Sepet
AYNI GÜN KARGO & HIZLI TESLİMAT 400 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE ÖZEL İNDİRİMLER!
ANLAŞMALI KARGO İLE HIZLI GÖNDERİM MAĞAZAMIZDAN SATIN ALMA İMKANI TOPTAN TEKLİF UYGUN FİYAT FIRSATI!
HAVALE/EFT & KREDİ KARTI SEÇENEĞİ 400 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! ÜCRETSİZ KARGO FIRSATI YAKALA!

Çin Patlayıcıları

Çin Patlayıcıları

Çin patlayıcıları, Furkan Havai Fişek tarafından müşterilere sunulan eğlence amaçlı ürünlerdir. Doğum günü, bebek cinsiyet partisi, kutlama, asker eğlencesi ve düğün gibi kutlamalarda oldukça yaygın bir şekilde kullanılan Çin patlayıcıları, oldukça basit kullanım özelliklerine sahiptir. Farklı özelliklere ve kullanım koşullarına sahip Çin patlayıcıları, şaka ürünlerini de içinde bulundurur.

 

Sevdiklerinizle birlikte geçirdiğiniz güzel vakitlere biraz daha eğlence katmanızı sağlayan ürünlere, Furkan Havai Fişek internet sitemizi inceleyerek erişim sağlayabilirsiniz. Farklı amaçlar için üretilen renkli, patlayıcı ürünler ve ateşleme sistemleri ile hem organizasyonlarınızda kullanabileceğiniz hem de eğlenceli zamanlarda işinize yarayacak bir alışveriş yapabilirsiniz.

 

 

Çin Patlayıcıları Nasıl Kullanılır?

 

Çin patlayıcılarının kullanımı oldukça basit bir şekilde yapılabiliyor. Farklı ürünler arasından, konfeti, şaka malzemeleri, patlayan sigara ve kibrit, ateşleme sistemleri gibi ürünlerde, kullanım talimatında belirtilen biçimde kullanım yapabilirsiniz. Genel olarak ürünlerde yer alan ateşleme ya da tetikleme fitillerinin harekete geçirilmesi ile kullanım gerçekleştirilir. Konfetilerde havaya doğru tutarak alt kısımdaki aparatın doğru biçimde çevrilmesi ile kullanım yapılır. Kız kaçıran ve torpil gibi ürünlerde de aynı şekilde fitil ateşlemesi yapmak gereklidir.

 

Çin patlayıcılarının kullanımı, herkesin yapabileceği şekilde tasarlanmıştır. Yine de patlayıcı ürünleri kendinize ve çevrenize zarar vermeyecek uzaklıkta bulundurarak kullanmak daha doğru olacaktır. Şaka amaçlı kullanılan ürünlerde ise ses efektleri önemli bir etken olduğundan doğru zamanlama ile şaka ipi kullanmak gerekir. Patlayan sigara gibi ürünlerde de aparatları doğru biçimde yerleştirmek önemlidir.

 

Çin Patlayıcıları Kullanım Alanları Nelerdir?

 

Çin patlayıcıları, çeşitli eğlence organizasyonlarında ve şaka amaçlı kullanılabilir. Düğünlerde, doğum günlerinde, kutlamalarda, özel gecelerde ve arkadaş ortamında şaka amaçlı olarak Çin patlayıcıları kullanılır. Konfeti, pirat patlayıcılar, nostaljik patlayıcılar ateşleme sistemleri ve şaka patlayıcıları gibi kategorize edilen ürünler, kullanım amacına göre tercih edilebilir. Farklı özelliklere sahip ürünler arasından kullanım alanınıza göre seçim yapabilir ve dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz. Farklı özelliklere sahip olan konfetiler ile kutlama yaptığınız özel güne göre doğum günü, cinsiyet öğrenme, romantik ya da eğlenceli konfetileri tercih edebilirsiniz.

 

 

Ses ve görüntü efektleri kullanarak arkadaşlarınıza yapacağınız şakalarda, kız kaçıran, sis bombası, patlayan ip, patlayan sigara ve sihirli yılancık gibi ürünleri de tercih edebilirsiniz. Bu ürünler, kullanımı oldukça basit, fitil ile ateşleme mekanizmasına sahip olan ürünlerdir.

 

Nostaljik patlayıcılar arasından çatlayan top, flash, kız kaçıran gibi ürünleri tercih ederek, uzun yıllardan beri gelenek haline gelmiş patlayıcı ürün şakalarınıza devam edebilirsiniz. Geçmiş yıllardan beri eskimeyen kız kaçıran ürünü, şakalarınıza ve kutlamalarınıza nostaljik bir hava katmanızı da sağlayacaktır. Bu ürünleri, dilediğiniz gibi tercih edebilir ve uygun fiyatlar ile satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Sizlere sunduğumuz Çin patlayıcıları kategorisinde yer alan ürünleri inceledikten sonra istediğiniz ürünleri sepetinize ekleyerek satın alma aşamasına geçmeniz mümkün. Bu aşamada uygun ödeme yöntemini seçerek alışverişe devam edebilirsiniz.

 

Çin Patlayıcıları Ürünleri Nelerdir?

 

Çin patlayıcıları ürünleri, farklı alt kategorilere ayrılmış olan patlayıcı ürünlerdir. Farklı amaçlar için tasarlanmış olan ürünlerde yer alan alt kategoriler ise şu şekilde;

 

·  Pirat Patlayıcıları (patlayan kibrit, 40 patlar ve 3 patlar)

·  Nostaljik Patlayıcılar (çatlayan top, kız kaçıran, flash)

·  Şaka Patlayıcıları (patlayan ip, sis bombası, patlayan sigara, pop pop ve sihirli yılancık)

·  Konfetiler (altın renkli, cinsiyet, kalpli, altın, gümüş ve renkli konfetiler)

·  Ateşleme Sistemleri (ateşleme kablosu, çoklu ve tekli ateşleme sistemleri)

 

Farklı alt kategorilerde yer alan bu ürünleri kullanım amacınıza uygun bir şekilde inceleyebilir ve size en uygun olan, ihtiyaç duyduğunuz ürünü satın alabilirsiniz.

 

Çin Patlayıcıları Fiyatları

 

Çin patlayıcıları fiyatları, ürün sayısına ve ürün özelliklerine göre değişiklik gösterir. Toplu satın alımlarda yer alan ürünlere, ürün çeşitliliğine ve büyüklüğüne göre ücretlendirme yapılır. Bazı şaka ürünlerinde ve konfetilerde kulanım süresinin kısalığı gibi sebeplerle uygun fiyatlar olurken, ateşleme sistemleri gibi ürünlerde daha yüksek fiyatları bulunur. Ürün fiyatları ile ilgili daha detaylı şekilde ürün bazlı fiyat öğrenmek için sitemizde yer alan ürünlere göz atabilirsiniz. Farklı ödeme seçenekleri arasından size en uygun düşecek şekilde uygun fiyatlı Çin patlayıcılarını alışveriş sepetinize ekleyerek ürünleri satın alabilirsiniz.


Furkan Havai Fişek, internet sitesi üzerinden çatlayan top küçük ürününü satışa sunmaktadır.Özellikte genç ve çocukların ilgisini çeken ürünümüz üzerinde bulunan fitil vasıtasıyla ateşlendikten sonra çatlama efekti çıkarmaktadır. Paket içerisinde 72 adet çatlayan top küçük ürünü bulunma..
120,00TL
Vergiler Hariç:120,00TL
Furkan Havai Fişek, internet sitesi üzerinden flash - flaşör ürününü satışa sunmaktadır. Bir piroteknik ürün olan model, üzerinde bulunan ateşleme fitili vasıtasıyla kullanılır. Ateşlendikten sonra ışık saçan ürünümüz, her yaştan kişinin kullanımına uygundur. Paket içerisinde 6 adet flash -..
30,00TL
Vergiler Hariç:30,00TL
Enigma Fireworks marka güvencesiyle ithal edilmiş kız kaçıran ürünü internet sitemiz üzerinden satışa sunulmaktadır. Kız kaçıran torpil ürünü satın alımında herhangi bir adet sınırı koymamaktadır. Toplu alımlarınız için de ürün sayfasında yer alan Whatsapp iletişim hattımızdan bize ulaşab..
175,00TL
Vergiler Hariç:175,00TL
Kız kovalayan büyük, firmamız internet sitesi üzerinden satışa sunulmuş olan piroteknik ürünlerden biridir. Ürünü firmamızın sunduğu güvenli ödeme imkanlarıyla satın alabilirsiniz.Paket içerisinde 50 adet kız kaçıran büyük ürünü bulunmaktadır. Paket olarak satılmaktadır. Tekli satıl..
100,00TL
Vergiler Hariç:100,00TL
100 adet büyük Kız Kaçıran ürünü Furkan Havai Fişek internet sitesi üzerinden satışa sunulmakta olan piroteknik ürünlerden biri de kız kaçıran büyük ürünüdür. Ürünümüz büyük ebattadır ve üzerinde bulunan ateşleme fitili vasıtasıyla ateşlenmektedir. Küçük yaştaki kişilerin kullanımına uygun olmayan ü..
200,00TL
Vergiler Hariç:200,00TL
Furkan Havai Fişek, özellikle şaka amaçlı kullanılan patlayan ip ürününü internet sitesi üzerinden satışa sunmaktadır. Ürün paketinden çekildiği zaman patlama efekti çıkartmakta, arkadaş ortamlarında yapılan şakalarda sıklıkla tercih edilmektedir. Ürünün kullanım talimatları ambalajı üzerinde yer..
30,00TL
Vergiler Hariç:30,00TL
İnternet sitemiz üzerinden satışa sunulmakta olan patlayan kibrit ürünü firmamız Furkan Havai Fişek tarafından Air Force markasının güvencesiyle üretilmiş ve firmamız tarafından ithal edilmiştir. Özellikle şaka amacıyla tercih edilen ve oldukça popüler olan bu ürünümüz, silindir kibrit görünümünded..
60,00TL
Vergiler Hariç:60,00TL
İnternet sitemiz üzerinden satışa sunulmakta olan 3 Efektli Çatırdayanlı Patlayan Kibrit ürünü Enigma marka güvencesiyle üretilmiş ve firmamız tarafından ithal edilmiştir.Paket içerisinde 20 adet silindir pirat bulunmaktadır. Paket halinde satışa sunulmuştur. Tekli olarak satışı yapıl..
60,00TL
Vergiler Hariç:60,00TL
Furkan Havai Fişek altın renkli konfeti ürününü satışa sunmaktadır. Güvenli ödeme imkanlarımızdan faydalanarak satın alabileceğimiz ürün oldukça kolay bir kullanıma sahiptir. Ürün ambalajı üzerinde yer alan yönlerde çevrilerek patlatılmaktadır. Patlatıldığı zaman etrafa altın renkte konfetil..
20,00TL
Vergiler Hariç:20,00TL
Bir piroteknik ürün modeli olan çatlayan top büyük Furkan Havai Fişek internet sitesi üzerinden satışa sunulmaktadır. Ürünümüz oldukça kolay bir kullanıma sahiptir. Ürün kullanım talimatları ve kullanılırken dikkat edilmesi gereken noktalar ambalaj üzerinde yer almaktadır. Bu piroteknik ürün mode..
120,00TL
Vergiler Hariç:120,00TL
Furkan Havai Fişek, internet sitesi üzerinden özellikle bebek cinsiyet öğrenme kutlamalarında sıklıkla tercih edilen  erkek cinsiyet konfeti ürününü satışa sunmuştur. Yıldönümü, düğün, evlilik teklifi gibi özel günlerinizde size eşlik edecek ürünümüz oldukça kolay bir kullanıma sahipt..
20,00TL
Vergiler Hariç:20,00TL
Furkan Havai Fişek, internet sitesi üzerinden özellikle romantik kutlamalarda sıklıkla tercih edilen güllü konfeti ürününü satışa sunmuştur. Yıldönümü, düğün, evlilik teklifi, nişan, sevgililer günü, yılbaşı gibi özel günlerinizde size eşlik edecek ürünümüz oldukça kolay bir kullanıma sahiptir. ..
20,00TL
Vergiler Hariç:20,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 30 (3 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Güvenlik ve Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.