Kokusuz Kırmızı Sis Bombası

Renkli sis bombaları, etkinlik alanına yoğun ve renkli bir duman perdesi yaratarak ortama görsel bir şölen katmaktadır. Özellikle düğün ve eğlence organizasyonlarında tercih edilen bu renkli sis bombaları, birçok renk seçeneğiyle dikkat çekmektedir. Ayrıca film/dizi ve reklam sektörlerinde de kullanılan sis bombaları sarı, kırmızı, mavi, yeşil, beyaz, turuncu, mor, pembe ve siyah renkleri olmak üzere 9 farklı renkleriyle taraftar gruplarına da cezbetmektedir.

Ürün Açıklaması

Kokusuz Kırmızı Sis Bombası

Sektörde fark yaratan özel bir ürünle tanışın: Kokusuz Kırmızı Sis Bombası! Eğlence, düğün, nişan ve film/dizi sektörlerinde kullanılan ithal ettiğimiz renkli sis bombaları, etkinliklerinize unutulmaz bir atmosfer katıyor.

Yaklaşık 60 saniye boyunca kırmızı renkte yoğun duman çıkaran bu özel sis bombası, kalitesi ve performansıyla diğer piyasada bulunan ürünlerden ayrılıyor. Kokusu rahatsız etmeyen, dumanı boya ve leke yapmayan bir formülasyona sahiptir. Ürün sadece duman çıkartır, ateş yoktur.

Kokusuz Kırmızı Sis Bombası, güvenli ve eğlenceli bir deneyim sunarken etkinliklerinizin görsel açıdan daha etkileyici olmasını sağlar. İthal edilen ve özenle hazırlanan kimyasal formülüyle üretilen bu sis bombası, kullanıcılarının güvenliğini ön planda tutarak kaliteli bir seçenek sunar.

 

 

Bu ürünün fiyatını görebilmek için bayimiz olmalısınız.

Kullanım Talimatları

  1. Sadece açık havada kullanınız.
  2. Düz bir zemine koyarak fitilinden ateşleyiniz.
  3. En az 5 metre uzak durunuz.
  4. Minimum kullanım yaşı 18'dir.
  5. Ürünü elinizde tutabilirsiniz.
  6. "Oyun ve Eğlence Aracı Piroteknik Oyuncak" sınıfındadır.

EK GÜVENLİK:  Her türlü olumsuzluklara ve yaşanacak kötü durumlar için ilk yardım çantası, yangın söndürme tüpü gibi hızlı müdahale edebileceğiniz malzemeleri yanınızda bulundurmayı Furkan Havai Fişek olarak tavsiye ederiz.

CE Bilgileri

KODU VE KATEGORİSİ :  EO3718R PARTİ NUMARASI: HS1906
TİPİ: SMOKE GENERATOR ADI: KIRMIZI SİS
MARKASI: ENIGMA   CE  NUMARASI: 1395-P1-0139/2012
NEC: 78 GRAM

Ürün Videosu

Ürün Videosu yakında güncellenecektir. Video için WhatsApp hattımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

“Furkan Havai Fişek” olarak, havai fişek ve eğlence aracı olan piroteknik maddelerin satışını toptan ve perakende olarak İstanbul’da bulunan satış mağazamızdan  gerçekleştirmekteyiz. Kalite ve güvenilirliği en üst seviyede tutarak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
HAFTA İÇİ 08:00 - 17:00
CUMARTESİ 08:00 - 16:00
PAZAR KAPALIYIZ

Ürün Grupları

Markalar

© 2024 · furkanhavaifisek.com

0

SEPETİM

SEPETİNİZ BOŞ

Kokusuz Pembe Sis Bombası

Kokusuz Kırmızı Sis Bombası

Bu ürünün fiyatını görebilmek için bayimiz olmalısınız.
 
Herhangi bir karşılaştırılacak ürün seçmediniz.
Hemen Ara