Sıfır Rakamlı Dumansız Pasta Maytabı

Furkan Havai Fişek & Enigma Fireworks kalitesiyle ithal pasta maytabımız diğer pasta maytaplarına göre daha güçlü ateşiyle birlikte ekstra olarak  kokusu ve dumanı minimum seviyeye indirilmiş özel ithal bir üründür. Diğer pasta maytaplarına aksine üzerinde bulunan 1 rakamı ile özel günlerinizde daha şık bir konsept hazırlamanıza yardımcı olacaktır.

Ürün Açıklaması

Sıfır Rakamlı Dumansız Pasta Maytabı 

Ateşlendikten sonra, yaklaşık 45 saniye boyunca yanarak 12 cm yüksekliğinde muhteşem kıvılcımlar çıkarmaktadır. Standart pasta maytabına göre ekstra kokusuz ve dumansızdır. Doğum günleri, kutlamalar ve özel etkinlikler için ideal bir seçenek olan bu maytap, unutulmaz anlarınıza ateşli bir dokunuş katıyor. Sıfır Rakamlı Dumansız Pasta Maytabı ürünün haricinde diğer rakamları da mevcuttur.

Pasta maytabımız, pastanızı daha da özel kılmak için mükemmel bir seçenektir. Parlak ve etkileyici kıvılcımlarıyla ortamı aydınlatırken, davetlilerinizi büyüleyecek bir atmosfer yaratır. Unutulmaz bir doğum günü partisi veya özel bir kutlama için vazgeçilmez bir aksesuar olan maytabımız, etkileyici görseliyle herkesin ilgisini çekecektir.

Ateşli anlarınıza unutulmaz bir parlaklık katmak için doğru tercih!

Bu ürünün fiyatını görebilmek için bayimiz olmalısınız.

Kullanım Talimatları

  1. Ürünü yumuşak malzemeye yerleştiriniz.
  2.  Üst kısmında bulunan kağıdı yırtarak kibrit veya çakmak ile tutuşturun.
  3. Elde tutmayınız.
  4. Sadece 18 yaş üstü kullanabilir.
  5. Ateşlendikten sonra en az 1 metre uzağa çekilin.

EK GÜVENLİK:  Her türlü olumsuzluklara ve yaşanacak kötü durumlar için ilk yardım çantası, yangın söndürme tüpü gibi hızlı müdahale edebileceğiniz malzemeleri yanınızda bulundurmayı Furkan Havai Fişek olarak tavsiye ederiz.

CE Bilgileri

KODU VE KATEGORİSİ :E110 – F1 SERİ NUMARASI: CF2133
TİPİ: FOUNTAIN ADI: PASTA MAYTABI – 0
MARKASI: ENIGMA FIREWORKS PAKET İÇERİĞİ: 1 ADET
NEC: 3GRAM / 1 ADET CE  NUMARASI: 1395-F1-0020/2012

 

Ürün Videosu

Ürün videosunun fabrika tarafından gönderilmesi beklenmektedir.

Koli İçeriği

 

KOLİ İÇERİĞİ: 12 ADET 1 PAKET AĞIRLIĞI: 36 GR
KOLİ AĞIRLIĞI: 5,5 KG KOLİ ÖLÇÜLERİ: 460 X 240 X 440

Furkan havai fişek olarak, havai fişek ve eğlence aracı olan piroteknik maddelerin satışını toptan ve perakende olarak İstanbul’da bulunan satış mağazamızdan  gerçekleştirmekteyiz. Kalite ve güvenilirliği en üst seviyede tutarak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

HAFTA İÇİ 08:00 - 18:00
CUMARTESİ 08:00 - 17:00

Ürün Grupları

Markalar

© 2023 · furkanhavaifisek.com

Close
Hemen Ara