Çatlayan Top (2024)

Furkan Havai Fişek Piroteknik Ürünleri’nin özgün ürünlerinden Küçük Çatlayan Top  heyecan dolu anlar yaşatan bir piroteknik seçenektir. Kompakt boyutuyla dikkat çeken bu ürün, yüksek patlama sesi ve etkileyici ışık efektleriyle gözleri kamaştırır. Özel etkinlikler, kutlamalar veya sahne gösterileri için mükemmel bir seçimdir. Sürpriz ve coşku dolu anlar yaratmak isteyenler için Küçük Çatlayan Top ideal bir tercihtir. Güvenli kullanımı ve etkileyici performansıyla her türlü etkinliğe renk ve enerji katmaya hazırdır.

Ürün Açıklaması

Furkan Havai Fişek Piroteknik Ürünleri’nin Çatlayan Top adlı ürünü, etkileyici gösteriler için ideal bir seçenektir. Bu kompakt boyutlu piroteknik ürün, yüksek patlama sesi ve göz alıcı ışık efektleriyle dikkat çeker. Özel etkinlikler, kutlamalar ve sahne performansları için mükemmel bir seçimdir. Güvenli kullanımı ve etkileyici performansıyla her türlü etkinliğe renk ve enerji katmayı amaçlar. Kaliteli ve heyecan verici deneyimler sunan bu ürün, unutulmaz anlar yaşatmak için ideal bir seçenektir. Furkan Havai Fişek Piroteknik Ürünleri olarak, en iyi görsel şov deneyimini sağlamak için titizlikle tasarladığımız  Çatlayan Top  ürünümüzle gözleri kamaştırıyoruz.

18 yaş altı kişilerin kullanımına uygun olmayan ürünümüzü ebeveyn ve/veya yetişkin gözetimi altında kullanması gerekmektedir. Kullanım talimatları ve kullanılırken dikkat edilmesi gereken önemli noktalar ambalajı üzerinde yer almaktadır. Bu ürünümüz perakende olarak sadece İstanbul ili, İstoç içerisinde olan Furkan Havai Fişek mağazamızda bulunmaktadır. Toptan satışlarımız için stok miktarı yeterli seviyede olmadığı için sadece bayilerimiz tarafından satışı yapılmaktadır.

 

Bu ürünün fiyatını görebilmek için bayimiz olmalısınız.

“Furkan Havai Fişek” olarak, havai fişek ve eğlence aracı olan piroteknik maddelerin satışını toptan ve perakende olarak İstanbul’da bulunan satış mağazamızdan  gerçekleştirmekteyiz. Kalite ve güvenilirliği en üst seviyede tutarak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
HAFTA İÇİ 08:00 - 17:00
CUMARTESİ 08:00 - 16:00
PAZAR KAPALIYIZ

Ürün Grupları

Markalar

© 2024 · furkanhavaifisek.com

0

SEPETİM

SEPETİNİZ BOŞ

Çatlayan Top (2024)

Bu ürünün fiyatını görebilmek için bayimiz olmalısınız.
 
Herhangi bir karşılaştırılacak ürün seçmediniz.
Hemen Ara