Dış Mekan Volkan Venüs v666

Avrupa standartlarına uygun olarak Niğde’de bulunan Yertaş Fabrikası’nda uzman kişiler tarafından özenerek ve dikkatli hazırlanan karışımlar kullanılarak üretilmektedir. %100 yerli üretimdir. Venüs markalı iç ve dış mekan volkanlar, özel günlerde veya kutlamalarda kullanılabilir ve etkileyici bir görsel sunum sağlayabilir.

Ürün Açıklaması

Dış Mekan Volkan Venüs v666

Mutlu anlarınıza büyüleyici bir ışıltı katmak için özel olarak tasarlanan Dış Mekan Volkan’ı tanıtmaktan mutluluk duyarız. Bu dış mekan volkan,  yaklaşık 2-3 metre yüksekliğe ulaşan gümüş renkli kıvılcımlarıyla sizi ve sevdiklerinizi büyüleyecektir.

Yaklaşık 30 saniye boyunca yanarak muhteşem bir görsel şölen sunar.

Dış Mekan Volkan Venüs v666, düğün ve kına etkinliklerinin vazgeçilmez bir parçasıdır. Düğününüzün romantik atmosferine eşlik ederken, misafirlerinizi etkileyici bir şekilde karşılar ve unutulmaz anlar yaratır. Aynı zamanda diğer kutlamalarda da tercih edilen bir üründür.

Dış mekan kullanımlarına özel olarak üretilen ürünümüz, sadece açık havada kullanılabilir. Düğün salonlarında, kapalı alanlarda yapılan benzer etkinliklerde de kullanmak için lütfen iç mekan volkan ürünlerini kullanınız.

İç ve Dış mekan Volkanlar, güvenli ve kolay kullanım sağlar, böylece herhangi bir stres yaşamadan bu etkileyici gösteriyi gerçekleştirebilirsiniz.

Bu ürünün fiyatını görebilmek için bayimiz olmalısınız.

“Furkan Havai Fişek” olarak, havai fişek ve eğlence aracı olan piroteknik maddelerin satışını toptan ve perakende olarak İstanbul’da bulunan satış mağazamızdan  gerçekleştirmekteyiz. Kalite ve güvenilirliği en üst seviyede tutarak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
HAFTA İÇİ 08:00 - 17:00
CUMARTESİ 08:00 - 16:00
PAZAR KAPALIYIZ

Ürün Grupları

Markalar

© 2024 · furkanhavaifisek.com

0

SEPETİM

SEPETİNİZ BOŞ

Dış Mekan Volkan Venüs v666

Dış Mekan Volkan Venüs v666

Bu ürünün fiyatını görebilmek için bayimiz olmalısınız.
 
Herhangi bir karşılaştırılacak ürün seçmediniz.
Hemen Ara