Kategoriler
Sepetim
KURYE İLE GÖNDERİM & HIZLI TESLİMAT 150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE ÖZEL İNDİRİMLER!
ANLAŞMALI KARGO İLE GÖNDERİM & HESAPLI VE HIZLI KARGO MAĞAZAMIZDAN SATIN ALMA İMKANI BANABİKURYE İLE İSTANBUL'A ÖZEL AYNI GÜN TESLİMAT!
PAYTR GÜVENCESİYLE & KREDİ KARTI İLE ÖDEME 150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! BANABİKURYE İLE İSTANBUL'A ÖZEL AYNI GÜN TESLİMAT!

Hakkımızda

Hakkımızda

Furkan Havai Fişek - Hakkımızda

Furkan Havai Fişek, eğlence sektöründe kullanılan ürünlerin satışını gerçekleştiren bir firmadır. Sadece havai fişek değil, iç ve dış mekan volkan, topaç, maytap, torpil, pirat, sis bombası, meşale ve füze satışı da internet sitemiz üzerinden yapılmaktadır. Piroteknik ürün satışı için gerekli olan sertifikalara sahip olan firmamız, kullanıcılara tamamen güvenli ürünler satmaktadır. Eğlence alanındaki ürünleriyle mutluluğunuza ortak olmayı hedefleyen Furkan Havai Fişek, tüm ürünlerini garanti kapsamında satışa sunmaktadır. Ürün açıklamalarında kullanım detayları da sunan firmamızın önceliği kullanıcı güvenliğini sağlamaktır.

Firmamız müşterilerine pazar günleri hariç her gün hizmet vermektedir. Mesai saatlerimiz hafta içi sabah 8 ve akşam 6 arasında, cumartesi günü ise sabah 8 akşam 4 arasındadır. İnternet üzerinden sipariş vermek mümkün olduğu gibi, İstanbul Bağcılar ilçesinde bulunan mağazamıza uğranarak da dilenen havai fişek ve piroteknik çeşitleri incelenebilir ve satın alınabilir.

Misyon ve Vizyon Değerlerimiz

Furkan Havai Fişek olarak, müşteri memnuniyetini öncelikli amacımız olarak görmekteyiz. Gerek ürün çeşitliliği, gerek uygun fiyat gerekse ödeme araçları noktalarında müşteri odaklı bir politika izlemekteyiz.

Sunduğumuz ürünlerin kalitesi de tarafımızca kontrol edilmektedir. Kullanımında bir sorun yaşanabilecek hiçbir ürün kullanıcılarımıza sunulmamaktadır. Tüm ürünler kullanıma sunulmadan önce gerekli testlere tabi tutulmakta ve güvenlik onayından geçmektedir. Eğer ürünün kullanımında insan sağlığına zararlı herhangi bir durum oluşuyorsa o ürünün satışı tarafımızca gerçekleşmemektedir.

Furkan Havai Fişek ve Piroteknik, vizyonunu global düzeyde tutmaktadır. Eğlence sektöründe dünya üzerinde yaşanan gelişmeler takip edilmekte ve piyasaya sürülen ürünlerin müşterilere iletimi sağlanmaktadır. Piroteknik alanında da yaşanılan gelişmeler takip edilmekte ve özellikle havai fişek alanında yapılan geliştirmeler kullanıcılara iletilmektedir.

Güvenli Ürün Garantisi

Piroteknik ürünler, ateşleme mekanizmasına sahip ürünlerdir. Bu sebeple kullanımların bazı tehlikelere yol açma ihtimali vardır. Furkan Havai Fişek, bu tehlikeleri en aza indiren ürünlerin satışına yer vermektedir. Gerekli kalite kontrolleri yapılmadan herhangi bir ürün satışa sunulmamaktadır. Ayrıca internet sitemiz üzerinden sertifikasız herhangi bir ürünün satışı yapılmamaktadır.

Havai fişek ve piroteknik ürünlerini satan firmaların sahip olması gereken bir sertifika bulunmaktadır. Bu sertifikayı almamış firmalardan ürün satın almak güvenli değildir. Furkan Havai Fişek, piroteknik ürün satışı için gerekli sertifikalara sahiptir. Bu sertifika bilgilerine internet sitemiz üzerinden ulaşmak ve kontrol sağlamak mümkündür.

Geniş Ürün Yelpazesi

Furkan Havai Fişek, füze, torpil, topaç, maytap, sis bombası gibi eğlence sektöründeki pek çok ürünün satışını yapmaktadır. Özellikle piroteknik ürünler pek çok çeşit ve renkte üretilmektedir. Örneğin havai fişekler etki alanlarına, renklerine ve oluşturdukları motiflere göre pek çok farklı türde üretilmektedir. Ayrıca kullanım amacına göre paketlerin içerdiği fişek miktarı da 16'lı, 25'li, 36’lı olarak çeşitlilik gösterebilmektedir.

Furkan Havai Fişek, kullanıcılarına çok geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Müşterinin kullanımına uygun pek çok ürünü bünyesinde barındırmaktadır. Amatör kullanıcılar için de profesyonel kullanıcılar için de ürünler içeren internet sitemiz üzerinden eğlence sektörü içerisinde üretilen tüm ürünlerin alımını sağlamak mümkündür. Oldukça geniş bir ürün yelpazesi sunan firmamız aynı zamanda tüm ürünlerin kullanım talimatları ve piroteknik ürünler kullanırken dikkat edilmesi gerekenler hakkında da bilgilendirme yapmaktadır.

Müşteri Odaklı Hizmet Anlayışı

Furkan Havai Fişek ve Piroteknik olarak odağımıza müşteriyi koymakta ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermekteyiz. Bu sebeple müşterilerimiz için en doğru ve kullanışlı ürünlerin satışını yapmaktayız. Aynı zamanda ürünlerimizi internet sitemiz üzerinden satın almak mümkün olduğu gibi, Whatsapp ya da telefon üzerinden sipariş vermek de mümkündür.

Furkan Havai Fişek ve Piroteknik internet sitesi oldukça kolay tasarlanmış, her yaştan müşterinin kullanımına sunulmuştur. Ayrıca çeşitli kampanyalarla da müşterinin memnuniyeti amaçlanmış, İstanbul içi aynı gün teslimat imkânıyla bekleme süreleri kısaltılmıştır. Banabikurye hizmeti doğrultusunda İstanbul içi teslimatlarda kurye takibi hizmeti de yine müşteri odaklı hizmet anlayışı çerçevesinde kullanıcılara sunulmaktadır.

Uygun Fiyat Güvencesi

Firmamız, tüm ürünler için uygun fiyat güvencesi sunmaktadır. Eğlence sektöründeki konumuyla müşterilerin mutluluklarına ortak olurken, müşteriye uygun fiyatlı hizmet vermektedir. Furkan Havai Fişek ve Piroteknik üzerinden satışa sunulan tüm ürünler, piyasanın en kaliteli ürünleri arasından seçilirken uygun fiyatlı olarak satışa sunulmaktadır. Böylece kullanıcılara üst düzey hizmet verilirken toplumun her kesiminin eğlence ve kutlamalarında gereken ürünleri temin edebilme imkânı sunulmaktadır.

Furkan Havai Fişek ve Piroteknik, uygun fiyat güvencesinin yanı sıra kullanıcılara ekstra indirimler de sunan bir firmadır. Yeni üyelere özel hoş geldin indirimi olarak 100 lira ve üzeri alışverişlerde 10 lira indirim sağlanmaktadır. Aynı zamanda havale ve EFT yoluyla yapılan ödemelerde sepet tutarının üzerinde yüzde 10 indirim de firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.