Sepet
AYNI GÜN KARGO & HIZLI TESLİMAT 400 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE ÖZEL İNDİRİMLER!
ANLAŞMALI KARGO İLE HIZLI GÖNDERİM MAĞAZAMIZDAN SATIN ALMA İMKANI TOPTAN TEKLİF UYGUN FİYAT FIRSATI!
HAVALE/EFT & KREDİ KARTI SEÇENEĞİ 400 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! ÜCRETSİZ KARGO FIRSATI YAKALA!

Maç Meşaleleri

Maç Meşaleleri

Maç Meşaleleri

Maç meşaleleri eğlence sektörünün vazgeçilmez ürünleri arasında yer alır. Hem görsel bir şölen yaratması hem de ortama heyecan katması nedeniyle maç meşalesi türleri eğlencelerde  sıklıkla kullanılır. Piroteknik ürünler arasında bulunan bu meşaleler; tıpkı diğer meşale türleri gibi ateşlenerek yanar. Yanma işlemi gerçekleştikten sonra belirli bir yanma süresi bulunur ve bu süre içerisinde ortama ışık ve ateş saçımı gerçekleştirir.  Sıklıkla maçlarda kullanılsa ve bir diğer adı ‘taraftar meşalesi’ olarak bilinse de her türlü açık havada gerçekleştirilen eğlence organizasyonunda kullanıma uygundur.

 

Genellikle futbol maçlarında taraftarların heyecanlarını belli etmeleri ve kutlama yapmaları için  tercih ettikleri ürünler arasında bulunur. Takımların galibiyet ve şampiyonluk kutlamalarında ya da maç öncesinde coşkuyu artırmak için kullanılır. Ancak herhangi bir olumsuzluk yaşamamak adına maç meşalelerinin kaliteli ve güvenilir yerlerden alınması gerekir. Firmamız Furkan Havai Fişek sizlere en kaliteli ve güvenilir, orijinal maç meşalelerinin satışını gerçekleştirir.

 

 

Maç Meşalesi Özellikleri

 

Maç meşalesi hakkında bilinmesi gereken bir diğer konu ise maç meşalesi özellikleri olur. Maç meşaleleri ortalama olarak 25 saniye ile 30 saniye arasında yanar.  Farklı renk seçenekleri bulunur.  İsteğe bağlı olarak kırmızı, mavi, yeşil, sarı ve beyaz renklerde maç meşaleleri tercih edilir.  Fitilli ve fitilsiz olmak üzere iki farklı maç meşalesi türü vardır. Fitilli meşalelerde meşalenin üst tarafında ateşlemeyi yapmak ve meşalenin yanmasını sağlamak adına fitil bulunur. Bu fitil çakmak yardımıyla kolay bir şekilde yakılabilir. Fitilsiz meşalelerde ise yine ürünün üst kısmında maç meşalesine özel olarak tasarlamış olan ateşleyici kağıt yer alır. Bu kağıt tırnak ile kaldırılır ve çakmak yardımıyla yakılarak meşalenin ateşlemesi gerçekleştirilir.  Özel olarak tasarlanmış olan maç meşalelerinde yanma eylemi butan ve propylene gazlarının karışımı ile meydana gelir.

 

 

Maç Meşalesi Çeşitleri

 

Maç meşalesi çeşitleri oldukça fazladır. Firmamızın satışını gerçekleştirdiği orijinal maç meşalesi çeşitleri arasında fitilli maç meşalesi, fitilsiz maç meşalesi ve çatapatlı maç meşalesi yer alır. Bu maç meşalelerinin tamamı açık havada kullanıma uygundur. Bazı maç meşalelerinin yanma süresi daha azken bazı maç meşalelerinin yanma süresi ise daha fazla olabilir. Bu aşamada maç meşalesinin türü önemlidir.

 

Fitilli ya da fitilsiz maç meşalesi olması fark etmeksizin  her iki çeşit meşale de oldukça kolay bir şekilde kullanılır. Bu nedenle maç meşalesi seçimi gerçekleştirecek olan kişiler meşale tercihlerini istekleri doğrultusunda gerçekleştirebilir. Bu aşamada tercihi etkileyecek olan unsur fitilli ya da fitilsiz olması değil ürün rengidir.  Her iki meşale türü de benzer oranda duman çıkarır.  Sizler de maç meşalesi satın almak istiyorsanız firmamız Furkan Havai Fişek’in web sitesi üzerinden siparişinizi oluşturabilirsiniz.

 

Maç Meşalesi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

 

Maç meşalesi satın alacak olan kişilerin meşalelerin marka ve kalitesine dikkat etmesi son derece önemli unsurlar arasında yer alır.  Maksimum verimin alınabilmesi adına oldukça önemli olan bu seçim sırasında dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunur.  Kişiler ürün çeşitliliği sebebiyle zaman zaman kullanım alanı dışında bir ürün seçimi gerçekleştirir ve bu durumda istediği verimi elde edemeyebilir. Peki, maç meşalesi satın alırken nelere dikkat edilmelidir?

 

Pek çok farklı renge ve özelliğe sahip olacak şekilde üretilen maç meşaleleri; farklı çeşitlerde, çoklu ya da tekli renk özelliğine sahiptir. Ürün seçimi yapacak olan kişilerin ürün seçerken ilk olarak rengine dikkat etmesi gerekir.  Özellikle istenilen bir renk var ise  firmamız Furkan Havai Fişek’in web sitesinde yer alan kırmızı, beyaz, yeşil, mavi ve sarı havai fişeklerin siparişi verilebilir. Bunun yanı sıra havai fişeklerin kalitesi de dikkat edilmesi gereken unsurlar arasında yer alır. Ürünün amacına uygun bir şekilde kullanılabilmesi adına orijinal ve kaliteli olması gerekir. Bu nedenle de güvenilir olmayan yerlerden, kalitesiz havai fişek alımı gerçekleştirilmemelidir.  Firmamız Furkan Havai Fişek bu aşamada sizlere en kaliteli ve güvenilir ürünleri sunar.  Tüm bunlara ek olarak maç meşalesi satın alırken dikkat edilecekler arasında meşalelerin üretim tarihi, son kullanma tarihi yer alır. Raf ömrü tükenen maç meşalelerinin tercih edilmemesi ve kullanılmaması gerekir. Bu püf noktalara uyum sağlanması durumunda isteğe uygun, kaliteli ve güvenilir maç meşalesi satın alınabilir.

 

Çatapatlı rengarenk meşale, eğlencelerinize renk katacak bir piroteknik üründür ve internet sitemiz üzerinden satıştadır. Kullanımı oldukça kolay olan ürünümüz, sert bir zemine sabitlenip ateşlendikten sonra iki farklı renkte ateş çıkartmaktadır. Ayrıca çatlayan top yani çatırdama efekti sesi de..
35,00TL
Vergiler Hariç:35,00TL
Venüs Havai Fişek marka güvencesiyle üretilen yeşil meşale fitilsiz ürünümüz internet sitemiz üzerinden satışa sunulmuştur. Ürün, düz bir zemine koyularak ya da renkli kısmı yukarıda kalacak şekilde sert bir destekle sabitlenerek kullanılmaktadır. Renkli kısımdan ürün ateşlendiğinde 30-45 saniye ..
30,00TL
Vergiler Hariç:30,00TL
Furkan Havai Fişek, meşale modellerinden dış mekan eğlencelerinin aranan piroteknik ürünlerinden sarı meşale fitilsiz ürününü internet sitesi üzerinden satışa sunmaktadır. Ürün, düz bir zemine sabitlenir ya da renkli kısmı yukarı gelecek şekilde dik olarak kullanılır. Renkli kısmından ateşlendik..
30,00TL
Vergiler Hariç:30,00TL
Furkan Havai Fişek internet sitesi üzerinden kırmızı meşale fitilsiz ürününü satışa sunmaktadır. Dış mekan eğlence ve kutlamalarınıza renk katacak ürünümüzü internet sitemiz üzerinden güvenli ödeme yöntemlerimizle satın alabilirsiniz. Ürün, sert bir zemine sabitlendikten sonra renkli kısmından at..
30,00TL
Vergiler Hariç:30,00TL
Venüs Havai Fişek marka garantisiyle üretilmiş mavi meşale fitilsiz ürünü internet sitemiz üzerinden satışa sunulmaktadır. Kullanım talimatları ambalajı üzerinde bulunan ürünümüz, sert bir zemine dikkatli bir şekilde sabitlenir ve renkli kısmından ateşlenerek kullanılır. Ürünümüz 30 ila 45 saniye..
30,00TL
Vergiler Hariç:30,00TL
Furkan Havai Fişek olarak kullanıcılarımıza sunduğumuz meşale ürünlerinden biri de beyaz meşale fitilsiz ürünüdür. Ürünümüz, düz bir yere renkli kısmı yukarı bakacak şekilde sabitlenerek kullanılmaktadır. Fitilsiz bir ürün olduğu için ateşlemesi renkli kısımdan yapılmaktadır ve ürün ateşlendikte..
30,00TL
Vergiler Hariç:30,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Güvenlik ve Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.