Kategoriler
Sepetim
KURYE İLE GÖNDERİM & HIZLI TESLİMAT 150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE ÖZEL İNDİRİMLER!
ANLAŞMALI KARGO İLE GÖNDERİM & HESAPLI VE HIZLI KARGO MAĞAZAMIZDAN SATIN ALMA İMKANI BANABİKURYE İLE İSTANBUL'A ÖZEL AYNI GÜN TESLİMAT!
PAYTR GÜVENCESİYLE & KREDİ KARTI İLE ÖDEME 150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! BANABİKURYE İLE İSTANBUL'A ÖZEL AYNI GÜN TESLİMAT!

Furkan Havai Fişek Blog CrosairSoft RSS Feed

01 Eyl Havai Fişek İçin İzin Gerekli mi?
0 21
Profesyonel bir Havai Fişek gösterisi yapmak için en az 3 gün önceden yerel makamlardan izin almak gereklidir. Gerekli izinler gösterinin yapılacağı bölgenin bağlı bulunduğu kaymakamlığa başvurarak alınır. Kaymakamlık bu gösterinin uygun olup olmayacağı kararını almak için o bölgenin mülki sorumlu amirine devreder.Bölgenin sorumlusu jandarma veya p..
10 Ağu Maytap Yönergeleri Kanunları
ibrahim 0 25
Maytap yönergeleri kanunları dikkate alınarak kullanıldığında oldukça kolay kullanıma sahip bir üründür. İnce kısmından ateşlenerek kullanılan ve renkli kıvılcım efektleri çıkartan maytaplar, özellikle doğum günleri için vazgeçilmez ürünlerdir. Maytaplar ateşlendiği zaman kıvılcım efekti çıkartan yanıcı bir maddedir. Bu sebeple tıpkı üretim aşaması..
10 Ağu Maytap Üretim Şekli
ibrahim 0 23
Maytap kullanımı oldukça kolay bir ürün olmasına rağmen maytap üretim şekli bir dizi işlemden oluşmakta ve denetimden geçmektedir. Maytaplar piroteknik grubu ürünlerdendir. Bu sebeple maytap üretimi de pek çok tehlikeyi beraberinde getirebilecektir. Bu sebeple de maytap üretebilmek için gerekli izinleri almış olmak ve düzenli yapılan denetimlerden ..
10 Ağu Maytap Tarihçesi
ibrahim 0 32
Maytap tarihçesi çok eskiye dayanan piroteknik ürünlerden biridir. Uzun yıllardır kullanılmakta olan maytap küçük ya da büyük çaplı pek çok eğlence için vazgeçilmez ürünler arasındadır. Maytabın tarihçesi çok eskiye dayanmakla birlikte havai fişeğin icadı ile benzerlik göstermektedir. Maytap temelde bir havai fişek ürünü olarak kabul edilmektedir. ..
10 Ağu Maytap Nasıl Kullanılır?
ibrahim 0
Maytap doğum günleri başta olmak üzere pek çok organizasyon için vazgeçilmez  piroteknik ürünlerden biridir, peki maytap nasıl kullanılır? Bu soruya net bir yanıt verebilmek için maytabın ne olduğu ve ne amaçla kullanıldığını belirtmek gerekmektedir. Maytap kelime kökeni olarak şenlik ya da eğlence gecelerinde yakılan ve havaya fırlatılan, parlak r..
10 Ağu Maytap Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler
ibrahim 0 43
Maytap günümüzde doğum günleri başta olmak üzere pek çok organizasyonda tercih edilen piroteknik ürünlerden biridir ve maytap kullanırken dikkat edilmesi gerekenler genellikle ürün ambalajı üzerinde yer almaktadır. Bu noktalara dikkat edilmediği takdirde normal şartlarda hiçbir zararı olmayan, kişiye ya da çevreye bir zarar vermeyen maytap ürünleri..
10 Ağu Sis Bombası Yönergeleri Kanunları
ibrahim 0 30
Sis bombası yönergeleri kanunları çerçevesinde kullanıldığında oldukça kolay kullanıma sahip bir üründür. Üzerinde bulunan fitil vasıtasıyla ateşlenmekte olan sis bombaları kullanıcılara estetik bir ortam yaratmaktadır. Pek çok farklı renkte üretilmekte olan sis bombaları, patlayıcı ürünlerdir. Bu sebeple üretimleri de kullanımları da belirli kural..
10 Ağu Sis Bombası Üretim Şekli
ibrahim 0 23
Sis bombası eğlence sektörünün popüler ürünlerinden biridir ve sis bombası üretim şekli bazı faktörler doğrultusunda değişiklik gösterebilmektedir. Bombanın şekli ve rengi üretimde farklılığa sebep olmaktadır. Sis bombası gerekli izinlere sahip fabrikalar tarafından üretilmektedir. Sis bombası üretimi bazı tehlikelere sahip olduğu için bu fabrikala..
10 Ağu Sis Bombası Tarihçesi
ibrahim 0 28
Sis  bombası tarihçesi çok eski zamanlara dayanmaktadır. Günümüzde estetik ve eğlence amaçlı kullanılan sis bombaları askeri amaçlarla ortaya çıkmıştır. Diğer ismi duman bombası olan sis bombaları askeri birimlerin hareketlerinde görüşü engellemek amacıyla ya da hedef, sinyal veya iniş bölgesi belirlemek için icat edilmiştir. İnfilak ettikten sonra..
10 Ağu Sis Bombası Nasıl Kullanılır?
ibrahim 0
Sis bombası kullanımı herkes tarafından yapılabilecek, herhangi bir uzmanlığa ihtiyaç duymayan bir üründür. Sis bombalarının tek bir çeşidi bulunmamaktadır. Birden fazla sis bombası çeşidi üretilmektedir ve her bir bombanın kullanım şekli farklı olabilmektedir. Örneğin askeri amaçla kullanılan sis bombaları yalnızca gerekli donanıma sahip uzmanlar ..
10 Ağu Sis Bombası Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler
ibrahim 0 34
Sis bombası eğlence sektöründe sıklıkla tercih edilen ürünlerden biridir ve sis bombası kullanırken dikkat edilmesi gerekenler sis bombası ambalajı üzerinde yer almaktadır. Bu noktalara dikkat edilmemesi durumunda temelde sağlığa ya da çevreye bir zararı olmayan sis bombaları çeşitli zararlara sebep olabilecektir. Bazı sis bombaları elde kullanıma ..
10 Ağu İç ve Dış Mekan Volkanlar Yönergeleri Kanunları
0 24
İç ve dış mekan volkanlar yönergeleri kanunları çerçevesinde kullanılması gereken ürünlerdir. Piroteknik ürün kategorisindeki bu ürünlerin kullanımında gerekli tedbirler alınmazsa çevreye, izleyicilere ve ateşlemeden sorumlu kişilere zarar gelebilecektir. Bu sebeple iç ve dış mekan volkanlar ürünün kullanım talimatları çerçevesinde kullanılmalıdır...
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 29 (3 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.