Dış Mekan Volkan Venüs v666

Avrupa standartlarına uygun olarak Niğde’de bulunan Yertaş Fabrikası’nda uzman kişiler tarafından özenerek ve dikkatli hazırlanan karışımlar kullanılarak üretilmektedir. %100 yerli üretimdir. Venüs markalı iç ve dış mekan volkanlar, özel günlerde veya kutlamalarda kullanılabilir ve etkileyici bir görsel sunum sağlayabilir.

Ürün Açıklaması

Dış Mekan Volkan Venüs v666

Mutlu anlarınıza büyüleyici bir ışıltı katmak için özel olarak tasarlanan Dış Mekan Volkan’ı tanıtmaktan mutluluk duyarız. Bu dış mekan volkan,  yaklaşık 2-3 metre yüksekliğe ulaşan gümüş renkli kıvılcımlarıyla sizi ve sevdiklerinizi büyüleyecektir.

Yaklaşık 30 saniye boyunca yanarak muhteşem bir görsel şölen sunar.

Dış Mekan Volkan Venüs v666, düğün ve kına etkinliklerinin vazgeçilmez bir parçasıdır. Düğününüzün romantik atmosferine eşlik ederken, misafirlerinizi etkileyici bir şekilde karşılar ve unutulmaz anlar yaratır. Aynı zamanda diğer kutlamalarda da tercih edilen bir üründür.

Dış mekan kullanımlarına özel olarak üretilen ürünümüz, sadece açık havada kullanılabilir. Düğün salonlarında, kapalı alanlarda yapılan benzer etkinliklerde de kullanmak için lütfen iç mekan volkan ürünlerini kullanınız.

İç ve Dış mekan Volkanlar, güvenli ve kolay kullanım sağlar, böylece herhangi bir stres yaşamadan bu etkileyici gösteriyi gerçekleştirebilirsiniz.

Bu ürünün fiyatını görebilmek için bayimiz olmalısınız.

Kullanım Talimatları

  1. Ürünü yumuşak malzemeye yerleştiriniz.
  2.  Üst kısmında bulunan kağıdı yırtarak kibrit veya çakmak ile tutuşturun.
  3. Elde tutmayınız.
  4. Sadece 18 yaş üstü kullanabilir.
  5. Ateşlendikten sonra en az 1 metre uzağa çekilin.
  6. Sadece dış mekanda kullanılır.

EK GÜVENLİK:  Her türlü olumsuzluklara ve yaşanacak kötü durumlar için ilk yardım çantası, yangın söndürme tüpü gibi hızlı müdahale edebileceğiniz malzemeleri yanınızda bulundurmayı Furkan Havai Fişek olarak tavsiye ederiz.

CE Bilgileri

KODU VE KATEGORİSİ :V666 /F2 SERİ NUMARASI: 6622
TİPİ: FOUNTAINS ADI:  VOLCANO
MARKASI: VENUS PAKET İÇERİĞİ: 10 ADET
NEC: 17GRAM / 1 ADET CE  NUMARASI: 1008-F2-69260391

 

Ürün Videosu

Koli İçeriği

 

KOLİ İÇERİĞİ: 40 KUTU 1 KUTU İÇERİĞİ: 10 ADETLİ / 400 ADET
KOLİ AĞIRLIĞI: 16 KG KOLİ ÖLÇÜLERİ: 395 X 324 X 415

Furkan havai fişek olarak, havai fişek ve eğlence aracı olan piroteknik maddelerin satışını toptan ve perakende olarak İstanbul’da bulunan satış mağazamızdan  gerçekleştirmekteyiz. Kalite ve güvenilirliği en üst seviyede tutarak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

HAFTA İÇİ 08:00 - 18:00
CUMARTESİ 08:00 - 17:00

Ürün Grupları

Markalar

© 2023 · furkanhavaifisek.com

Close
Hemen Ara