Renkli Savaş Uçağı

Piroteknik ürünlerde füze grubu, havada yükselerek patlayan veya önceden belirlenmiş bir mesafeye kadar ilerleyen patlayıcı maddeler içeren ürünleri ifade eder. Bu ürünler, havada renkli ışıklar veya ses efektleri oluşturmak için kullanılır. Füze grubu piroteknik ürünler, daha büyük ve etkileyici bir görsel etki yaratmak için diğer piroteknik efektlerle birlikte kullanılabilir.

 

Ürün Açıklaması

Renkli Savaş Uçağı

Eğlencenizi gökyüzüne taşımaya ne dersiniz? Füze grubuna ait olan “Renkli Savaş Uçağı” ürünümüzün minimum kullanım yaş sınırımız 18’dir. Bu ürün gökyüzüne doğru yükselerek patladığı için gece kullanılması tavsiye edilir. Düz, geniş ve açık alanda kırmızı kanatları alt tarafa gelecek şekilde yerleştirdikten sonra fitilinden ateşleyiniz. Güvenli mesafe minimum 15 metredir. Ateşlendikten yaklaşık 5 saniye sonra arkasından ışık çıkartarak ortalama 20 metre kadar gökyüzüne doğru havalanır. Hem ses hem de ışık gösterisi sunan renkli savaş uçağı havada kuvvetli bir kıvılcım çıkartarak patlamaktadır.

Paket içerisinde 3 adet bulunmaktadır. 18 yaş altı kişilerin kullanımına uygun olmayan ürünümüzün ebeveyn veya yetişkin gözetimi altında kullanması gerekmektedir. Kullanım talimatları ve kullanılırken dikkat edilmesi gereken önemli noktalar ambalajı üzerinde yer almaktadır.

Bu ürünümüz perakende olarak sadece İstanbul ili, İstoç içerisinde bulunan Furkan Havai Fişek mağazamızda bulunmaktadır. Toptan satışlarımız için stok miktarı yeterli olmadığı için sadece bayilerimiz tarafından satışı yapılmaktadır.

 

Bu ürünün fiyatını görebilmek için bayimiz olmalısınız.

Kullanım Talimatları

  1. Geniş ve açık alanlarda düz bir zemine yerleştirin.
  2. Ürünün alt tarafında bulunan sivri ucu yere değecek şekilde fitilinden ateşleyiniz.
  3. 18 yaşından küçükler kullanamaz.
  4. Ateşleme işlemi başladıktan sonra 3-5 saniye gecikme süresi vardır.
  5.  Ateşlendikten sonra minimum 15 metre uzaklaşın.
  6. Üründe ışık ve patlama efekti mevcuttur.
  7. Sadece dış mekanda kullanınız.

EK GÜVENLİK:  Her türlü olumsuzluklara ve yaşanacak kötü durumlar için ilk yardım çantası, yangın söndürme tüpü gibi hızlı müdahale edebileceğiniz malzemeleri yanınızda bulundurmayı Furkan Havai Fişek olarak tavsiye ederiz.

CE Bilgileri

KODU VE KATEGORİSİ : LGB005 – P1 SERİ NUMARASI: LI2015
TİPİ: ROCKET MİNİMUM KULLANIM YAŞI: 18
MARKASI: ENIGMA FIREWORKS GÜVENLİK MESAFESİ: 15 METREDİR.
NEC: 19,8 GRAM CE  NUMARASI: 0168-P1-5334

 

Ürün Videosu

Ürünün videosu kısa sürede eklenecektir.

Koli İçeriği

 

KOLİ İÇERİĞİ: 40 PAKET 1 PAKET İÇERİĞİ: 3 ADET
KOLİ AĞIRLIĞI: 10 KG KOLİ ÖLÇÜLERİ: 420 X 260 X 420

Furkan havai fişek olarak, havai fişek ve eğlence aracı olan piroteknik maddelerin satışını toptan ve perakende olarak İstanbul’da bulunan satış mağazamızdan  gerçekleştirmekteyiz. Kalite ve güvenilirliği en üst seviyede tutarak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

HAFTA İÇİ 08:00 - 18:00
CUMARTESİ 08:00 - 17:00

Ürün Grupları

Markalar

© 2023 · furkanhavaifisek.com

Close
Hemen Ara