Sepet

Pirat Grubu

İnternet sitemiz üzerinden satışa sunulmakta olan 3 Efektli Çatırdayan Patlayan Kibrit ürünü Enigma marka güvencesiyle üretilmiştir. Ateşlendikten sonra ise patlamakta, ateş ve çatırdama ses efekti çıkarmaktadır. Paket içerisinde 20 adet mevcuttur.Eğlence ve şaka amacıyla kullanılmakta ola..
30,00TL
Vergiler Hariç:30,00TL
İnternet sitemiz üzerinden satışa sunulmakta olan 3 Efektli Dumanlı Patlayan Kibrit ürünü Enigma marka güvencesiyle üretilmiştir.Ateşlendikten sonra ateş, duman ve patlama ses efekti çıkarmaktadır.Paket içerisinde 20 adet mevcuttur.Eğlence ve şaka amacıyla kullanılmakta olan ürünümüz, 18 y..
30,00TL
Vergiler Hariç:30,00TL
Furkan Havai Fişek internet sitesi üzerinden satışa sunulmakta olan pirat modellerinden biri üç patlar büyük ürünüdür. Büyük ebattaki ürünümüz üzerinde bulunan ateşleme bölgesi vasıtasıyla ateşlenmektedir. Ateşlenirken dikkatli olunması gereken ürünümüzün ambalajında 50 adet 3 patlar pirat bulun..
100,00TL
Vergiler Hariç:100,00TL
Air Force marka güvencesiyle üretilmiş ve Furkan Havai Fişek internet sitesi üzerinden satışa sunulan pirat modellerinden biri de mini 3 patlar ürünüdür. Ürünümüz küçük ebattadır ve üzerinde bulunan ateşleme bölgesi vasıtasıyla ateşlenmektedir. Ateşlenirken dikkatli olunması gereken ürünümüz kısa..
30,00TL
Vergiler Hariç:30,00TL
Furkan Havai Fişek internet sitesi üzerinden satışa sunulmakta olan pirat ürün modellerinden biri de 40 patlar ürünüdür. Air Force marka güvencesiyle üretilmiş olan ürünümüzün içinde 10 adet 40 Patlar pirat bulunmaktadır. Her biri ateşleme fitili vasıtasıyla ateşlendikten sonra 40 kez patlamakta ..
50,00TL
Vergiler Hariç:50,00TL
Air Force marka güvencesiyle üretilmiş olan 40 patlar büyük ürünü Furkan Havai Fişek internet sitesi üzerinden satışa sunulmuş olan pirat grubu ürün modellerinden biridir. Ürünümüz üzerinde bulunan ateşleme fitili aracılığıyla ateşlenmeli ve ateşlendikten sonra üründen uzaklaşılmalıdır. Birkaç sa..
25,00TL
Vergiler Hariç:25,00TL
İnternet sitemiz üzerinden satışa sunulmakta olan patlayan kibrit ürünü Air Force marka güvencesiyle üretilmiştir. Özellikle şaka amacıyla tercih edilen ve oldukça popüler olan ürünümüz, normal bir kibrit görünümündedir. Ateşlendikten sonra ise patlamakta ve yüksek ses çıkarmaktadır. Eğlence ve ş..
30,00TL
Vergiler Hariç:30,00TL
Furkan Havai Fişek internet sitesi üzerinden satışa sunulmakta olan pirat ürün modellerinden biri de Uzun 40 patlar ürünüdür. Enigma marka güvencesiyle üretilmiş olan ürünümüzün içinde 12 adet Uzun 40 Patlar şerit bulunmaktadır. Her biri ateşleme fitili vasıtasıyla ateşlendikten sonra 40 kez pa..
144,00TL
Vergiler Hariç:144,00TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.