Sepet
AYNI GÜN KARGO & HIZLI TESLİMAT 400 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE ÖZEL İNDİRİMLER!
ANLAŞMALI KARGO İLE HIZLI GÖNDERİM MAĞAZAMIZDAN SATIN ALMA İMKANI TOPTAN TEKLİF UYGUN FİYAT FIRSATI!
HAVALE/EFT & KREDİ KARTI SEÇENEĞİ 400 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! ÜCRETSİZ KARGO FIRSATI YAKALA!

Topaç Grubu

Topaçlar, insanlık tarihinin çok eski zamanlarından beri oyuncak olarak kullanılmış bir eşyadır. Proteknik bilimi ise bu eşyayı daha eğlenceli bir obje haline getirmek için patlama efektli ve topaç mantığıyla hareket eden proteknik oyuncakları tasarlamıştır.

Topaçlar ateşlenmesi ve kullanılması oldukça kolay olmakla birlikte, asla kapalı alanda kullanılmaması gereken ürünlerdir. Her ne kadar boyutlarından dolayı verebilecekleri zararın boyutu büyük olmayacak olsa da, etrafta herhangi bir yanıcı madde ya da elektrik akımı bulunması zararın boyutlarını büyütebilmektedir. Bu sebeple topaçların açık ve geniş bir alanda kullanımı tavsiye edilmektedir.

Topaç Çeşitleri

Furkan Havai Fişek ve Proteknik internet sitesi üzerinden çok sayıda topaç çeşidine ulaşmak mümkündür. Gerek genç gerek yetişkin yaşta herkesin ilgisini çeken topaçların kullanım talimatları da alınan topaç pakedinin üzerinde yazmaktadır.

Topaç çeşitleri genelde renklerine göre birbirlerinden ayrılmaktadır. Her dönüşte başka renk saçan topaçlar mevcut olmakla birlikte, tek renkle dönen topaçlar da mevcuttur. Furkan Havai Fişek ve Proteknik internet sitesi üzerinden ulaşılabilecek topaç çeşitleri ise şu şekilde sıralanabilir:

·         72’li renkli topaç

·         Büyük ışıklı topaç

·         Çift patlar topaç

·         Küçük ışıklı topaç

·         Renkli çarkıfelek topaç

·         Renkli topaç

Topaç Fiyatları

Kullanımı oldukça kolay ve eğlenceli olan topaçların fiyatları da oldukça uygundur. Topaç fiyatları topacın renk ve özelliğine göre değişmektedir. Ayrıca genelde toplu halde satılan topaçların fiyatları paketteki toplam topaç sayısına göre de değişiklik göstermektedir. Kullanım alanına göre 72 tane topacın bulunduğu paketler de mevcuttur, 6 tane topacın bulunduğu paketler de satışa sunulmuştur.

Topaçlar genel olarak pahalı ürünler değillerdir. Cüzi bir miktar ödeyerek topaç eğlencesini yaşamak mümkündür. Furkan Havai Fişek ve Proteknik de topaç için hem uygun fiyat hem kolay ödeme imkanı sunmaktadır.

Furkan Havai Fişek, 400 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti ödemeden sipariş verebilirsiniz

Furkan Havai Fişek, kredi kartı ödemeleriniz için PayTR güvencesi sağlamaktadır.

Ayrıca İstanbul içi vereceğiniz siparişler banabikurye altyapısı ile aynı gün teslim edilmektedir.

 

Furkan Havai Fişek internet sitesi üzerinden satışa sunulmuş olan topaç modellerinden biri de Çatlayan Topaç ürünüdür. Ürünümüzün paketi içinde 8 adet topaç bulunmaktadır. Tekli satılmamaktadır.Ürün, üzerinde bulunan fitili vasıtasıyla ateşlendikten sonra yerde kendi etrafında dönerek renk..
120,00TL
Vergiler Hariç:120,00TL
Furkan Havai Fişek internet sitesi üzerinden satışa sunulan topaç modellerinden biri de ışıklı ve renkli topaç büyük ürünüdür. Ürünümüz üzerinde bulunan fitil vasıtasıyla ateşlenmektedir. Ateşlendikten sonra bir süre kendi etrafında dönerek kıvılcımlar saçmaktadır. Renkli kıvılcım efektiyle piro..
30,00TL
Vergiler Hariç:30,00TL
Furkan Havai Fişek internet sitesi üzerinden satışa sunulmuş olan topaç modellerinden biri de ışıklı ve renkli topaç küçük ürünüdür. Ürünümüzün içinde 12 adet küçük topaç bulunmaktadır. Ürün, üzerinde bulunan fitili vasıtasıyla ateşlendikten sonra yerde kendi etrafında dönerek renkli kıvılcımlar..
30,00TL
Vergiler Hariç:30,00TL
Renkli ve Sesli ÇarkıfelekRenkli ve sesli çarkıfelek, Furkan Havai Fişek internet sitesi üzerinden satışa sunulmaktadır. Ürünümüz, ateşleme fitili vasıtasıyla ateşlenmektedir. Ateşlendikten sonra yerde hem ses çıkararak hem farklı renklerde kıvılcımlar çıkartarak dönen ürünümüz özellikle küçük çaplı..
30,00TL
Vergiler Hariç:30,00TL
Renkli ve Sesli Çarkıfelek - 12 Adetli
%17
İndirim
Renkli ve sesli çarkıfelek 12 adetli olarak, Furkan Havai Fişek internet sitesi üzerinden satışa sunulmaktadır. 1 paketinde 12 adet bulunmaktadır. Ürünümüz, ateşleme fitili vasıtasıyla ateşlenmektedir. Ateşlendikten sonra yerde hem ses çıkararak hem farklı renklerde kıvılcımlar çıkartarak dönen ürün..
300,00TL 360,00TL
Vergiler Hariç:300,00TL
Topaçlı Fişek
%40
İndirim
Furkan Havai Fişek internet sitesi üzerinden satış sunulmuş olan piroteknik ürünlerden biri de topaçlı fişek ürünüdür. Ürünümüz üzerinde bulunmakta olan ateşleme fitili aracılığıyla ateşlenmektedir. Ateşlendikten sonra ürün kendi etrafında dönerken aynı zamanda kıvılcımlar çıkartmaktadır ayrıca ..
30,00TL 50,00TL
Vergiler Hariç:30,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.