı ve diğer özel anlarınızı daha da unutulmaz hale getirebilirsiniz.

Furkan Havai Fişek & Enigma Fireworks’un uzun tel maytapları, üstün kalite ve güvenilirlikleriyle öne çıkar. Her bir ürünümüz, özenle tasarlanmış ve titizlikle üretilmiştir. Müşteri memnuniyetine büyük önem veriyoruz ve en yüksek standartlarda ürünler sunuyoruz.

Düğünlerinizde romantik bir atmosfer yaratmak, kutlamalarınıza sihirli bir dokunuş katmak için Uzun Tel maytap 70 cm ürününü tercih edin. Türkiye’deki ilk ve en kaliteli uzun tel maytaplarla unutulmaz bir deneyim yaşayın.

Bu ürünün fiyatını görebilmek için bayimiz olmalısınız.

Kullanım Talimatları

  1. Ürünü yumuşak malzemeye yerleştiriniz.
  2.  Üst kısmında bulunan kağıdı yırtarak kibrit veya çakmak ile tutuşturun.
  3. Elde tutmayınız.
  4. Sadece 18 yaş üstü kullanabilir.
  5. Ateşlendikten sonra en az 1 metre uzağa çekilin.

EK GÜVENLİK:  Her türlü olumsuzluklara ve yaşanacak kötü durumlar için ilk yardım çantası, yangın söndürme tüpü gibi hızlı müdahale edebileceğiniz malzemeleri yanınızda bulundurmayı Furkan Havai Fişek olarak tavsiye ederiz.

CE Bilgileri

KODU VE KATEGORİSİ :E137G – F2 SERİ NUMARASI: CF2127
TİPİ: FOUNTAIN ADI: 70 CM TEL MAYTAP
MARKASI: ENIGMA FIREWORKS PAKET İÇERİĞİ: 3 ADET
NEC: 36,3GRAM / 1 ADET CE  NUMARASI: 1395-F1-0020/2012

 

Ürün Videosu

Ürün videosunun fabrika tarafından gönderilmesi beklenmektedir.

Furkan havai fişek olarak, havai fişek ve eğlence aracı olan piroteknik maddelerin satışını toptan ve perakende olarak İstanbul’da bulunan satış mağazamızdan  gerçekleştirmekteyiz. Kalite ve güvenilirliği en üst seviyede tutarak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

HAFTA İÇİ 08:00 - 18:00
CUMARTESİ 08:00 - 17:00

Ürün Grupları

Markalar

© 2023 · furkanhavaifisek.com

Close
Hemen Ara