Kokusuz Beyaz Sis Bombası

Renkli sis bombaları, etkinlik alanına yoğun ve renkli bir duman perdesi yaratarak ortama görsel bir şölen katmaktadır. Özellikle düğün ve eğlence organizasyonlarında tercih edilen bu renkli sis bombaları, birçok renk seçeneğiyle dikkat çekmektedir. Ayrıca film/dizi ve reklam sektörlerinde de kullanılan sis bombaları sarı, kırmızı, mavi, yeşil, beyaz, turuncu, mor, pembe ve siyah renkleri olmak üzere 9 farklı renkleriyle taraftar gruplarına da cezbetmektedir.

Ürün Açıklaması

Kokusuz Beyaz Sis Bombası

Sektörde fark yaratan özel bir ürünle tanışın: Kokusuz Beyaz Sis Bombası! Eğlence, düğün, nişan ve film/dizi sektörlerinde kullanılan ithal ettiğimiz renkli sis bombaları, etkinliklerinize unutulmaz bir atmosfer katıyor.

Yaklaşık 60 saniye boyunca turuncu renkte yoğun duman çıkaran bu özel sis bombası, kalitesi ve performansıyla diğer piyasada bulunan ürünlerden ayrılıyor. Kokusu rahatsız etmeyen, dumanı boya ve leke yapmayan bir formülasyona sahiptir. Ürün sadece duman çıkartır, ateş yoktur.

Kokusuz Beyaz Sis Bombası, güvenli ve eğlenceli bir deneyim sunarken etkinliklerinizin görsel açıdan daha etkileyici olmasını sağlar. İthal edilen ve özenle hazırlanan kimyasal formülüyle üretilen bu sis bombası, kullanıcılarının güvenliğini ön planda tutarak kaliteli bir seçenek sunar.

 

 

Bu ürünün fiyatını görebilmek için bayimiz olmalısınız.

Kullanım Talimatları

  1. Ürünü düz bir zemine yerleştiriniz.
  2.  Üst kısmında bulunan fitili kibrit veya çakmak ile tutuşturun.
  3. Elde kullanıma uygundur.
  4. Sadece 18 yaş üstü kullanabilir.
  5. Ateşlendikten sonra en az 1 metre uzağa çekilin.

EK GÜVENLİK:  Her türlü olumsuzluklara ve yaşanacak kötü durumlar için ilk yardım çantası, yangın söndürme tüpü gibi hızlı müdahale edebileceğiniz malzemeleri yanınızda bulundurmayı Furkan Havai Fişek olarak tavsiye ederiz.

CE Bilgileri

KODU VE KATEGORİSİ : EO3718W-F / P1 SERİ NUMARASI: HS1936
TİPİ: SMOKE GENERATOR ADI: BEYAZ SİS
MARKASI: FURKAN HAVAİ FİŞEK PAKET İÇERİĞİ: 3 ADET
NEC: 234 GRAM / (78 GR X 3) CE  NUMARASI: 1395-P1-0139/2012

 

Ürün Videosu

Ürün videosunun fabrika tarafından gönderilmesi beklenmektedir.

Koli İçeriği

 

KOLİ İÇERİĞİ: 24 PAKET 1 PAKET İÇERİĞİ: 3 ADET / 72 ADET
KOLİ AĞIRLIĞI: 5,3 KG KOLİ ÖLÇÜLERİ: 37 X 14,5 X 19

Furkan havai fişek olarak, havai fişek ve eğlence aracı olan piroteknik maddelerin satışını toptan ve perakende olarak İstanbul’da bulunan satış mağazamızdan  gerçekleştirmekteyiz. Kalite ve güvenilirliği en üst seviyede tutarak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

HAFTA İÇİ 08:00 - 18:00
CUMARTESİ 08:00 - 17:00

Ürün Grupları

Markalar

© 2023 · furkanhavaifisek.com

Close
Hemen Ara