Renkli Işıklı Arı

Piroteknik ürünlerde füze grubu, havada yükselerek patlayan veya önceden belirlenmiş bir mesafeye kadar ilerleyen patlayıcı maddeler içeren ürünleri ifade eder. Bu ürünler, havada renkli ışıklar veya ses efektleri oluşturmak için kullanılır. Füze grubu piroteknik ürünler, daha büyük ve etkileyici bir görsel etki yaratmak için diğer piroteknik efektlerle birlikte kullanılabilir.

 

Ürün Açıklaması

Renkli Işıklı Arı

Eğlencenizi gökyüzüne taşımaya ne dersiniz? Füze grubuna ait olan “Renkli Işıklı Arı” için minimum kullanım yaş sınırımız 16’dır. Ürünümüz renkli ışık çıkararak patladığı için gece kullanılması tavsiye edilir. Düz, geniş ve açık alanda renkli kanatları üst tarafa gelecek şekilde yerleştirdikten sonra fitilinden ateşlenir. Güvenli mesafe minimum 8 metredir. Ateşlendikten yaklaşık 5 saniye sonra arkasından ışık çıkartarak ortalama 10 metre kadar havaya, gökyüzüne doğru renkli ışık çıkartarak havalanır.

Paket içerisinde 10 adet bulunmaktadır. 16 yaş altı kişilerin kullanımına uygun olmayan ürünümüzün ebeveyn ve/veya yetişkin gözetimi altında kullanması gerekmektedir. Kullanım talimatları ve kullanılırken dikkat edilmesi gereken önemli noktalar ürünün ambalajı üzerinde yer almaktadır. Bu ürünümüz perakende olarak sadece İstanbul ilinde olan İstoç sitesi içerisindeki Furkan Havai Fişek mağazamızda bulunmaktadır. Toptan satışlarımız için stok miktarı yeterli seviyede olmadığı için sadece bayilerimiz tarafından satışı yapılmaktadır.

 

Bu ürünün fiyatını görebilmek için bayimiz olmalısınız.

“Furkan Havai Fişek” olarak, havai fişek ve eğlence aracı olan piroteknik maddelerin satışını toptan ve perakende olarak İstanbul’da bulunan satış mağazamızdan  gerçekleştirmekteyiz. Kalite ve güvenilirliği en üst seviyede tutarak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
HAFTA İÇİ 08:00 - 17:00
CUMARTESİ 08:00 - 16:00
PAZAR KAPALIYIZ

Ürün Grupları

Markalar

© 2024 · furkanhavaifisek.com

0

SEPETİM

SEPETİNİZ BOŞ

Renkli Işıklı Arı

Bu ürünün fiyatını görebilmek için bayimiz olmalısınız.
 
Herhangi bir karşılaştırılacak ürün seçmediniz.
Hemen Ara