Renkli Işıklı Arı

Piroteknik ürünlerde füze grubu, havada yükselerek patlayan veya önceden belirlenmiş bir mesafeye kadar ilerleyen patlayıcı maddeler içeren ürünleri ifade eder. Bu ürünler, havada renkli ışıklar veya ses efektleri oluşturmak için kullanılır. Füze grubu piroteknik ürünler, daha büyük ve etkileyici bir görsel etki yaratmak için diğer piroteknik efektlerle birlikte kullanılabilir.

 

Ürün Açıklaması

Renkli Işıklı Arı

Eğlencenizi gökyüzüne taşımaya ne dersiniz? Füze grubuna ait olan “Renkli Işıklı Arı” için minimum kullanım yaş sınırımız 16’dır. Ürünümüz renkli ışık çıkararak patladığı için gece kullanılması tavsiye edilir. Düz, geniş ve açık alanda renkli kanatları üst tarafa gelecek şekilde yerleştirdikten sonra fitilinden ateşlenir. Güvenli mesafe minimum 8 metredir. Ateşlendikten yaklaşık 5 saniye sonra arkasından ışık çıkartarak ortalama 10 metre kadar havaya, gökyüzüne doğru renkli ışık çıkartarak havalanır.

Paket içerisinde 10 adet bulunmaktadır. 16 yaş altı kişilerin kullanımına uygun olmayan ürünümüzün ebeveyn ve/veya yetişkin gözetimi altında kullanması gerekmektedir. Kullanım talimatları ve kullanılırken dikkat edilmesi gereken önemli noktalar ürünün ambalajı üzerinde yer almaktadır. Bu ürünümüz perakende olarak sadece İstanbul ilinde olan İstoç sitesi içerisindeki Furkan Havai Fişek mağazamızda bulunmaktadır. Toptan satışlarımız için stok miktarı yeterli seviyede olmadığı için sadece bayilerimiz tarafından satışı yapılmaktadır.

 

Bu ürünün fiyatını görebilmek için bayimiz olmalısınız.

Kullanım Talimatları

  1. Geniş ve açık alanlarda düz bir zemine yerleştirin.
  2. Ürünün renkli kanatları üst tarafa bakacak şekilde fitilinden ateşleyiniz.
  3. 16 yaşından küçükler kullanamaz.
  4. Ateşleme işlemi başladıktan sonra 3-5 saniye gecikme süresi vardır.
  5.  Ateşlendikten sonra minimum 10 metre uzaklaşın.
  6. Üründe ışık efekti mevcuttur.
  7. Sadece dış mekanda kullanınız.

EK GÜVENLİK:  Her türlü olumsuzluklara ve yaşanacak kötü durumlar için ilk yardım çantası, yangın söndürme tüpü gibi hızlı müdahale edebileceğiniz malzemeleri yanınızda bulundurmayı Furkan Havai Fişek olarak tavsiye ederiz.

CE Bilgileri

KODU VE KATEGORİSİ : LG1231-2 – F2 SERİ NUMARASI: LI2013
TİPİ: SPINNERS MİNİMUM KULLANIM YAŞI: 16
MARKASI: ENIGMA FIREWORKS GÜVENLİK MESAFESİ:  8 METRE
NEC: 28 GRAM CE  NUMARASI: 2806-F2-000046

 

Ürün Videosu

Ürünün videosu kısa sürede eklenecektir.

Koli İçeriği

 

KOLİ İÇERİĞİ: 144 PAKET 1 PAKET İÇERİĞİ: 12 ADET
KOLİ AĞIRLIĞI: 16 KG KOLİ ÖLÇÜLERİ: 380 X 260 X 320

Furkan havai fişek olarak, havai fişek ve eğlence aracı olan piroteknik maddelerin satışını toptan ve perakende olarak İstanbul’da bulunan satış mağazamızdan  gerçekleştirmekteyiz. Kalite ve güvenilirliği en üst seviyede tutarak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

HAFTA İÇİ 08:00 - 18:00
CUMARTESİ 08:00 - 17:00

Ürün Grupları

Markalar

© 2023 · furkanhavaifisek.com

Close
Hemen Ara