Sepet
AYNI GÜN KARGO & HIZLI TESLİMAT 250 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE ÖZEL İNDİRİMLER!
ANLAŞMALI KARGO İLE HIZLI GÖNDERİM MAĞAZAMIZDAN SATIN ALMA İMKANI TOPTAN TEKLİF UYGUN FİYAT FIRSATI!
HAVALE/EFT & KREDİ KARTI SEÇENEĞİ 250 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! ÜCRETSİZ KARGO FIRSATI YAKALA!

Pirat Grubu

Eğlence sektörünün günden güne gelişmesiyle pirat da oldukça fazla kullanılan bir nesne haline gelmiştir. Patladıktan sonra ortaya çıkan görüntüden dolayı çok talep gören piratları Furkan Havai Fişek üzerinden seçebilir ve dilediğiniz piratı sipariş verebilirsiniz.

Pirat Nedir?

Pirat, eğlence sektöründe kullanılan küçük çaplı bir patlayıcıdır. Boyutu küçük olmasına rağmen oldukça büyük bir ses çıkarmaktadır ve tüm yaş grupları tarafından tercih edilmektedir. Pirat genellikle küçük çaplı eğlenceler için kullanılır, büyük planlı eğlenceler için uygun değildir.

Pirat, ısı, gaz, duman ya da ses üretmek için kendinden ekzotermik kimyasal reaksiyonları sürdürebilme faaliyetini gerçekleştiren maddeleri kullanma bilimi olarak tanımlanabilen Proteknik ürünlerinden biridir. Özellikle çocuk ve gençlerin sıklıkla tercih ettiği pirat çeşitleri Furkan Havai Fişek internet sitesi üzerinden ulaşabilir durumdadır.  Web sitemiz üzerinden uygun fiyatla pirat satın alabilirsiniz.

Pirat Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Pirat kullanımı diğer tüm eğlence sektöründe kullanılan patlayıcı maddelerden daha kolaydır. Fakat pirat patlatılmadan önce muhakkak kullanım talimatları detaylı bir şekilde okunmalıdır. Pirat patlatırken dikkat edilmesi gereken noktalar şu şekilde sıralanabilir:

·         Pirat küçük yaşta kişilerin kullanımına uygun değildir. Yalnızca yetişkinler kullanmalıdır.

·         Pirat kapalı alanda kullanıma uygun bir ürün değildir. Yalnızca açık havada kullanılmalıdır.

·         Piratı ateşlemeden önce etrafta tutuşabilecek, patlayabilecek bir madde olmadığından emin olunmalıdır.

·         Pirat fitili ateşlendikten sonra ortamdan 5-10 metre uzaklaşılmalıdır.

Pirat Nasıl Kullanılır?

Piratı patlatabilmek için öncelikle fitili ateşlenmelidir. Fitil ateşlenirken dikkatli olunmalı ve ateşleme işlemi gerçekleştirildikten sonra ortamdan 5-10 metre kadar uzaklaşılmalıdır. Aksi takdirde patlamanın etkisiyle kişiye zarar gelebilir. Ateşleme fitili ise piratın üst kısmında yer almaktadır.

Pirat ateşlendikten sonra üst üste patlama sesi çıkarmaktadır. Oldukça ucuz fiyatlara sahip pirat genelde 40’lı kutularda satıldığı için de defalarca kez bu işlem gerçekleştirilebilmektedir. Özellikle çocukların hayli ilgi odağı olan pirat, 18 yaş üstü tüm bireyler tarafından eğlence aracı olarak kullanılabilir. Fırat Havai Fişek üzerinden siz de dilediğiniz şekilde pirat alabilir ve sertifikalı hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

 

 

3 Efektli Çatırdayan Patlayan Kibrit - 10 Paketli
%25
İndirim
İnternet sitemiz üzerinden satışa sunulmakta olan 3 Efektli Çatırdayanlı Patlayan Kibrit ürünü Enigma marka güvencesiyle üretilmiş ve firmamız tarafından ithal edilmiştir.Kutu içerisinde 10 adet paket bulunmaktadır. Paket içerisinde ise  20 adet silindir pirat bulunmaktadır. 10 paketl..
300,00TL 400,00TL
Vergiler Hariç:300,00TL
İnternet sitemiz üzerinden satışa sunulmakta olan 3 Efektli Çatırdayanlı Patlayan Kibrit ürünü Enigma marka güvencesiyle üretilmiş ve firmamız tarafından ithal edilmiştir.Paket içerisinde 20 adet silindir pirat bulunmaktadır. Paket halinde satışa sunulmuştur. Tekli olarak satışı yapıl..
40,00TL
Vergiler Hariç:40,00TL
3 Efektli Dumanlı Patlayan Kibrit
%25
İndirim
İnternet sitemiz üzerinden satışa sunulmakta olan 3 Efektli Dumanlı Patlayan Kibrit ürünü Enigma marka güvencesiyle üretilmiştir.Ateşlendikten sonra ise patlamakta, ateş ve çatırdama ses efekti çıkarmaktadır.Paket içerisinde 20 adet mevcuttur.Kutu içerisinde 10 adet paket mevcuttur.Eğlence..
300,00TL 400,00TL
Vergiler Hariç:300,00TL
İnternet sitemiz üzerinden satışa sunulmakta olan 3 Efektli Dumanlı Patlayan Kibrit ürünü Enigma marka güvencesiyle üretilmiş ve firmamız tarafından ithal edilmiştir.Paket içerisinde 20 adet silindir pirat bulunmaktadır. Paket halinde satışa sunulmuştur. Tekli olarak satışı yapılmamak..
40,00TL
Vergiler Hariç:40,00TL
Air Force marka güvencesiyle üretilmiş ve Furkan Havai Fişek internet sitesi üzerinden satışa sunulan pirat modellerinden biri olan 3 patlar büyük ürünüdür. Paket içerisinde 50 adet silindir pirat bulunmaktadır. Paket halinde satışa sunulmuştur. Tekli olarak satışı yapılmamaktadı..
120,00TL
Vergiler Hariç:120,00TL
Air Force marka güvencesiyle üretilmiş ve Furkan Havai Fişek internet sitesi üzerinden satışa sunulan pirat modellerinden biri olan 3 patlar mini ürünüdür. Paket içerisinde 20 adet silindir pirat bulunmaktadır. Paket halinde satışa sunulmuştur. Tekli olarak satışı yapılmamaktadır..
40,00TL
Vergiler Hariç:40,00TL
3 Patlar Mini - 10 Kutulu
%14
İndirim
Air Force marka güvencesiyle üretilmiş ve Furkan Havai Fişek internet sitesi üzerinden satışa sunulan pirat modellerinden biri olan 3 patlar mini ürünüdür. 10'lu paket olarak satışa sunulmuştur. Ürünümüz küçük ebattadır ve üzerinde bulunan ateşleme bölgesi vasıtasıyla ateşlenmekt..
300,00TL 350,00TL
Vergiler Hariç:300,00TL
Air Force marka güvencesiyle üretilmiş olan 40 patlar büyük ürünü Furkan Havai Fişek internet sitesi üzerinden satışa sunulmuş olan pirat grubu ürün modellerinden biridir. Paket içeriği: 1 AdetÜrünümüz üzerinde bulunan ateşleme fitili aracılığıyla ateşlenmeli ve ateşlendikten sonra ür..
30,00TL
Vergiler Hariç:30,00TL
40 Patlar Küçük 40 Patlar Küçük
%33
İndirim
Furkan Havai Fişek internet sitesi üzerinden satışa sunulmakta olan pirat ürün modellerinden biri de 40 patlar ürünüdür. Air Force marka güvencesiyle üretilmiş olan ürünümüzün paketinin içinde 10 adet 40 Patlar pirat bulunmaktadır. Her biri ateşleme fitili vasıtasıyla ateşlendikten sonra 40 ..
50,00TL 75,00TL
Vergiler Hariç:50,00TL
İnternet sitemiz üzerinden satışa sunulmakta olan patlayan kibrit ürünü firmamız Furkan Havai Fişek tarafından Air Force markasının güvencesiyle üretilmiş ve firmamız tarafından ithal edilmiştir. Özellikle şaka amacıyla tercih edilen ve oldukça popüler olan bu ürünümüz, silindir kibrit görünümünded..
40,00TL
Vergiler Hariç:40,00TL
Uzun 40 Patlar
%31
İndirim
Furkan Havai Fişek internet sitesi üzerinden satışa sunulmakta olan pirat ürün modellerinden biri de Uzun 40 patlar ürünüdür. Enigma marka güvencesiyle üretilmiş olan ürünümüzün paketinin içinde 12 adet Uzun 40 Patlar şerit bulunmaktadır. Her biri ateşleme fitili vasıtasıyla ateşlendikten sonra..
100,00TL 144,00TL
Vergiler Hariç:100,00TL
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.