Mini Havai Fişek

Piroteknik ürünlerde füze grubu, havada yükselerek patlayan veya önceden belirlenmiş bir mesafeye kadar ilerleyen patlayıcı maddeler içeren ürünleri ifade eder. Bu ürünler, havada renkli ışıklar veya ses efektleri oluşturmak için kullanılır. Füze grubu piroteknik ürünler, daha büyük ve etkileyici bir görsel etki yaratmak için diğer piroteknik efektlerle birlikte kullanılabilir.

 

Ürün Açıklaması

Mini Havai Fişek – İkili Topaçlı Fişek

Eğlencenizi gökyüzüne taşımaya ne dersiniz? Füze grubuna ait olan “Mini Havai Fişek”, çıkardığı efektlerle havai fişek olarak da kullanabilmektedir. Bu ürünümüz için minimum kullanım yaş sınırımız 18’dir ve gece kullanılması tavsiye edilir. Düz geniş ve açık alanda yan tarafında bulunan ok işareti üst tarafı gösterecek şekilde yerleştirdikten sonra fitilinden ateşlenir.

Güvenli mesafe minimum 15 metredir ve ateşlendikten yaklaşık 5 saniye sonra olduğu yerde ortalama 2 metre çapında ışık (kıvılcım) çıkartarak topaç gibi döner. Dönme etkisi bittikten hemen sonra yaklaşık 25 metre yukarı, gökyüzüne havalanır. Hem ses hem de ışık gösterisi sunan mini havai fişek  havada ışık patlaması çıkartarak 2 kez  patlamaktadır.

Paket içerisinde 6 adet bulunmaktadır. 18 yaş altı kişilerin kullanımına uygun olmayan bu ürünümüzün ebeveyn veya yetişkin gözetimi altında kullanımı gerekmektedir. Kullanım talimatları ve kullanılırken dikkat edilmesi gereken önemli noktalar ürün ambalajı üzerinde yer almaktadır. Bu ürünümüz perakende ve toptan olarak İstanbul ili, İstoç içerisinde bulunan  Furkan Havai Fişek mağazamızda bulunmaktadır.

 

Bu ürünün fiyatını görebilmek için bayimiz olmalısınız.

“Furkan Havai Fişek” olarak, havai fişek ve eğlence aracı olan piroteknik maddelerin satışını toptan ve perakende olarak İstanbul’da bulunan satış mağazamızdan  gerçekleştirmekteyiz. Kalite ve güvenilirliği en üst seviyede tutarak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
HAFTA İÇİ 08:00 - 17:00
CUMARTESİ 08:00 - 16:00
PAZAR KAPALIYIZ

Ürün Grupları

Markalar

© 2024 · furkanhavaifisek.com

0

SEPETİM

SEPETİNİZ BOŞ

Topaçlı Fişek

Mini Havai Fişek

Bu ürünün fiyatını görebilmek için bayimiz olmalısınız.
 
Herhangi bir karşılaştırılacak ürün seçmediniz.
Hemen Ara