Işıklı Ufo – Kamikaze

Piroteknik ürünlerde füze grubu, havada yükselerek patlayan veya önceden belirlenmiş bir mesafeye kadar ilerleyen patlayıcı maddeler içeren ürünleri ifade eder. Bu ürünler, havada renkli ışıklar veya ses efektleri oluşturmak için kullanılır. Füze grubu piroteknik ürünler, daha büyük ve etkileyici bir görsel etki yaratmak için diğer piroteknik efektlerle birlikte kullanılabilir.

 

Ürün Açıklaması

Işıklı Ufo – Kamikaze

Eğlencenizi gökyüzüne taşımaya ne dersiniz? Füze grubuna ait olan “Işıklı Ufo” ürünümüz, “Kamikaze” ismiyle de bilinmektedir. Bu ürünümüz için minimum kullanım yaş sınırımız 18’dir.  Ateşlendikten sonra ışık çıkarttığı için gece kullanılması tavsiye edilir. Düz, geniş ve açık alanda sivri ucu alt tarafa gelecek şekilde yerleştirdikten sonra fitilinden ateşlenir. Güvenli mesafe minimum 15 metredir ve ateşlendikten 3-5 saniye sonra arkasından ışık çıkartarak yaklaşık 15 metreye kadar gökyüzüne havalanır. Hem ses hem de ışık gösterisi sunan Işıklı Ufo ürünü havada kuvvetli bir kıvılcım çıkartarak patlamaktadır.

Paket içerisinde 12 adet bulunmaktadır. 18 yaş altı kişilerin kullanımına uygun olmayan ürünümüzü ebeveyn ve/veya yetişkin gözetimi altında kullanması gerekmektedir. Kullanım talimatları ve kullanılırken dikkat edilmesi gereken önemli noktalar ambalajı üzerinde yer almaktadır. Bu ürünümüz perakende olarak sadece İstanbul ili, İstoç içerisinde olan Furkan Havai Fişek mağazamızda bulunmaktadır. Toptan satışlarımız için stok miktarı yeterli seviyede olmadığı için sadece bayilerimiz tarafından satışı yapılmaktadır.

 

Bu ürünün fiyatını görebilmek için bayimiz olmalısınız.

“Furkan Havai Fişek” olarak, havai fişek ve eğlence aracı olan piroteknik maddelerin satışını toptan ve perakende olarak İstanbul’da bulunan satış mağazamızdan  gerçekleştirmekteyiz. Kalite ve güvenilirliği en üst seviyede tutarak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
HAFTA İÇİ 08:00 - 17:00
CUMARTESİ 08:00 - 16:00
PAZAR KAPALIYIZ

Ürün Grupları

Markalar

© 2024 · furkanhavaifisek.com

0

SEPETİM

SEPETİNİZ BOŞ

Işıklı Ufo – Kamikaze

Bu ürünün fiyatını görebilmek için bayimiz olmalısınız.
 
Herhangi bir karşılaştırılacak ürün seçmediniz.
Hemen Ara