El Volkanı

Avrupa standartlarına uygun olarak Niğde’de bulunan Yertaş Fabrikası’nda uzman kişiler tarafından özenerek ve dikkatli hazırlanan karışımlar kullanılarak üretilmektedir. %100 yerli üretimdir. Venüs markalı iç ve dış mekan volkanlar, özel günlerde veya kutlamalarda kullanılabilir ve etkileyici bir görsel sunum sağlayabilir.

Ürün Açıklaması

Mutlu anlarınıza büyüleyici bir ışıltı katmak için özel olarak tasarlanan El Volkanını tanıtmaktan mutluluk duyarız. Bu El Volkanını, dış mekanda ateşledikten sonra elinizde yukarıya doğru tuttuğunuz zaman; yaklaşık 2-3 metre yüksekliğe ulaşan gümüş renkli kıvılcımlarıyla sizi ve sevdiklerinizi büyüleyecektir.

Yaklaşık 30 saniye boyunca yanarak muhteşem bir görsel şölen sunar.

El Volkanı, düğün ve kına etkinliklerinin vazgeçilmez bir parçasıdır. Düğününüzün romantik atmosferine eşlik ederken, misafirlerinizi etkileyici bir şekilde karşılar ve unutulmaz anlar yaratır. Aynı zamanda diğer kutlamalarda da tercih edilen bir üründür.

Dış mekan kullanımlarına özel olarak üretilen ürünümüz, sadece açık havada kullanılabilir. Düğün salonlarında, kapalı alanlarda yapılan benzer etkinliklerde de kullanmak için lütfen iç mekan volkan ürünlerini kullanınız.

Bu ürünün fiyatını görebilmek için bayimiz olmalısınız.

“Furkan Havai Fişek” olarak, havai fişek ve eğlence aracı olan piroteknik maddelerin satışını toptan ve perakende olarak İstanbul’da bulunan satış mağazamızdan  gerçekleştirmekteyiz. Kalite ve güvenilirliği en üst seviyede tutarak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
HAFTA İÇİ 08:00 - 17:00
CUMARTESİ 08:00 - 16:00
PAZAR KAPALIYIZ

Ürün Grupları

Markalar

© 2024 · furkanhavaifisek.com

0

SEPETİM

SEPETİNİZ BOŞ

El Volkanı

Bu ürünün fiyatını görebilmek için bayimiz olmalısınız.
 
Herhangi bir karşılaştırılacak ürün seçmediniz.
Hemen Ara