Kokusuz Mor Sis Bombası

Renkli sis bombaları, etkinlik alanına yoğun ve renkli bir duman perdesi yaratarak ortama görsel bir şölen katmaktadır. Özellikle düğün ve eğlence organizasyonlarında tercih edilen bu renkli sis bombaları, birçok renk seçeneğiyle dikkat çekmektedir. Ayrıca film/dizi ve reklam sektörlerinde de kullanılan sis bombaları sarı, kırmızı, mavi, yeşil, beyaz, turuncu, mor, pembe ve siyah renkleri olmak üzere 9 farklı renkleriyle taraftar gruplarına da cezbetmektedir.

Ürün Açıklaması

Kokusuz Mor Sis Bombası

Sektörde fark yaratan özel bir ürünle tanışın: Kokusuz Mor Sis Bombası! Eğlence, düğün, nişan ve film/dizi sektörlerinde kullanılan ithal ettiğimiz renkli sis bombaları, etkinliklerinize unutulmaz bir atmosfer katıyor.

Yaklaşık 60 saniye boyunca turuncu renkte yoğun duman çıkaran bu özel sis bombası, kalitesi ve performansıyla diğer piyasada bulunan ürünlerden ayrılıyor. Kokusu rahatsız etmeyen, dumanı boya ve leke yapmayan bir formülasyona sahiptir. Ürün sadece duman çıkartır, ateş yoktur.

Kokusuz Mor Sis Bombası, güvenli ve eğlenceli bir deneyim sunarken etkinliklerinizin görsel açıdan daha etkileyici olmasını sağlar. İthal edilen ve özenle hazırlanan kimyasal formülüyle üretilen bu sis bombası, kullanıcılarının güvenliğini ön planda tutarak kaliteli bir seçenek sunar.

 

 

Bu ürünün fiyatını görebilmek için bayimiz olmalısınız.

“Furkan Havai Fişek” olarak, havai fişek ve eğlence aracı olan piroteknik maddelerin satışını toptan ve perakende olarak İstanbul’da bulunan satış mağazamızdan  gerçekleştirmekteyiz. Kalite ve güvenilirliği en üst seviyede tutarak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
HAFTA İÇİ 08:00 - 17:00
CUMARTESİ 08:00 - 16:00
PAZAR KAPALIYIZ

Ürün Grupları

Markalar

© 2024 · furkanhavaifisek.com

0

SEPETİM

SEPETİNİZ BOŞ

Kokusuz Mor Sis Bombası

Kokusuz Mor Sis Bombası

Bu ürünün fiyatını görebilmek için bayimiz olmalısınız.
 
Herhangi bir karşılaştırılacak ürün seçmediniz.
Hemen Ara