Pembe Cinsiyet Konfetisi

Ürün Açıklaması

Pembe Cinsiyet Konfetisi

Pembe Cinsiyet Konfetisi, genellikle renkli, küçük ve hafif malzemelerden yapılan ve kutlamalarda, etkinliklerde ve gösterilerde kullanılan dekoratif parçacıklardır. Atmosfere neşe, renk ve eğlence katarak kutlamaların veya özel anların daha coşkulu ve unutulmaz hale gelmesini sağlar.

Konfeti doğum günü partileri, düğünler, konserler, festivaller, spor etkinlikleri, kutlamalar ve diğer özel etkinliklerde yaygın olarak kullanılır. Konfeti; sevinç ve coşkuyu ifade etmek, atmosferi canlandırmak ve katılımcılara unutulmaz bir deneyim yaşatmak için etkili bir araçtır.

Sevgi, şefkat ve neşeyi simgeleyen pembe cinsiyet konfetisi ile özel bir kutlama yapmaya ne dersiniz? Sizi, sevdiklerinizle birlikte mutlu anlar yaşamanızı sağlayacak pembe cinsiyet konfetisi ürünlerimizle tanıştırmaktan mutluluk duyuyoruz.Pembe, kız bebeklerin doğumunu veya cinsiyetini kutlamak için kullanılan geleneksel bir renktir. Cinsiyet konfetisi ürünlerimiz, bu özel anları renklendirmek ve sevinci paylaşmak için mükemmel bir seçenektir. Pembe rengin zarafeti ve konfetinin neşesi birleşerek, kutlamanızı unutulmaz bir deneyime dönüştürür.


  • Ürün, ambalajı üzerinde yer alan yönlere doğru çevrilerek patlatılır ve içerisindeki pembe renkli kağıt parçacıkları dışarı çıkarak hoş bir görüntü yaratır.
  • Ürün hızlı ve kuvvetli bir şekilde çevrilmesi önerilir, aksi takdirde yavaş çevrilen ürünlerde patlamama ihtimali eş zamanlı olarak azalır.
  • Her yaş kullanıma uygun ürünümüz, hem dış hem iç mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir.
  • Cinsiyet Konfetisi içerisinde bulunan demir tüp sıkıştırılmış gaz ile doldurulmuştur.
  • Çevrilirken emniyet kilidinin pasif olmasıyla içerisinde bulunan kağıt parçaları basınçlı gaz ile havaya uçuşmaktadır.

Bu ürünün fiyatını görebilmek için bayimiz olmalısınız.

“Furkan Havai Fişek” olarak, havai fişek ve eğlence aracı olan piroteknik maddelerin satışını toptan ve perakende olarak İstanbul’da bulunan satış mağazamızdan  gerçekleştirmekteyiz. Kalite ve güvenilirliği en üst seviyede tutarak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
HAFTA İÇİ 08:00 - 17:00
CUMARTESİ 08:00 - 16:00
PAZAR KAPALIYIZ

Ürün Grupları

Markalar

© 2024 · furkanhavaifisek.com

0

SEPETİM

SEPETİNİZ BOŞ

Pembe Cinsiyet Konfetisi

Bu ürünün fiyatını görebilmek için bayimiz olmalısınız.
 
Herhangi bir karşılaştırılacak ürün seçmediniz.
Hemen Ara