Güllü Konfeti Party Popper

Güllü konfeti, genellikle renkli, küçük ve hafif malzemelerden yapılan ve kutlamalarda, etkinliklerde ve gösterilerde kullanılan dekoratif parçacıklardır. Atmosfere neşe, renk ve eğlence katarak kutlamaların veya özel anların daha coşkulu ve unutulmaz hale gelmesini sağlar.

Ürün Açıklaması

Güllü konfeti, genellikle renkli, küçük ve hafif malzemelerden yapılan ve doğum günlerinde, kutlamalarda, etkinliklerde ve gösterilerde kullanılan dekoratif parçacıklardır. Atmosfere neşe, renk ve eğlence katarak kutlamaların veya özel anların daha coşkulu ve unutulmaz hale gelmesini sağlar.

Doğum günü partileri, düğünler, konserler, festivaller, spor etkinlikleri, kutlamalar ve diğer özel etkinliklerde yaygın olarak kullanılır. Konfeti; sevinç ve coşkuyu ifade etmek, atmosferi canlandırmak ve katılımcılara unutulmaz bir deneyim yaşatmak için etkili bir araçtır.

Romantizm ve güzelliği bir araya getirmek için güllü konfeti ürünlerimizle tanışın! Sizi, aşkı ve tutkuyu sembolize eden güllerle dolu bir dünyaya götürmek için güllü konfeti ürünlerimizi sizlere tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz. Güller, aşkın ve duygusal bağların simgesidir. Güllü konfeti ürünlerimiz, etkinliklerinize romantik bir atmosfer katmak ve duygusal anları vurgulamak için mükemmel bir seçenektir. Güllerin zarafeti ve konfetinin eğlencesi birleşerek, etkinliklerinizde unutulmaz bir deneyim sunar.


  • Ürün, ambalajı üzerinde yer alan yönlere doğru çevrilerek patlatılır ve içerisindeki kırmızı renkteki gül şeklinde kağıt parçacıkları dışarı çıkarak hoş bir görüntü yaratır.
  • Ürün hızlı ve kuvvetli bir şekilde çevrilmesi önerilir, aksi takdirde yavaş çevrilen ürünlerde patlamama ihtimali eş zamanlı olarak azalır.
  • Her yaş kullanıma uygun ürünümüz, hem dış hem iç mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir.
  • İçerisinde bulunan demir tüp sıkıştırılmış gaz ile doldurulmuştur.
  • Çevrilirken emniyet kilidinin pasif olmasıyla içerisinde bulunan kağıt parçaları basınçlı gaz ile havaya uçuşmaktadır.

Bu ürünün fiyatını görebilmek için bayimiz olmalısınız.

“Furkan Havai Fişek” olarak, havai fişek ve eğlence aracı olan piroteknik maddelerin satışını toptan ve perakende olarak İstanbul’da bulunan satış mağazamızdan  gerçekleştirmekteyiz. Kalite ve güvenilirliği en üst seviyede tutarak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
HAFTA İÇİ 08:00 - 17:00
CUMARTESİ 08:00 - 16:00
PAZAR KAPALIYIZ

Ürün Grupları

Markalar

© 2024 · furkanhavaifisek.com

0

SEPETİM

SEPETİNİZ BOŞ

Güllü Konfeti Party Popper

Bu ürünün fiyatını görebilmek için bayimiz olmalısınız.
 
Herhangi bir karşılaştırılacak ürün seçmediniz.
Hemen Ara