Karışık Renkli Konfeti Party Popper

Özel etkinlikler, kutlamalar ve sahne performansları için ideal bir tercihtir. Furkan Havai Fişek olarak, kaliteli ve etkileyici deneyimler sunmak için özenle tasarladığımız Karışık Renkli Konfeti ile her anı unutulmaz kılmaya hazırız.

Ürün Açıklaması

Furkan Havai Fişek, renkli eğlenceye yeni bir boyut katmak için Karışık Renkli Konfeti ürününü sunuyor. Bu özgün piroteknik seçenek, gösterilerinize renkli ve coşkulu bir dokunuş sağlar. Farklı renklerdeki konfetiler, havada dans ederken izleyicilerinizi büyüler. Özel etkinlikler, kutlamalar ve sahne performansları için ideal bir tercihtir. Furkan Havai Fişek olarak, kaliteli ve etkileyici deneyimler sunmak için özenle tasarladığımız Karışık Renkli Konfeti ile her anı unutulmaz kılmaya hazırız. Göz alıcı renkleri ve coşkulu atmosferiyle etkileyici bir gösteri deneyimi sunmanıza yardımcı olur. Furkan Havai Fişek ile renkli ve unutulmaz bir gösteriye hazır olun.

  • Ürün, ambalajı üzerinde yer alan yönlere doğru çevrilerek patlatılır ve içerisindeki karışık renkteki kağıt parçacıkları dışarı çıkarak hoş bir görüntü yaratır.
  • Ürün hızlı ve kuvvetli bir şekilde çevrilmesi önerilir, aksi takdirde yavaş çevrilen ürünlerde patlamama ihtimali eş zamanlı olarak azalır.
  • Her yaş kullanıma uygun ürünümüz, hem dış hem iç mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir.
  • İçerisinde bulunan demir tüp sıkıştırılmış gaz ile doldurulmuştur.
  • Çevrilirken emniyet kilidinin pasif olmasıyla içerisinde bulunan kağıt parçaları basınçlı gaz ile havaya uçuşmaktadır.

Her yaştan kullanımına uygun olan bu ürünümüzü çocuklar ebeveyn ve/veya yetişkin gözetimi altında kullanması gereklidir. Kullanım talimatları ve kullanılırken dikkat edilmesi gereken önemli noktalar ambalajı üzerinde yer almaktadır. Bu ürünümüz perakende olarak sadece İstanbul ili, İstoç içerisinde olan Furkan Havai Fişek mağazamızda bulunmaktadır. Toptan satışlarımız için stok miktarı yeterli seviyede olmadığı için sadece bayilerimiz tarafından satışı yapılmaktadır.

Bu ürünün fiyatını görebilmek için bayimiz olmalısınız.

“Furkan Havai Fişek” olarak, havai fişek ve eğlence aracı olan piroteknik maddelerin satışını toptan ve perakende olarak İstanbul’da bulunan satış mağazamızdan  gerçekleştirmekteyiz. Kalite ve güvenilirliği en üst seviyede tutarak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
HAFTA İÇİ 08:00 - 17:00
CUMARTESİ 08:00 - 16:00
PAZAR KAPALIYIZ

Ürün Grupları

Markalar

© 2024 · furkanhavaifisek.com

0

SEPETİM

SEPETİNİZ BOŞ

Karışık Renkli Konfeti Party Popper

Bu ürünün fiyatını görebilmek için bayimiz olmalısınız.
 
Herhangi bir karşılaştırılacak ürün seçmediniz.
Hemen Ara