Sepet
AYNI GÜN KARGO & HIZLI TESLİMAT 400 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE ÖZEL İNDİRİMLER!
ANLAŞMALI KARGO İLE HIZLI GÖNDERİM MAĞAZAMIZDAN SATIN ALMA İMKANI TOPTAN TEKLİF UYGUN FİYAT FIRSATI!
HAVALE/EFT & KREDİ KARTI SEÇENEĞİ 400 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! ÜCRETSİZ KARGO FIRSATI YAKALA!

Düğün Volkanları

Düğün Volkanları

Düğün Volkanları

İç ve Dış Mekân Volkan Havai Fişek

Volkan havai fişekler günümüzde birçok alanda kullanılan parti ürünleridir. Genelde havai fişeğin yerine maytap şeklinde bilinir. Özellikle düğünlerde bu ürünlerin kullanıldığına çok sık rastlanır. Bunların yanı sıra her türlü gösteri ve eğlence için kullanılması mümkündür. Bu ürünler yanarak yukarı doğru kıvılcım çıkmasına neden olur ve bu sayede güzel görüntüler elde edilir.

Konser alanlarında görsel efekt amacıyla kullanımı da yaygındır. Bu havai fişekler ya da maytaplar genel olarak konik şeklinde oluyor. Aynı zamanda silindir şeklinde de olabilir. İç ve dış mekân volkan havai fişek ateşleme kâğıdı veya fitili yakılarak kullanılır. Eğlence ve kutlama ürünleri olarak ön plana çıkıyor.

Volkan Havai Fişekler Nerelerde Kullanılır?

Volkan havai fişekler oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Çünkü hem dış mekânlarda hem de iç mekânlarda kullanımı mümkündür. Aklınıza gelebilecek her türlü kutlamada bu ürünleri kullanabilirsiniz. Özellikle düğün, nişan, kına gibi etkinliklerde sık rastlanır. Bunların yanı sıra doğum günleri, açılış etkinlikleri, partiler için temin edebilirsiniz. Aynı zamanda iç ve dış mekân volkan havai fişek küçük ya da büyük fark etmeksizin her türlü organizasyonda kullanılabilir.

Organizasyonların daha eğlenceli ve güzel olması için alınabilir. Farklı çeşitleri ve modelleri olabilir. Bu doğrultuda nerede ve nasıl kullanım yapılacağına göre uygun ürünler tercih edilebilir. İç veya dış mekânlarda kullanmak için farklı volkan havai fişekler gerekir.

İç Mekân Volkan Havai Fişekler

Volkan havai fişek ürünleri genel olarak iki farklı kategori altında kullanıma sunulur. Bu kategoriler iç ve dış mekân olarak ayırılır. İç mekânlarda kullanılan ürünlerin temel özelliği duman çıkarmamasıdır. Duman çıkarmaması sayesinde de rahat bir şekilde kullanılıyor. Aynı zamanda çok az duman çıkartan volkan havai fişekler de iç mekân için uygun olabiliyor. Ürünler hem konik hem de silindir şeklinde olabilir.

Genel mantığı aynıdır ve şeklinin farklı olması özellik bakımından herhangi bir fark meydana getirmez. Yani ikisi de aynı verimle kullanılır. Bu doğrultuda iç ve dış mekân volkan havai fişek çeşitleri arasında iç mekân ürünlerini kullanarak her türlü mekânda rahat bir şekilde kutlama yapabilirsiniz. İç mekânlar için tasarlanan bu ürünler son derece kullanışlıdır.

Dış Mekân Volkan Havai Fişekler

Volkan havai fişeklerin bazıları duman çıkartır. Bu nedenle de iç mekânlarda kullanımı olmaz. Bu nedenle de bu tür ürünlere dış mekân volkan havai fişek adı verilir. Günümüzde birçok farklı alanda kullanıma uygun şekilde tasarlanıyor. Yani birçok insanın düşündüğü gibi sadece düğünlerde kullanılmaz. Doğum günleri, açılışlar, etkinlikler ve benzeri yerlerde iç ve dış mekan volkan havai fişek ürünler sık kullanılır.

Dış alanlarda daha güzel eğlenceler düzenlemek için dış mekân ürünlerini tercih edebilirsiniz. Güzel ambiyanslar oluşturmak için birçok yerde kullanım yapabilirsiniz. Nişan, düğün gibi etkinliklerinizin daha etkileyici olması sağlanabilir. Yılbaşı partilerinde de sık kullanılabilir. Dış mekân volkan havai fişekleri bütün bu özellikleri ile ön plana çıkıyor.

Volkan Havai Fişeklerin Fiyatları

Volkan havai fişek satın almak isteyen kişilerin en fazla merak ettiği konuların başında bu ürünlerin fiyatının ne olduğu geliyor. Öncelikle nasıl bir ürün satın alacağınıza bağlı olarak fiyatın değiştiğini belirtmekte fayda var. Ürünlerin boyutu farklı olabilir. Genellikle inç üzerinden boyut söylenir. Boyutuna bağlı olarak ise hem yükselme hem de yanma süreleri değişkenlik gösterir. İç ve dış mekân volkan havai fişek ürünleri arasında hangisini tercih edeceğinize bağlı olarak farklı ücretler ödersiniz. Ürünün çeşidine göre değişen ücretler ile kolay bir şekilde alım yapılabilir ve istenilen iç ve dış mekânlarda kullanılabilir.

İç ve Dış Mekân Volkan Havai Fişeklerin Fiyatları Yüksek Midir?

Volkan havai fişekler hem iç hem de dış mekânlarda oldukça fazla tercih ediliyor. Bu ürünlerin çok fazla tercih edilmesinin birçok nedeni vardır. Öncelikle renkli ve eğlenceli ortamlar, görüntüler elde edilmesini sağlar. Bunun yanı sıra uygun fiyatlı olması ile de çok fazla tercih ediliyor. Genel olarak iç ve dış mekân volkan havai fişek fiyatları yüksek değildir. Bu sayede de isteyen herkes dilediği zaman alım yapabilir. Birçok alanda düşük ücretler ödeyerek volkan havai fişek alabilir ve güzel ortamlar oluşturabilirsiniz.

Volkan Havai Fişekler Kullanılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Volkan havai fişekleri kullanırken dikkat etmeniz gereken çeşitli unsurlar vardır. Öncelikle elde tutmamaya dikkat etmelisiniz. Çünkü çok düşük bir ihtimal de olsa alt tarafında kıvılcım birikebilir. Bu durumda elde tutmanız sakıncalıdır. Aynı zamanda ateşlenmesi için sert zemine koymak gerekiyor. Bunların yanı sıra iç ve dış mekân volkan havai fişek çok sayıda ise ateşleme çubuğu ile hızlı ateşleme yapılabilir. Ürünlerden çıkan kıvılcım iç mekânlarda tavana ve benzeri yerlere zarar vermez. Bu sayede güvenilir bir şekilde kullanılabilen son derece etkili ürünlerdir.

Furkan Havai Fişek, İç Mekan Volkan  ürününü sertifikalı satış güvencesiyle kullanıcılarına sunmaktadır. Ürün, üst tarafında bulunan ateşleme bölgesi vasıtasıyla ateşlendikten sonra yaklaşık 30 saniye boyunca kıvılcım ve yıldız efekti çıkartmaktadır. Venüs/Minori - Arif Coşkun tarafından g..
25,00TL
Vergiler Hariç:25,00TL
Furkan Havai Fişek, internet sitesi üzerinden çift efektli volkan ürününü satışa sunmaktadır. Moonstars Havai Fişek markası tarafından ithal edilen ürünümüz, yüksek kalite ve kolay kullanım imkanı sunmaktadır. Ürün ateşleme fitili vasıtasıyla ateşlendikten sonra altın ve gümüş renklerde hem yıldı..
60,00TL
Vergiler Hariç:60,00TL
İç Mekan Volkan 4 Metre  Furkan kapalı alanda yapılan organizasyonlar için sıklıkla tercih edilen bir üründür. Enigma Fireworks güvencesiyle, yerden yaklaşık 4 metre yükseğe ulaşabilen ürünü, doğum günü, kutlama, parti gibi organizasyonlarda tercih edebilirsiniz. 18 yaş altı kullanıma uygu..
60,00TL
Vergiler Hariç:60,00TL
Furkan Havai Fişek, silindir volkan ürününü sertifikalı satış güvencesiyle kullanıcılarına sunmaktadır. Yertaş markasıyla üretilen bu ürün, ateşleme fitili vasıtasıyla ateşlendikten sonra yaklaşık 30 saniye boyunca kıvılcım ve yıldız efekti çıkartmaktadır. Silindir olan  ürünümüz, 3 m..
75,00TL
Vergiler Hariç:75,00TL
 Dış mekan volkan 2 metre modelimiz internet sitemiz üzerinden satışa sunulmaktadır. Ürünümüz ideal boyuttadır ve dış mekan kullanımına uygundur. Dış mekan volkan modelimiz, ateşlendikten sonra yaklaşık 20 saniye boyunca 2 metre yükseğe kadar ateş parçacıkları çıkarmaktadır. Ürünü dış ..
20,00TL
Vergiler Hariç:20,00TL
Furkan Havai Fişek internet sitesi üzerinden dış mekan volkan 3 metre modeli satışa sunulmuştur. Bu model, eğlence sektöründe oldukça popülerdir ve ateşlendikten sonra yaklaşık 20-25 saniye boyunca 3 metre yükseğe kıvılcım çıkartır. Görsel olarak oluşturduğu efektle kullanıcıların beğenisi..
25,00TL
Vergiler Hariç:25,00TL
İdeal Av Spor marka güvencesiyle üretilmiş dış mekan volkan 4 modelimiz internet sitemiz üzerinden satıştadır. Sitemizin sunduğu güvenli ödeme yöntemlerinden birini tercih ederek ürüne sahip olabilirsiniz. Ürünümüz altında bulunan ateşleme fitili vasıtasıyla ateşlenir ve yaklaşık 45 saniye boyunc..
60,00TL
Vergiler Hariç:60,00TL
Furkan Havai Fişek, Enigma Fireworks tarafından üretilen elektrikli silindir volkan - 10 metre modelini satışa sunmaktadır. Ürün anlık bir patlama gerçekleştirmekte ve 10 metre boyunca ateş püskürtmektedir. Olası bir tehlikenin oluşmaması adına 18 yaşından küçük kişilerin kullanımına uygun d..
75,00TL
Vergiler Hariç:75,00TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Güvenlik ve Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.