Çift Efektli İç Mekan Volkan

İç mekan volkanları, özel olarak iç mekanlarda kullanılmak üzere tasarlanmış piroteknik ürünlerdir. Bunlar, genellikle kutlamalar, partiler, etkinlikler veya özel gösteriler gibi kapalı mekanlarda kullanılmak üzere üretilir.

İç mekan volkanları, diğer piroteknik ürünlere kıyasla daha düşük bir ateşleme sıcaklığına ve daha az duman, döküntü veya tehlike oluşturma potansiyeline sahiptir.

Ürün Açıklaması

Çift Efektli İç Mekan Volkan 

İç mekan ve dış mekan kullanımı için özel olarak tasarlanmış olan volkanımız, etkileyici yoğun kıvılcım çıkarması ve parıltı efektiyle birlikte hafif olarak çıkardığı çatırdama sesiyle her türlü etkinlik ve kutlamada unutulmaz bir görsel şölen sunar.

Moonstar markasıyla ithal edilen Çift Efektli İç Mekan Volkan, yaklaşık 4 metreye kadar yoğun ve büyüleyici kıvılcım çıkarmasının yanı sıra parıltı efektiyle dikkat çeker.

Yaklaşık 45 saniye süren performansıyla çatırdama sesiyle ortamı büyülü bir atmosfere dönüştürür. İç mekan kullanımı için özel olarak tasarlanmış olup, güvenlik ve rahatlık sağlamak için yüksek standartlara uygun olarak üretilmiştir.

Diğer volkanlardan farklı olarak, yoğunluk seviyesi oldukça yüksektir. Bu özelliği sayesinde, dış mekanlarda da kullanılabilir ve etkisini maksimum düzeyde sergileyebilir.

İç mekanlar için üretilen volkanlar, diğer piroteknik ürünlere kıyasla daha düşük bir ateşleme sıcaklığına ve daha az duman, döküntü veya tehlike oluşturma potansiyeline sahiptir.  Kapalı mekanlarda kullanıldığında, iyi bir havalandırma ve yangın güvenliği önlemlerinin alınması önemlidir.

Bu ürünün fiyatını görebilmek için bayimiz olmalısınız.

Kullanım Talimatları

  1. Ürünü düz bir zemine yerleştiriniz.
  2.  Üst kısmında bulunan kağıdı yırtarak kibrit veya çakmak ile tutuşturun.
  3. Elde tutmayınız.
  4. Sadece 18 yaş üstü kullanabilir.
  5. Ateşlendikten sonra en az 1 metre uzağa çekilin.
  6. İç ve Dış mekanlarda kullanılabilir.

EK GÜVENLİK:  Her türlü olumsuzluklara ve yaşanacak kötü durumlar için ilk yardım çantası, yangın söndürme tüpü gibi hızlı müdahale edebileceğiniz malzemeleri yanınızda bulundurmayı Furkan Havai Fişek olarak tavsiye ederiz.

Ürün Videosu

Ürün videosunun fabrika tarafından gönderilmesi beklenmektedir.

Koli İçeriği

 

KOLİ İÇERİĞİ: 40 PAKET 1 PAKET İÇERİĞİ: 5 ADET / 200 ADET
KOLİ AĞIRLIĞI: 11 KG KOLİ ÖLÇÜLERİ: 450 X 360 X 300

Furkan havai fişek olarak, havai fişek ve eğlence aracı olan piroteknik maddelerin satışını toptan ve perakende olarak İstanbul’da bulunan satış mağazamızdan  gerçekleştirmekteyiz. Kalite ve güvenilirliği en üst seviyede tutarak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

HAFTA İÇİ 08:00 - 18:00
CUMARTESİ 08:00 - 17:00

Ürün Grupları

Markalar

© 2023 · furkanhavaifisek.com

Close
Hemen Ara