Kalpli Konfeti

Kalpli Konfeti, genellikle renkli, küçük ve hafif malzemelerden yapılan ve kutlamalarda, etkinliklerde ve gösterilerde kullanılan dekoratif parçacıklardır. Atmosfere neşe, renk ve eğlence katarak kutlamaların veya özel anların daha coşkulu ve unutulmaz hale gelmesini sağlar.

Ürün Açıklaması

Kalpli Konfeti, genellikle renkli, küçük ve hafif malzemelerden yapılan ve Sevgililer günü, doğum günü gibi özel günlerde, kutlamalarda, etkinliklerde ve gösterilerde kullanılan dekoratif kağıt parçacıklarıdır. Atmosfere neşe, renk ve eğlence katarak kutlamaların veya özel anların daha coşkulu ve unutulmaz hale gelmesini sağlar.

Evlenme teklifleri, nişan partileri, sevgililer günü kutlamaları, doğum günleri veya romantik akşam yemekleri gibi etkinliklerde mükemmel bir seçenektir. Aşkı ve sevgiyi sembolize eden kalpli konfeti ile romantik anları kutlamak için harika bir seçenek! Sizi, kalplerin büyülü dünyasına götürecek kalpli konfeti ürünlerimizle tanıştırmaktan mutluluk duyuyoruz.

 • Ürün, ambalajı üzerinde yer alan yönlere doğru çevrilerek patlatılır ve içerisindeki pembe renkli kağıt parçacıkları dışarı çıkarak hoş bir görüntü yaratır.
 • Ürün hızlı ve kuvvetli bir şekilde çevrilmesi önerilir, aksi takdirde yavaş çevrilen ürünlerde patlamama ihtimali eş zamanlı olarak azalır.
 • Her yaş kullanıma uygun ürünümüz, hem dış hem iç mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir.
 • Ürünün içerisinde bulunan demir tüp sıkıştırılmış gaz ile doldurulmuştur.
 • Çevrilirken emniyet kilidinin pasif olmasıyla içerisinde bulunan kağıt parçaları basınçlı gaz ile havaya uçuşmaktadır.

Kullanım talimatları ve kullanılırken dikkat edilmesi gereken önemli noktalar ambalajı üzerinde yer almaktadır. Bu ürünümüz perakende olarak sadece İstanbul ili, İstoç içerisinde olan Furkan Havai Fişek mağazamızda bulunmaktadır. Toptan satışlarımız için stok miktarı yeterli seviyede olmadığı için sadece bayilerimiz tarafından satışı yapılmaktadır.

 

 

Bu ürünün fiyatını görebilmek için bayimiz olmalısınız.

Koli İçeriği

 

KOLİ İÇERİĞİ: 100 ADET 1 ADET AĞIRLIĞI: 150 GR
KOLİ AĞIRLIĞI: 15 KG KOLİ ÖLÇÜLERİ: 302 X 506 X 520

Ürün Videosu

Ürün videosu yakın zamanda eklenecektir.

Kullanım Talimatları

  1. Üst tarafında bulunan beyaz kağıt yırtınız.
  2. Alt tarafında bulunan çizgili ve kesikli bölümden emniyet etiketini sökün.
  3.  Ürünü iki elinizle sıkı kavrayınız.
  4. Tüpü sağ ve sola iki zıt yönde hızlı ve sert bir şekilde çeviriniz
  5. Basınçlı gaz ile çalışmaktadır.  Patlayıcı ürün değildir.

  EK GÜVENLİK:  Yüksek sıcak ve güneş ışığına direkt maruz bırakmayınız. 

Furkan havai fişek olarak, havai fişek ve eğlence aracı olan piroteknik maddelerin satışını toptan ve perakende olarak İstanbul’da bulunan satış mağazamızdan  gerçekleştirmekteyiz. Kalite ve güvenilirliği en üst seviyede tutarak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

HAFTA İÇİ 08:00 - 18:00
CUMARTESİ 08:00 - 17:00

Ürün Grupları

Markalar

© 2023 · furkanhavaifisek.com

Close
Hemen Ara