Tekli Ateşleme Sistemi

Furkan Havai Fişek, havai fişek, volkan ve diğer piroteknik ürünlerin patlatılması için uzaktan kumanda işlevi gören tekli ateşleme sistemi ürününü internet sitesi üzerinden satışa sunmuştur. Profesyonel ve amatör havai fişek gösterilerinde sıklıkla tercih edilen ürünümüz, havai fişeklere temas etmeden, istenen zamanda güvenli bir şekilde patlamasını sağlamaktadır.

Ürün Açıklaması

Furkan Havai Fişek, havai fişek, volkan ve diğer piroteknik ürünlerin patlatılması için uzaktan kumanda işlevi gören tekli ateşleme sistemi ürününü internet sitesi üzerinden satışa sunmuştur.

Profesyonel ve amatör havai fişek gösterilerinde sıklıkla tercih edilen ürünümüz, havai fişeklere temas etmeden, istenen zamanda güvenli bir şekilde patlamasını sağlamaktadır.

Ateşleme sistemiyle piroteknik ürünleri uzaktan kullanabilmek için ateşleme kablosu ile ateşleme sistemi ve ürünü bağlayıp uzaktan kumanda ile çalıştırabilirsiniz. Böylelikle güven içerisinde patlayıcı ürünlerinizi kullanıp, uzaktan keyifle izleyebilirsiniz.

Sitemiz güvenli ödeme imkanlarıyla ürünü satın alabilir, havai fişek gösterilerinizi çok daha güvenli ve istediğiniz şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Ürünün kullanım talimatlarını dikkatlice uygulamanız sağlık ve güvenlik bakımından önemlidir.

  • Bağlayacağınız ürünün güvenli kullanım talimatlarını dikkatlice okuyun ve canlılardan, yanıcı ve kolayca hasar görebilen yüzeylerden belirtilen mesafe kadar uzakta, düz bir zemine sabitleyin.
  • Ateşleme sistemine bağlayacağınız ürünü ateşleme kablosunun lamba şeklindeki ucuna birleştirin.
  • Ateşleme kablosunun diğer ucundaki metal telleri ateşleme sistemine sıkıştırarak, kullanacağınız üründen belirtilen en az mesafe kadar uzaklaşın ve ateşleme sistemini kullanarak ürünü ateşleyin.
  • Ürünü elinizde tutmayınız.
  • Yanlış kullanım sonucunda ciddi yaralanmalara ve yangına sebep olabileceğini unutmayınız.
  • 18 yaşından küçüklerin kullanması yasaktır.
  • Ürünün etki türü, kullanacağınız ürünün oluşturabileceği yaralanma, yangın gibi riskleri minimize ederek istediğiniz anda ürünü ateşlemenize yardımcı olan bir üründür.

Ürünü kuru bir yerde ateşle temas halinde olmayacak ve yüksek sıcaklığa maruz kalmayacak şekilde muhafaza ediniz.

Paket içeriğinde 1 adet tekli ateşleme sistemi bulunmaktadır.

Ürün paket halinde satılır ve paket halinde satılması tavsiye edilir.

Lütfen güvenlik talimatlarına dikkat ederek ürünü kullanınız ve kullanıcıların güvenliğini sağlamak için gerekli önlemleri alınız.

Bu ürünün fiyatını görebilmek için bayimiz olmalısınız.

“Furkan Havai Fişek” olarak, havai fişek ve eğlence aracı olan piroteknik maddelerin satışını toptan ve perakende olarak İstanbul’da bulunan satış mağazamızdan  gerçekleştirmekteyiz. Kalite ve güvenilirliği en üst seviyede tutarak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
HAFTA İÇİ 08:00 - 17:00
CUMARTESİ 08:00 - 16:00
PAZAR KAPALIYIZ

Ürün Grupları

Markalar

© 2024 · furkanhavaifisek.com

0

SEPETİM

SEPETİNİZ BOŞ

Tekli Ateşleme Sistemi

Tekli Ateşleme Sistemi

Bu ürünün fiyatını görebilmek için bayimiz olmalısınız.
 
Herhangi bir karşılaştırılacak ürün seçmediniz.
Hemen Ara