Renkli Ateş Böceği

Piroteknik ürünlerde füze grubu, havaya, gökyüzüne doğru yükselerek patlayan veya önceden belirlenmiş bir mesafeye kadar ilerleyen, patlayıcı maddeler içeren ürünleri ifade eder. Bu ürünler, havada renkli ışıklar ve/veya ses efektleri oluşturmak için kullanılır. Füze grubu piroteknik ürünler, daha büyük ve etkileyici bir görsel etki yaratmak için diğer piroteknik efektlerle birlikte kullanılabilir.

 

Ürün Açıklaması

Renkli Ateş Böceği

Eğlencenizi gökyüzüne taşımaya ne dersiniz? Füze grubuna ait olan “Renkli Ateş Böceği” ürünümüzün minimum kullanım yaş sınırı 16’dır.Bu ürünümüz ışık çıkartarak havalandığı için gece kullanılması tavsiye edilir. Düz, geniş ve açık alanda renkli kanatları alt tarafa gelecek şekilde yerleştirdikten sonra fitilinden ateşleyiniz. Güvenli mesafe minimum 8 metredir. Ateşlendikten yaklaşık 5 saniye sonra arkasından ışık çıkartarak ortalama 15 metreye kadar gökyüzüne doğru havalanır. Hem ses hem de ışık gösterisi sunan renkli ateş böceği havada kuvvetli bir kıvılcım çıkarmaktadır.

Paket içerisinde 4 adet renkli ateş böceği bulunmaktadır. 16 yaş altı kişilerin kullanımına uygun olmayan ürünümüzün ebeveyn veya yetişkin gözetimi altında kullanması gerekmektedir. Kullanım talimatları ve kullanılırken dikkat edilmesi gereken önemli noktalar ambalajı üzerinde yer almaktadır.

Bu ürünün fiyatını görebilmek için bayimiz olmalısınız.

“Furkan Havai Fişek” olarak, havai fişek ve eğlence aracı olan piroteknik maddelerin satışını toptan ve perakende olarak İstanbul’da bulunan satış mağazamızdan  gerçekleştirmekteyiz. Kalite ve güvenilirliği en üst seviyede tutarak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
HAFTA İÇİ 08:00 - 17:00
CUMARTESİ 08:00 - 16:00
PAZAR KAPALIYIZ

Ürün Grupları

Markalar

© 2024 · furkanhavaifisek.com

0

SEPETİM

SEPETİNİZ BOŞ

Renkli Ateş Böceği

Bu ürünün fiyatını görebilmek için bayimiz olmalısınız.
 
Herhangi bir karşılaştırılacak ürün seçmediniz.
Hemen Ara