Kız Kaçıran (2024)

Kız kaçıranlar, özellikle arkadaşlarınıza ve sevdiklerinize eğlenceli anlar yaşatmak için kullanılan ve Türkiye’de popüler olan ürünlerdendir.

Ürün Açıklaması

“Furkan Havai Fişek internet sitesi üzerinden katalog ürünü olarak sunulan Kız Kaçıran (Kız Kovalayan) ürünü, eğlenceli şakalar ve etkinlikler için ideal bir seçenektir. Paket içeriğinde 50 adet bulunan bu ürün, plastik dış kovanlı bir piroteknik oyuncak olarak tasarlanmıştır.

Ürünün kullanımı oldukça basittir. Fitilini yakarak en az 8 metre uzak bir yere fırlatmanız yeterlidir. Açık hava koşullarında kullanılması gereken ürün, kapalı alanlarda kullanılmamalıdır. Fitil ateşlendikten sonra, ürün kendi kendine uçuşmaya ve patlamaya başlayarak eğlenceli bir şaka sunar.

Kız kaçıranlar, özellikle arkadaşlarınıza ve sevdiklerinize eğlenceli anlar yaşatmak için kullanılan ve Türkiye’de popüler olan ürünlerdendir. Ürünü kullanırken dikkatli olmanız önemlidir. Fitilini ateşledikten sonra hızlıca uzaklaşarak güvenliği sağlayabilirsiniz.

Furkan Havai Fişek olarak, müşterilerimize güvenli ve kaliteli ürünler sunmaktayız. Her türlü eğlence etkinliğinizde veya şakalarınızda, kaliteli ve güvenli Kız Kaçıran ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Lütfen ürünü dikkatli kullanmaya özen göstererek etraftaki insanlar ve hayvanlar için güvenli bir ortamda kullanınız.”

Bu ürünün fiyatını görebilmek için bayimiz olmalısınız.

“Furkan Havai Fişek” olarak, havai fişek ve eğlence aracı olan piroteknik maddelerin satışını toptan ve perakende olarak İstanbul’da bulunan satış mağazamızdan  gerçekleştirmekteyiz. Kalite ve güvenilirliği en üst seviyede tutarak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
HAFTA İÇİ 08:00 - 17:00
CUMARTESİ 08:00 - 16:00
PAZAR KAPALIYIZ

Ürün Grupları

Markalar

© 2024 · furkanhavaifisek.com

0

SEPETİM

SEPETİNİZ BOŞ

Kız Kaçıran (2024)

Bu ürünün fiyatını görebilmek için bayimiz olmalısınız.
 
Herhangi bir karşılaştırılacak ürün seçmediniz.
Hemen Ara