Çift Efektli İç Mekan Volkan

İç mekan volkanları, özel olarak iç mekanlarda kullanılmak üzere tasarlanmış piroteknik ürünlerdir. Bunlar, genellikle kutlamalar, partiler, etkinlikler veya özel gösteriler gibi kapalı mekanlarda kullanılmak üzere üretilir.

İç mekan volkanları, diğer piroteknik ürünlere kıyasla daha düşük bir ateşleme sıcaklığına ve daha az duman, döküntü veya tehlike oluşturma potansiyeline sahiptir.

Ürün Açıklaması

Çift Efektli İç Mekan Volkan 

İç mekan ve dış mekan kullanımı için özel olarak tasarlanmış olan volkanımız, etkileyici yoğun kıvılcım çıkarması ve parıltı efektiyle birlikte hafif olarak çıkardığı çatırdama sesiyle her türlü etkinlik ve kutlamada unutulmaz bir görsel şölen sunar.

Moonstar markasıyla ithal edilen Çift Efektli İç Mekan Volkan, yaklaşık 4 metreye kadar yoğun ve büyüleyici kıvılcım çıkarmasının yanı sıra parıltı efektiyle dikkat çeker.

Yaklaşık 45 saniye süren performansıyla çatırdama sesiyle ortamı büyülü bir atmosfere dönüştürür. İç mekan kullanımı için özel olarak tasarlanmış olup, güvenlik ve rahatlık sağlamak için yüksek standartlara uygun olarak üretilmiştir.

Diğer volkanlardan farklı olarak, yoğunluk seviyesi oldukça yüksektir. Bu özelliği sayesinde, dış mekanlarda da kullanılabilir ve etkisini maksimum düzeyde sergileyebilir.

İç mekanlar için üretilen volkanlar, diğer piroteknik ürünlere kıyasla daha düşük bir ateşleme sıcaklığına ve daha az duman, döküntü veya tehlike oluşturma potansiyeline sahiptir.  Kapalı mekanlarda kullanıldığında, iyi bir havalandırma ve yangın güvenliği önlemlerinin alınması önemlidir.

Bu ürünün fiyatını görebilmek için bayimiz olmalısınız.

“Furkan Havai Fişek” olarak, havai fişek ve eğlence aracı olan piroteknik maddelerin satışını toptan ve perakende olarak İstanbul’da bulunan satış mağazamızdan  gerçekleştirmekteyiz. Kalite ve güvenilirliği en üst seviyede tutarak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
HAFTA İÇİ 08:00 - 17:00
CUMARTESİ 08:00 - 16:00
PAZAR KAPALIYIZ

Ürün Grupları

Markalar

© 2024 · furkanhavaifisek.com

0

SEPETİM

SEPETİNİZ BOŞ

Çift Efektli İç Mekan Volkan

Çift Efektli İç Mekan Volkan

Bu ürünün fiyatını görebilmek için bayimiz olmalısınız.
 
Herhangi bir karşılaştırılacak ürün seçmediniz.
Hemen Ara