Çatlayan Top Büyük

Furkan Havai Fişek, büyüleyici bir gösteri sunmak için ideal olan Çatlayan Top Büyük ürünüyle öne çıkıyor. Bu büyük boyuttaki piroteknik ürün, etkileyici patlama sesi ve göz alıcı ışık efektleriyle izleyicileri büyülüyor. Özel etkinlikler, kutlamalar ve sahne performansları için mükemmel bir tercih olan Çatlayan Top Büyük, güvenli kullanımı ve görsel şöleniyle unutulmaz anlar yaratmanıza olanak sağlıyor. Furkan Havai Fişek olarak, kalite ve güvenlik standartlarına uygun olarak tasarlanan Çatlayan Top Büyük ile etkileyici bir atmosfer oluşturabilir, izleyicilerinizi büyüleyebilirsiniz. En iyi gösteri deneyimini yaşamak için Furkan Havai Fişek’i tercih edin!

Ürün Açıklaması

Furkan Havai Fişek internet sitesi üzerinden satışa sunulmuş olan torpil modellerinden bir diğeri büyük çatlayan top ürünüdür.

Ürünümüz hakkında sağlık ve güvenlik önemleri için lütfen aşağıdaki bilgileri dikkatlice okuyunuz:

  • Ürünü canlılardan, yanıcı ve kolayca hasar görebilen yüzeylerden en az 1 metre uzak bir düz zemine sabitleyiniz.
  • Ürünü yeşil fitilinden ateşleyiniz ve en az 1 metrelik bir mesafeye uzaklaşınız.
  • Ürünü elinizde tutmayınız.
  • Yanlış kullanım sonucunda ciddi yaralanmalara ve yangına sebep olabileceğini unutmayınız.
  • 12 yaşından küçüklerin kullanması yasaktır, çocuklar ebeveyn gözetimi altında kullanmalıdır.
  • Ürün ateşlendikten sonra çatırdama sesi çıkararak patlamaktadır.
  • Eğer ürün yanmazsa, 15 dakika bekledikten sonra suyla etkisiz hale getiriniz.

Ürünü kuru bir yerde ateşle temas halinde olmayacak ve yüksek sıcaklığa maruz kalmayacak şekilde muhafaza ediniz.

Paket içeriğinde 36 adet büyük çatlayan top bulunmaktadır. Ürün paket halinde satılır ve paket halinde satılması tavsiye edilir.

Ürünümüz ateşlendikten sonra renkli ışık çıkararak kendi etrafında hızlı bir şekilde dönmektedir. Bu etki türüyle harika görsel deneyimler yaşayabilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti ve güvenliği bizim önceliğimizdir. Ürünümüzü doğru bir şekilde kullanarak eğlenceli anlar yaşayabilir ve özel anılarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz.

Sitemizin ödeme imkanlarından faydalanarak ürünü kolayca satın alabilirsiniz.

18 yaş altı kişilerin kullanımına uygun olmayan ürünümüzü ebeveyn ve/veya yetişkin gözetimi altında kullanması gerekmektedir. Kullanım talimatları ve kullanılırken dikkat edilmesi gereken önemli noktalar ambalajı üzerinde yer almaktadır. Bu ürünümüz perakende olarak sadece İstanbul ili, İstoç içerisinde olan Furkan Havai Fişek mağazamızda bulunmaktadır. Toptan satışlarımız için stok miktarı yeterli seviyede olmadığı için sadece bayilerimiz tarafından satışı yapılmaktadır.

 

Bu ürünün fiyatını görebilmek için bayimiz olmalısınız.

“Furkan Havai Fişek” olarak, havai fişek ve eğlence aracı olan piroteknik maddelerin satışını toptan ve perakende olarak İstanbul’da bulunan satış mağazamızdan  gerçekleştirmekteyiz. Kalite ve güvenilirliği en üst seviyede tutarak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
HAFTA İÇİ 08:00 - 17:00
CUMARTESİ 08:00 - 16:00
PAZAR KAPALIYIZ

Ürün Grupları

Markalar

© 2024 · furkanhavaifisek.com

0

SEPETİM

SEPETİNİZ BOŞ

Çatlayan Top Büyük

Bu ürünün fiyatını görebilmek için bayimiz olmalısınız.
 
Herhangi bir karşılaştırılacak ürün seçmediniz.
Hemen Ara