Pop Pop Sarımsak

Sarımsağın dişleri, oyuncak yere atıldığında patlama efekti çıkartmaktadır. Zararsız bir oyuncak modeli olan pop pop sarımsak, açık hava kullanımına uygundur ve keyifli anlar yaşamak için idealdir.

Ürün Açıklaması

“Furkan Havai Fişek işbirliği ile Air Force markası güvencesiyle üretilmiş olan pop pop sarımsak ürünü, internet sitemizde katalog olarak sunulmaktadır.

Bu eğlenceli piroteknik oyuncak modeli, her yaştan kişinin kullanımına uygundur ve özellikle çocukların ilgisini çekmektedir. Adından da anlaşılacağı üzere, bu oyuncak sarımsağı andıran bir tasarıma sahiptir.

Sarımsağın dişleri, oyuncak yere atıldığında patlama efekti çıkartmaktadır. Zararsız bir oyuncak modeli olan pop pop sarımsak, açık hava kullanımına uygundur ve keyifli anlar yaşamak için idealdir. Ancak, ürünün küçük boyutu nedeniyle çocukların yutabilme ihtimalini göz önünde bulundurarak, çocuklar bu oyuncakları sadece yetişkin gözetiminde kullanmalıdır.

Paket içerisinde 50 adet pop pop sarımsak ürünü bulunmaktadır ve paket olarak satılmaktadır. Tekli satış yapılmamaktadır, böylece daha fazla eğlence için toplu alım yapmak isteyen müşterilerimiz için uygun bir seçenektir.

Furkan Havai Fişek kalitesiyle üretilmiş olan pop pop sarımsak, güvenli ve keyifli bir oyuncak modelidir. Eğlenceli anlar yaşamak isteyenler için bu ürünü tercih edebilir ve internet sitemiz üzerinden kolayca satın alabilirsiniz.”

Bu ürünün fiyatını görebilmek için bayimiz olmalısınız.

“Furkan Havai Fişek” olarak, havai fişek ve eğlence aracı olan piroteknik maddelerin satışını toptan ve perakende olarak İstanbul’da bulunan satış mağazamızdan  gerçekleştirmekteyiz. Kalite ve güvenilirliği en üst seviyede tutarak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
HAFTA İÇİ 08:00 - 17:00
CUMARTESİ 08:00 - 16:00
PAZAR KAPALIYIZ

Ürün Grupları

Markalar

© 2024 · furkanhavaifisek.com

0

SEPETİM

SEPETİNİZ BOŞ

Pop Pop Sarımsak

Bu ürünün fiyatını görebilmek için bayimiz olmalısınız.
 
Herhangi bir karşılaştırılacak ürün seçmediniz.
Hemen Ara