Çatlayan Top Küçük

Furkan Havai Fişek Piroteknik Ürünleri’nin özgün ürünlerinden Küçük Çatlayan Top  heyecan dolu anlar yaşatan bir piroteknik seçenektir. Kompakt boyutuyla dikkat çeken bu ürün, yüksek patlama sesi ve etkileyici ışık efektleriyle gözleri kamaştırır. Özel etkinlikler, kutlamalar veya sahne gösterileri için mükemmel bir seçimdir. Sürpriz ve coşku dolu anlar yaratmak isteyenler için Küçük Çatlayan Top ideal bir tercihtir. Güvenli kullanımı ve etkileyici performansıyla her türlü etkinliğe renk ve enerji katmaya hazırdır.

Ürün Açıklaması

Furkan Havai Fişek Piroteknik Ürünleri’nin Çatlayan Top Küçük adlı ürünü, etkileyici gösteriler için ideal bir seçenektir. Bu kompakt boyutlu piroteknik ürün, yüksek patlama sesi ve göz alıcı ışık efektleriyle dikkat çeker. Özel etkinlikler, kutlamalar ve sahne performansları için mükemmel bir seçimdir. Güvenli kullanımı ve etkileyici performansıyla her türlü etkinliğe renk ve enerji katmayı amaçlar. Kaliteli ve heyecan verici deneyimler sunan bu ürün, unutulmaz anlar yaşatmak için ideal bir seçenektir. Furkan Havai Fişek Piroteknik Ürünleri olarak, en iyi görsel şov deneyimini sağlamak için titizlikle tasarladığımız Küçük Çatlayan Top  ürünümüzle gözleri kamaştırıyoruz.

18 yaş altı kişilerin kullanımına uygun olmayan ürünümüzü ebeveyn ve/veya yetişkin gözetimi altında kullanması gerekmektedir. Kullanım talimatları ve kullanılırken dikkat edilmesi gereken önemli noktalar ambalajı üzerinde yer almaktadır. Bu ürünümüz perakende olarak sadece İstanbul ili, İstoç içerisinde olan Furkan Havai Fişek mağazamızda bulunmaktadır. Toptan satışlarımız için stok miktarı yeterli seviyede olmadığı için sadece bayilerimiz tarafından satışı yapılmaktadır.

 

Bu ürünün fiyatını görebilmek için bayimiz olmalısınız.

CE Bilgileri

KODU VE KATEGORİSİ : YB016A – F2 SERİ NUMARASI: 1623
TİPİ: BATTARIES OF SHOT TUBES ADI: COLOR SKY
MARKASI: VENÜS ATIŞ SAYISI: 16 ATIM
NEC: 179,2 GRAM CE  NUMARASI: 1008-F2-69260398

 

Ürün Videosu

Ürün videosu yakın zamanda eklenecektir.

Kullanım Talimatları

  1. Düz bir zemine yerleştirdikten sonra üst kapağını açınız.
  2.  Kutu yanlarına “kum torbası, taş, tuğla” gibi sert cisimlerle destekleyiniz.
  3. Kenarda durarak, fitilin en uç noktasından ateşlenmeli ve ateşlendikten hemen sonra en az 15 metre uzaklaşılmalıdır.
  4. HAVAİ FİŞEĞİN TAM OLARAK İŞLEV GÖRMEMESİ DURUMUNDA
  5. Havai fişeğe yaklaşmadan önce 15 dakika beklenmeli ve sonra vücudun hiçbir bölümün havai fişeğin üzerine gelmediğinden emin olarak, ikinci fitili uç noktasından ateşlenmeli ve ateşlendikten hemen sonra en az 15 metre uzaklaşılmaldır.
  6. Seyirciler en az 25 metre uzakta olmalıdır.

EK GÜVENLİK:  Her türlü olumsuzluklara ve yaşanacak kötü durumlar için ilk yardım çantası, yangın söndürme tüpü gibi hızlı müdahale edebileceğiniz malzemeleri yanınızda bulundurmayı Furkan Havai Fişek olarak tavsiye ederiz.

Furkan havai fişek olarak, havai fişek ve eğlence aracı olan piroteknik maddelerin satışını toptan ve perakende olarak İstanbul’da bulunan satış mağazamızdan  gerçekleştirmekteyiz. Kalite ve güvenilirliği en üst seviyede tutarak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

HAFTA İÇİ 08:00 - 18:00
CUMARTESİ 08:00 - 17:00

Ürün Grupları

Markalar

© 2023 · furkanhavaifisek.com

Close
Hemen Ara