Mavi Cinsiyet Konfeti

Konfeti, genellikle renkli, küçük ve hafif malzemelerden yapılan ve kutlamalarda, etkinliklerde ve gösterilerde kullanılan dekoratif parçacıklardır. Konfeti, atmosfere neşe, renk ve eğlence katarak kutlamaların veya özel anların daha coşkulu ve unutulmaz hale gelmesini sağlar.

 

Ürün Açıklaması

Mavi Cinsiyet Konfeti

Erkek bebeğinizin doğumunu veya diğer bebek temalı etkinlikleri kutlamak için mükemmel bir seçenek arıyorsanız, Mavi Cinsiyet Konfetisi‘ni keşfedin!  Özellikle bebek cinsiyet öğrenme kutlamalarında, erkek çocuklarının doğum günlerinde, düğünlerde sıklıkla tercih edilen mavi renkli erkek cinsiyet konfeti ürünü satışa sunmuştur. Yıldönümü, düğün, evlilik teklifi gibi özel günlerinizde size eşlik edecek ürünümüz oldukça kolay bir kullanıma sahiptir. Bu kutlamalarda kullanılacak ise etiketin tamamen çıkarılması tavsiye edilir.

  • Ürün, ambalajı üzerinde yer alan yönlere doğru çevrilerek patlatılır ve içerisindeki mavi renkli kağıt parçacıkları dışarı çıkarak hoş bir görüntü yaratır.
  • Ürünün alt kısmındaki ambalaj sökülerek hızlı ve kuvvetli bir şekilde çevrilmesi tavsiye edilir, aksi takdirde yavaş çevrilen ürünlerde basınçlı gaz sisteminde gevşeme yaparak ürünün patlamama ihtimali eş zamanlı olarak azalma göstermektedir.
  • Her yaş kullanıma uygun olan bu ürünümüz, hem dış hem de iç mekanlarda rahatlıkla kullanılabilirsiniz.
  • Mavi Cinsiyet Konfetinin içerisinde bulunan demir tüp sıkıştırılmış gaz ile doldurulmuştur.
  • Çevrilirken emniyet kilidinin pasif olmasıyla içerisinde bulunan kağıt parçaları basınçlı gaz ile havaya uçuşmaktadır.

Kullanım talimatları ve kullanılırken dikkat edilmesi gereken önemli noktalar ambalajı üzerinde yer almaktadır. Bu ürünümüz perakende olarak sadece İstanbul ili, İstoç içerisinde olan Furkan Havai Fişek mağazamızda bulunmaktadır. Toptan satışlarımız için stok miktarı yeterli seviyede olmadığı için sadece bayilerimiz tarafından satışı yapılmaktadır.

 

Bu ürünün fiyatını görebilmek için bayimiz olmalısınız.

“Furkan Havai Fişek” olarak, havai fişek ve eğlence aracı olan piroteknik maddelerin satışını toptan ve perakende olarak İstanbul’da bulunan satış mağazamızdan  gerçekleştirmekteyiz. Kalite ve güvenilirliği en üst seviyede tutarak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
HAFTA İÇİ 08:00 - 17:00
CUMARTESİ 08:00 - 16:00
PAZAR KAPALIYIZ

Ürün Grupları

Markalar

© 2024 · furkanhavaifisek.com

0

SEPETİM

SEPETİNİZ BOŞ

Mavi Cinsiyet Konfeti

Bu ürünün fiyatını görebilmek için bayimiz olmalısınız.
 
Herhangi bir karşılaştırılacak ürün seçmediniz.
Hemen Ara