Kategoriler
Sepetim
KURYE İLE GÖNDERİM & HIZLI TESLİMAT 150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE ÖZEL İNDİRİMLER!
ANLAŞMALI KARGO İLE GÖNDERİM & HESAPLI VE HIZLI KARGO MAĞAZAMIZDAN SATIN ALMA İMKANI BANABİKURYE İLE İSTANBUL'A ÖZEL AYNI GÜN TESLİMAT!
PAYTR GÜVENCESİYLE & KREDİ KARTI İLE ÖDEME 150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! BANABİKURYE İLE İSTANBUL'A ÖZEL AYNI GÜN TESLİMAT!

Uzun 40 Patlar - 12 Adetli

Uzun 40 Patlar - 12 Adetli

Paylaş

Uzun 40 Patlar - 12 Adetli
90,00TL
Vergiler Hariç: 90,00TL
0 Kez Satıldı
9 Kez İncelendi

Furkan Havai Fişek internet sitesi üzerinden satışa sunulmakta olan pirat ürün modellerinden biri de Uzun 40 patlar ürünüdür. Enigma marka güvencesiyle üretilmiş olan ürünümüzün içinde 12 adet Uzun 40 Patlar şerit bulunmaktadır. Her biri ateşleme fitili vasıtasıyla ateşlendikten sonra 40 kez patlamakta ve yüksek bir ses çıkarmaktadır. Özellikle mahalle arası eğlenceler için tercih edilebilecek ürünümüz, yalnızca dış mekan kullanımına uygundur. İç mekanda ve 18 yaş altı kişiler tarafından kullanılmamalıdır.

 Uzun 40 patlar ürününü internet sitemize üye olmadan, misafir girişiyle satın alabilirsiniz. Ayrıca firmamız, banabikurye altyapısıyla İstanbul içi aynı gün teslimat imkanı sunmaktadır. 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde ise sizden kargo ücreti alınmamaktadır. 


E-Posta adresinize sitemiz tarafından otomatik olarak kargonuzun Kargo Firmasına teslim etildiğine ilişkin bir "Teslimat Bilginiz" konulu E-Posta alırsınız. Bu E-Postada Korgoya verilen ürünleriniz, teslimat adresiniz, teslimat bilginiz ve kargo firmasının bilgileri yer alır. E-Postamızın alt Kısmında Gönderen Kargo firması ve karşısında İzleme Numarası yer alır. Bu izleme numarası veya sipariş numaranız ile de kargonuzun durumunu takip edebilirsiniz. Kargo bilgileriniz e-posta yoluyla gönderildiği için sistemimizde kayıtlı olmayan ve e-posta bilgileri bulunmayan müşterilerimiz bu sayfada kargolarını takip edebilmek için Müşteri Temsilcilerimizden Sipariş numaralarını öğrenebilir ve kargo durumlarını Müşteri temsilcimizden aldıkları bilgiler ile sorgulayabilirler.


Aras Kargo; Gönderinizi 0-600 km arası mesafeler için 1 günde, 600 km ve üstü olan mesafelere ise 2 gün içinde teslim etmekteyiz. Operasyonel olarak standart hizmet alanları dışında kalan, haftanın belirli günlerinde teslimat yapılan mevkii ya da yerleşim birimleri mobil alan olarak tanımlanmaktadır. Bu kapsamda mobil alanlara teslim süreleri farklılık gösterebilmektedir. Mobil alan listesini görmek için tıklayınız.

İade & Değişim Şartları

Ürün çeşitli sebeplerle beklentinizi karşılamadı ise paketi açılmamış ve bozulmamış ürünler için  7 gün içerisinde mazeretsiz iade hakkınız bulunmaktadır. 7 günü aşan sürelerde ise geri ödeme yoluyla iade yapılmamaktadır. Ürünü beğenmediğiniz ve değiştirmek istediğiniz taktirde ürünün kargo ücretini ödeyerek adresimize gönderimini gerçekleştirebilirsiniz.  Ancak 10 gün boyunca ürünü gördüğünüzden farklı gelmesi ve/veya yanlış sipariş durumunda istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Pirat Grubu

Eğlence sektörünün günden güne gelişmesiyle pirat da oldukça fazla kullanılan bir nesne haline gelmiştir. Patladıktan sonra ortaya çıkan görüntüden dolayı çok talep gören piratları Furkan Havai Fişek üzerinden seçebilir ve dilediğiniz piratı sipariş verebilirsiniz.

Pirat Nedir?

Pirat, eğlence sektöründe kullanılan küçük çaplı bir patlayıcıdır. Boyutu küçük olmasına rağmen oldukça büyük bir ses çıkarmaktadır ve tüm yaş grupları tarafından tercih edilmektedir. Pirat genellikle küçük çaplı eğlenceler için kullanılır, büyük planlı eğlenceler için uygun değildir.

Pirat, ısı, gaz, duman ya da ses üretmek için kendinden ekzotermik kimyasal reaksiyonları sürdürebilme faaliyetini gerçekleştiren maddeleri kullanma bilimi olarak tanımlanabilen Proteknik ürünlerinden biridir. Özellikle çocuk ve gençlerin sıklıkla tercih ettiği pirat çeşitleri Furkan Havai Fişek internet sitesi üzerinden ulaşabilir durumdadır.  Web sitemiz üzerinden uygun fiyatla pirat satın alabilirsiniz.

Pirat Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Pirat kullanımı diğer tüm eğlence sektöründe kullanılan patlayıcı maddelerden daha kolaydır. Fakat pirat patlatılmadan önce muhakkak kullanım talimatları detaylı bir şekilde okunmalıdır. Pirat patlatırken dikkat edilmesi gereken noktalar şu şekilde sıralanabilir:

·         Pirat küçük yaşta kişilerin kullanımına uygun değildir. Yalnızca yetişkinler kullanmalıdır.

·         Pirat kapalı alanda kullanıma uygun bir ürün değildir. Yalnızca açık havada kullanılmalıdır.

·         Piratı ateşlemeden önce etrafta tutuşabilecek, patlayabilecek bir madde olmadığından emin olunmalıdır.

·         Pirat fitili ateşlendikten sonra ortamdan 5-10 metre uzaklaşılmalıdır.

Pirat Nasıl Kullanılır?

Piratı patlatabilmek için öncelikle fitili ateşlenmelidir. Fitil ateşlenirken dikkatli olunmalı ve ateşleme işlemi gerçekleştirildikten sonra ortamdan 5-10 metre kadar uzaklaşılmalıdır. Aksi takdirde patlamanın etkisiyle kişiye zarar gelebilir. Ateşleme fitili ise piratın üst kısmında yer almaktadır.

Pirat ateşlendikten sonra üst üste patlama sesi çıkarmaktadır. Oldukça ucuz fiyatlara sahip pirat genelde 40’lı kutularda satıldığı için de defalarca kez bu işlem gerçekleştirilebilmektedir. Özellikle çocukların hayli ilgi odağı olan pirat, 18 yaş üstü tüm bireyler tarafından eğlence aracı olarak kullanılabilir. Fırat Havai Fişek üzerinden siz de dilediğiniz şekilde pirat alabilir ve sertifikalı hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.