Sepet
AYNI GÜN KARGO & HIZLI TESLİMAT 400 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE ÖZEL İNDİRİMLER!
ANLAŞMALI KARGO İLE HIZLI GÖNDERİM MAĞAZAMIZDAN SATIN ALMA İMKANI TOPTAN TEKLİF UYGUN FİYAT FIRSATI!
HAVALE/EFT & KREDİ KARTI SEÇENEĞİ 400 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! ÜCRETSİZ KARGO FIRSATI YAKALA!

Sis Bombaları

Sis Bombaları

Sis Bombaları

Sis bombası, günümüzde hayatın her noktasında ortama renk katmak amacıyla sıklıkla tercih edilir.  Tiyatrolarda, cinsiyet partilerinde ve doğum günlerinde başta olmak üzere farklı yerlerde kullanılan bu ürün oldukça kolay bir kullanıma sahiptir. Çevreye herhangi bir şekilde zarar vermemesi, farklı renk seçeneklerinin bulunması sis bombalarının sıklıkla tercih edilmesini sağlar. Sanılanın aksine bomba gücüne sahip bir ürün değildir.

 

Sis bombası renkleri arasında mavi, pembe, mor, turuncu, sarı, lacivert ve kırmızı gibi pek çok renk seçeneği bulunur. Böylece çeşitli konseptlerde kullanıma uyum sağlar. Özellikle cinsiyet partilerinde mavi ve pembe renkler sıklıkla kullanılır.  Meşale formu ile aynı formdadır ve kısa süre içerisinde yakılarak kullanılabilir.  Peki, sis bombası ne işe yarar?

 

Sis Bombası Ne İşe Yarar?

 

Havai fişek, meşale başta olmak üzere pek çok piroteknik ürünün kullanımında olduğu gibi sis bombalarının da tercih edilme sebebi ortama eğlence katmaktır. Doğum günlerini, partileri, cinsiyet partilerini, kutlamaları daha eğlenceli bir hale getirmesi nedeniyle tercih edilir.  Bu nedenle temelde bir eğlence ürünüdür denilebilir. Ancak isteğe bağlı olarak konser ve tiyatrolarda görsel efekt sağlamak amacıyla da kullanılır. Düğün, nişan, söz veya sünnet gibi kutlamalarda da tercih edilir. Sis bombası kullanım amacı bu şekilde açıklanabilir.

 

Sis Bombası Özellikleri

 

 

Renkli sis bombası özellikleri arasında pek çok özellik sayılabilir. Öncelikle bu ürün farklı renk seçeneklerine sahiptir. Sis bombası siparişi vermek isteyen kişiler kırmızı sis bombası, mavi sis bombası, pembe sis bombası ya da sarı sis bombası siparişi verebilir. Kutlama konseptlerine uyum sağlaması adına sis bombası renk seçenekleri oldukça önemlidir. Bu ürünün özellikleri arasında bulunan bir diğer özellik ise bu ürünün çoklu paketler halinde de satılıyor olmasıdır. İsteğe bağlı olarak tekli tekli ya da paketli bir şekilde sis bombası siparişi verilebilir.   Firmamızın satışını gerçekleştirdiği sis bombaları insan sağlığına zarar vermeyecek şekilde üretilir. Herhangi bir zararı bulunmaz ve içerisinde zararlı kimyasal yer almaz.  

 

Ürün kalitesine göre farklı sürelerde yanma kapasitesi bulunur. Kaliteli ve orijinal sis bombalarının ortalama yanma süresi 35 saniyedir.  Oldukça yoğun bir şekilde renkli duman salınımı sağlar. Böylece eşsiz bir atmosfer renkli sis bombası ile elde edilebilir.

 

Sis Bombası Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

 

Sis bombası alırken dikkat edilmesi gerekenler noktalar bulunur. Bu noktaların bilinmesi istenilen verimin alınabilmesi adına önem taşır. Öncelikle sis bombası alışverişi gerçekleştirecek olan kişilerin orijinal sis bombası siparişi vermesi son derece önemlidir. Uygun fiyatlı sis bombası arayan kişiler bazı durumlarda kalitesiz ve orijinal olmayan ürünlerin siparişini verebilir. Firmamız bu aşamada sizlere kaliteli, güvenilir ve uygun fiyatlı sis bombası satışı gerçekleştirir. İkinci adımda ise dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise ürünün rengidir. Eğer bir konsept için sis bombası siparişi veriliyorsa konsepte uygun renkte bulunan ürün sipariş edilebilir. Sis bombası yanma süresi de dikkat edilmesi gerekenler arasında yer alır. Büyük ve küçük ambalajları bulunan sis bombalarının yanış süreci birbirinden farklı olur. Küçük sis bombaları daha az duman verir ve daha kısa süre yanar. Büyük sis bombaları ise daha fazla duman vermesinin yanı sıra daha uzun süre yanma özelliğine sahiptir.

 

Sis Bombası Nasıl Kullanılır?

 

Firmamız Furkan Havai Fişek tarafından satışı gerçekleştirilen tüm sis bombaları oldukça kolay bir şekilde kullanılabilir. Bu sis bombalarının kusursuz bir şekilde çalışabilmesi adına yalnızca ürünün üst kısmında yer alan fitilin çakmak yardımıyla ateşlenmesi gerekir. Fitil ateşlendikten sonra kısa süre içerisinde ürünün yanmasını sağlar ve ortaya renkli bir duman yayılır. Yayılacak olan dumanın insan sağlığına herhangi bir yan etkisi bulunmaz. Açık ve kapalı alanlarda kullanıma uygun olacak şekilde üretilir. Böylece yer ve mekan fark etmeksizin sis bombası kullanımı gerçekleştirmek mümkün hale gelir. Eğer sizler de rengi net bir şekilde belli olan, kaliteli, orijinal ve çevreye zararı bulunmayan bir sis bombası siparişi vermek istiyorsanız firmamız Furkan Havai Fişek’i tercih edebilirsiniz. Web sitemiz üzerinden ücretsiz kargo fırsatlarından yararlanarak ürününüzün siparişini oluşturabilir ve sis bombası elinize ulaştıktan sonra ürünün kullanımını gerçekleştirebilirsiniz.


Furkan Havai Fişek güvencesiyle ithal edilip, internet sitesi üzerinden satışa sunulmakta olan sis bombası modellerinden biri de 5 renkli top sis bombası modelidir.  Paket içerisinde 5 farklı renkte toplam 6 adet sis bombası içermektedir. Paket halinde satışa sunulmuştur. Te..
45,00TL
Vergiler Hariç:45,00TL
Furkan Havai Fişek internet sitesi üzerinden küçük yeşil sis duman ürünü satışa sunulmuştur. Bu sis bombası modelimizi kutlamalarda ve düğünlerde kullanabilir, eğlencelerinize farklı bir hava katabilirsiniz. Yerli üretim olan bu ürünümüz küçük boydadır ve içinde yeşil sis bulundurmaktadır. Troy F..
50,00TL
Vergiler Hariç:50,00TL
Furkan Havai Fişek internet sitesi üzerinden satışa sunulmuş olan sis bombası ürünlerinden biri de küçük kırmızı sis duman modelidir. Modelimiz küçük ebattadır ve içerisinde kırmızı sis ihtiva etmektedir.Ürünü düz bir zemine yerleştiriniz ve fitilinden ateşleyip uzaklaşınız.Sadece dış mekan kullan..
30,00TL
Vergiler Hariç:30,00TL
Furkan Havai Fişek internet sitesi üzerinden satışa sunulmuş olan sis bombası modellerinden biri de pembe sis duman büyük ürünüdür. İnternet sitemiz üzerinden güvenli ödeme yöntemlerini kullanarak kolayca satın alabileceğimiz ürünümüz Furkan Havai Fişek güvencesiyle üretilmiştir ve büyük boyuttad..
50,00TL
Vergiler Hariç:50,00TL
Mor sis duman büyük ürünü Furkan Havai Fişek internet sitesi üzerinden satıştadır. Eğlence sektöründe oldukça popüler olan ürünümüz, büyük ebattadır ve içerisinde mor duman bulunur. Furkan Havai Fişek marka güvencesiyle üretilmiş olan modelimiz ateşlendikten sonra içerisindeki renkli dumanı dış..
50,00TL
Vergiler Hariç:50,00TL
Eğlence amaçlı organizasyonlarda oldukça popüler olan turuncu sis duman büyük ürünü Furkan Havai Fişek internet sitesi üzerinden satışa sunulmuştur. Ürünümüz büyük ebatlıdır ve içerisinde turuncu renkli sis bulundurmaktadır. Ürün ateşlendiği zaman renkli duman dışarıya çıkar ve izleyenleri kendin..
50,00TL
Vergiler Hariç:50,00TL
Furkan Havai Fişek internet sitesi üzerinden satışa sunulan piroteknik ürünlerinden biri de siyah sis duman büyük ürünüdür. Firmamız güvencesiyle üretilmiş modelimiz, eğlence sektöründe sıklıkla tercih edilen bir modeldir. Büyük ebatlı sis bombası ürünlerimizden biri olan bu model içerisinde siy..
50,00TL
Vergiler Hariç:50,00TL
Furkan Havai Fişek internet sitesi üzerinden satışa sunulmak olan sis bombası ürünlerinden biri de mavi sis duman büyük modelidir. Furkan Havai Fişek marka garantisiyle üretilmiş modelimiz büyük ebatlıdır ve içerisinde mavi sis ihtiva etmektedir. Ürün ateşlendikten sonra içindeki mavi duman dışar..
50,00TL
Vergiler Hariç:50,00TL
Furkan Havai Fişek tarafından satışa sunulmuş olan sis bombası modellerinden biri de beyaz sis duman büyük modelidir. İthal ettiğimiz bir ürün olan bu model, kutlama ve düğünlerde sıklıkla kullanılmaktadır. Furkan Havai Fişek mark güvencesiyle üretilmiş olan ürünümüz, ateşlendikten sonra yaklaşı..
50,00TL
Vergiler Hariç:50,00TL
Furkan Havai Fişek, kırmızı sis duman büyük ürününü satışa sunmaktadır. Ürünümüz büyük boy sis bombası modellerimizdendir ve ateşlendiği zaman yaklaşık 50-60 saniye boyunca tüpün içinde bulundurduğu yüksek dozda kırmızı dumanı dışarıya bırakarak estetik bir ortam oluşturur. Furkan Havai Fişek ma..
50,00TL
Vergiler Hariç:50,00TL
Furkan Havai Fişek internet sitesi üzerinden kolayca satın alabileceğiniz yeşil sis duman büyük ürününü, doğum günü, düğün gibi eğlence amaçlı organizasyonlarda kullanabilirsiniz. Ürünümüz büyük ebattadır ve içerisinde sarı sis ihtiva etmektedir. Modelimiz ateşlendiğinde bu duman dışarı çıkacak ..
50,00TL
Vergiler Hariç:50,00TL
Furkan Havai Fişek internet sitesi üzerinden kolayca satın alabileceğiniz sarı sis duman büyük ürününü, doğum günü, düğün gibi eğlence amaçlı organizasyonlarda kullanabilirsiniz. Ürünümüz büyük ebattadır ve içerisinde sarı sis ihtiva etmektedir. Modelimiz ateşlendiğinde bu duman dışarı çıkacak v..
50,00TL
Vergiler Hariç:50,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Güvenlik ve Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.