Mini Havai Fişek

Piroteknik ürünlerde füze grubu, havada yükselerek patlayan veya önceden belirlenmiş bir mesafeye kadar ilerleyen patlayıcı maddeler içeren ürünleri ifade eder. Bu ürünler, havada renkli ışıklar veya ses efektleri oluşturmak için kullanılır. Füze grubu piroteknik ürünler, daha büyük ve etkileyici bir görsel etki yaratmak için diğer piroteknik efektlerle birlikte kullanılabilir.

 

Ürün Açıklaması

Mini Havai Fişek – İkili Topaçlı Fişek

Eğlencenizi gökyüzüne taşımaya ne dersiniz? Füze grubuna ait olan “Mini Havai Fişek”, çıkardığı efektlerle havai fişek olarak da kullanabilmektedir. Bu ürünümüz için minimum kullanım yaş sınırımız 18’dir ve gece kullanılması tavsiye edilir. Düz geniş ve açık alanda yan tarafında bulunan ok işareti üst tarafı gösterecek şekilde yerleştirdikten sonra fitilinden ateşlenir.

Güvenli mesafe minimum 15 metredir ve ateşlendikten yaklaşık 5 saniye sonra olduğu yerde ortalama 2 metre çapında ışık (kıvılcım) çıkartarak topaç gibi döner. Dönme etkisi bittikten hemen sonra yaklaşık 25 metre yukarı, gökyüzüne havalanır. Hem ses hem de ışık gösterisi sunan mini havai fişek  havada ışık patlaması çıkartarak 2 kez  patlamaktadır.

Paket içerisinde 6 adet bulunmaktadır. 18 yaş altı kişilerin kullanımına uygun olmayan bu ürünümüzün ebeveyn veya yetişkin gözetimi altında kullanımı gerekmektedir. Kullanım talimatları ve kullanılırken dikkat edilmesi gereken önemli noktalar ürün ambalajı üzerinde yer almaktadır. Bu ürünümüz perakende ve toptan olarak İstanbul ili, İstoç içerisinde bulunan  Furkan Havai Fişek mağazamızda bulunmaktadır.

 

Bu ürünün fiyatını görebilmek için bayimiz olmalısınız.

Kullanım Talimatları

  1. Geniş ve açık alanlarda düz bir zemine yerleştirin.
  2. Ürünün alt tarafında bulunan sivri ucu yere değecek şekilde fitilinden ateşleyiniz.
  3. 18 yaşından küçükler kullanamaz.
  4. Ateşleme işlemi başladıktan sonra 3-5 saniye gecikme süresi vardır.
  5.  Ateşlendikten sonra minimum 15 metre uzaklaşın.
  6. Üründe ışık ve patlama efekti mevcuttur.
  7. Sadece dış mekanda kullanınız.

EK GÜVENLİK:  Her türlü olumsuzluklara ve yaşanacak kötü durumlar için ilk yardım çantası, yangın söndürme tüpü gibi hızlı müdahale edebileceğiniz malzemeleri yanınızda bulundurmayı Furkan Havai Fişek olarak tavsiye ederiz.

CE Bilgileri

KODU VE KATEGORİSİ : EM2016 – F2 SERİ NUMARASI: 1SZT
TİPİ: CRACKLING FLOWERS ADI: İKİLİ TOPAÇLI FİŞEK
MARKASI: FURKAN HAVAİ FİŞEK ATIŞ SAYISI: 2 ATIM
NEC: 96 GRAM (16 GR X 6) CE  NUMARASI: 1008-F2-69260398

 

Ürün Videosu

Ürünün videosu kısa sürede eklenecektir.

Koli İçeriği

 

KOLİ İÇERİĞİ: 60 PAKET 1 PAKET İÇERİĞİ: 6 ADET
KOLİ AĞIRLIĞI:   KG KOLİ ÖLÇÜLERİ:   X   X  

Furkan havai fişek olarak, havai fişek ve eğlence aracı olan piroteknik maddelerin satışını toptan ve perakende olarak İstanbul’da bulunan satış mağazamızdan  gerçekleştirmekteyiz. Kalite ve güvenilirliği en üst seviyede tutarak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

HAFTA İÇİ 08:00 - 18:00
CUMARTESİ 08:00 - 17:00

Ürün Grupları

Markalar

© 2023 · furkanhavaifisek.com

Close
Hemen Ara