Sepet
AYNI GÜN KARGO & HIZLI TESLİMAT 400 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE ÖZEL İNDİRİMLER!
ANLAŞMALI KARGO İLE HIZLI GÖNDERİM MAĞAZAMIZDAN SATIN ALMA İMKANI TOPTAN TEKLİF UYGUN FİYAT FIRSATI!
HAVALE/EFT & KREDİ KARTI SEÇENEĞİ 400 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! ÜCRETSİZ KARGO FIRSATI YAKALA!

Renkli Sis Bombası

Sis bombaları, fitilinden ateşlendikten kısa bir süre sonra içerisinde bulundurduğu renkli dumanı dışarıya salan ürünlerdir. Yaratığı görsel şölen ile kullanıcıların eğlence ve kutlamalarında yoğun olarak tercih ettiği sis bombalarının kullanımı ise oldukça kolaydır. Dikkat edilmesi gereken tek nokta sis bombasının elde kullanıma uygun olup olmadığıdır. Bazı sis bombalarının elde kullanımı mümkünken bazıları yalnızca zemin üzerinde kullanılmalıdır.

Sis Bombası Çeşitleri

Sis bombaları genel itibariyle standart bir üretim modeline sahiptir. Fitilli ve silindir şekilde üretilen sis bombaları, birbirlerinden içerdikleri dumanın rengine göre ayrılmaktadırlar. Furkan Havai Fişek ve Piroteknik de kullanıcılarına pek çok renkte sis bombası sunmaktadır.

Paket halinde satılan sis bombaları da internet sitemiz üzerinde mevcuttur. Tek renkte bir sis bombası almak istemeyen, birden fazla renkte sis bombası talep eden kullanıcılar için aynı paket içerisinde farklı renkte sis bombalarının satışı da müşterilere sunulmuştur. Furkan Havai Fişek internet sitesi üzerinden farklı ebatlarda sis bombalarına ulaşmak da mümkündür.

2 farklı boyutta sis bombası çeşidi internet sitemiz üzerinden pek çok indirim ve kampanya imkânıyla birlikte satın alınabilmektedir. 5 renkli top sis bombası çeşidinin yanı sıra, beyaz, kırmızı, mavi, mor, yeşil, sarı, turuncu, siyah ve pembe renkte sis bombaları da kullanıcılara sunulmaktadır.

Sis Bombası Kullanım Alanları

Sis bombaları, hem tehlikesiz olduğu hem de oldukça estetik bir görsel yarattığı için pek çok alanda tercih edilen bir üründür. Ayrıca sis bombası fiyatları da oldukça uygundur. Kullanım kolaylığı da sunan sis bombası, Furkan Havai Fişek üzerinden kullanıcılara sunulmaktadır. Furkan Havai Fişek internet sitesi üzerinden dilenen renkte sis bombasına sahip olmak mümkündür.

Son dönemde oldukça popüler bir kullanıma sahip olan sis bombalarının en önemli kullanım alanı eğlence sektörüdür. Küçük ya da büyük çaplı tüm organizasyonlar için sis bombaları olmazsa olmazdır. Eğlence ve kutlamaların yanı sıra askeri amaçla da kullanılan sis bombalarının kullanım alanları şu şekilde sıralanabilmektedir:

·         Fotoğraf çekimleri

·         Askeri tatbikatlar

·         Düğünler

·         Nişanlar

·         Doğum günü partileri

·         Askeri tatbikatlar

·         Spor müsabakaları

·         Açılışlar

·         Milli bayramlar

·         Maç kutlamaları

·         Mezuniyet törenleri

 

 

Furkan Havai Fişek güvencesiyle ithal edilip, internet sitesi üzerinden satışa sunulmakta olan sis bombası modellerinden biri de 5 renkli top sis bombası modelidir.  Paket içerisinde 5 farklı renkte toplam 6 adet sis bombası içermektedir. Paket halinde satışa sunulmuştur. Te..
30,00TL
Vergiler Hariç:30,00TL
Furkan Havai Fişek tarafından satışa sunulmuş olan sis bombası modellerinden biri de beyaz sis duman büyük modelidir. İthal ettiğimiz bir ürün olan bu model, kutlama ve düğünlerde sıklıkla kullanılmaktadır. Furkan Havai Fişek mark güvencesiyle üretilmiş olan ürünümüz, ateşlendikten sonra yaklaşı..
50,00TL
Vergiler Hariç:50,00TL
Furkan Havai Fişek, kırmızı sis duman büyük ürününü satışa sunmaktadır. Ürünümüz büyük boy sis bombası modellerimizdendir ve ateşlendiği zaman yaklaşık 50-60 saniye boyunca tüpün içinde bulundurduğu yüksek dozda kırmızı dumanı dışarıya bırakarak estetik bir ortam oluşturur. Furkan Havai Fişek ma..
50,00TL
Vergiler Hariç:50,00TL
Furkan Havai Fişek internet sitesi üzerinden küçük yeşil sis duman ürünü satışa sunulmuştur. Bu sis bombası modelimizi kutlamalarda ve düğünlerde kullanabilir, eğlencelerinize farklı bir hava katabilirsiniz. Yerli üretim olan bu ürünümüz küçük boydadır ve içinde yeşil sis bulundurmaktadır. Troy F..
50,00TL
Vergiler Hariç:50,00TL
Furkan Havai Fişek internet sitesi üzerinden satışa sunulmuş olan sis bombası ürünlerinden biri de küçük kırmızı sis duman modelidir. Modelimiz küçük ebattadır ve içerisinde kırmızı sis ihtiva etmektedir. Troy Fireworks International marka güvencesiyle üretilmiş modelimizi ateşlediğinizde içindek..
30,00TL
Vergiler Hariç:30,00TL
Furkan Havai Fişek olarak kutlamalarda sıklıkla tercih edilen küçük siyah sis duman modelini internet sitemiz üzerinden satışa sunmaktayız. Ürünümüz Troy International Fireworks marka güvencesiyle üretilmiştir ve içerisinde siyah sis bulundurmaktadır. Ürün ateşlendikten sonra içerisindeki siyah ..
50,00TL
Vergiler Hariç:50,00TL
Furkan Havai Fişek internet sitesi üzerinden satışa sunulmak olan sis bombası ürünlerinden biri de mavi sis duman büyük modelidir. Furkan Havai Fişek marka garantisiyle üretilmiş modelimiz büyük ebatlıdır ve içerisinde mavi sis ihtiva etmektedir. Ürün ateşlendikten sonra içindeki mavi duman dışar..
50,00TL
Vergiler Hariç:50,00TL
Mor sis duman büyük ürünü Furkan Havai Fişek internet sitesi üzerinden satıştadır. Eğlence sektöründe oldukça popüler olan ürünümüz, büyük ebattadır ve içerisinde mor duman bulunur. Furkan Havai Fişek marka güvencesiyle üretilmiş olan modelimiz ateşlendikten sonra içerisindeki renkli dumanı dış..
50,00TL
Vergiler Hariç:50,00TL
Furkan Havai Fişek internet sitesi üzerinden satışa sunulmuş olan sis bombası modellerinden biri de pembe sis duman büyük ürünüdür. İnternet sitemiz üzerinden güvenli ödeme yöntemlerini kullanarak kolayca satın alabileceğimiz ürünümüz Furkan Havai Fişek güvencesiyle üretilmiştir ve büyük boyuttad..
50,00TL
Vergiler Hariç:50,00TL
Furkan Havai Fişek internet sitesi üzerinden kolayca satın alabileceğiniz sarı sis duman büyük ürününü, doğum günü, düğün gibi eğlence amaçlı organizasyonlarda kullanabilirsiniz. Ürünümüz büyük ebattadır ve içerisinde sarı sis ihtiva etmektedir. Modelimiz ateşlendiğinde bu duman dışarı çıkacak v..
50,00TL
Vergiler Hariç:50,00TL
Furkan Havai Fişek internet sitesi üzerinden satışa sunulan piroteknik ürünlerinden biri de siyah sis duman büyük ürünüdür. Firmamız güvencesiyle üretilmiş modelimiz, eğlence sektöründe sıklıkla tercih edilen bir modeldir. Büyük ebatlı sis bombası ürünlerimizden biri olan bu model içerisinde siy..
50,00TL
Vergiler Hariç:50,00TL
Eğlence amaçlı organizasyonlarda oldukça popüler olan turuncu sis duman büyük ürünü Furkan Havai Fişek internet sitesi üzerinden satışa sunulmuştur. Ürünümüz büyük ebatlıdır ve içerisinde turuncu renkli sis bulundurmaktadır. Ürün ateşlendiği zaman renkli duman dışarıya çıkar ve izleyenleri kendin..
50,00TL
Vergiler Hariç:50,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 17 (2 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.