Toptancı Başvuru Formu

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Adres
Yetkili Kişi Adı Soyadı
İletişim İzni
Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek ve size özel teklifler sunabilmek amacıyla iletişim izni almak istiyoruz. İzin verirseniz, yeni ürünlerimiz, kampanyalarımız ve detaylı bilgiler hakkında size daha hızlı ve kişiselleştirilmiş bilgi sunabiliriz.
Yüklemek için tıklayın veya dosyayı bu alana sürükleyin.
Fatura için "Vergi Levhanızı" veya "Patlayıcı Madde Satın Alma ve Satış" Belgenizi yükleyiniz.
Mesafeli Satış Sözleşmesi
Mesafeli Satış Sözleşmesi

Madde 1: SÖZLEŞME TARAFLARI
Satıcı:
www.furkanhavaifisek.com e-ticaret sitesi
Alıcı:
Sisteme girişi gerçekleştirilen bilgiler ile sipariş veren ve hizmet alan kişi ya da müşteri

MADDE 2: SÖZLEŞMENİN KONUSU
İşbu sözleşme konusu, alıcının satıcının sorumluluğunda bulunan www.eglencepaketim.com web sitesi üzerinden elektronik olarak sipariş verdiği, sözleşme içerisinde bahsedilen niteliklerin haiz ve yine sözleşme içerisinde bulunan satış fiyatı belirlenmiş olan mal ve hizmetin satışı ve teslimatı ile ilgili olan 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Esas ve Usulleri Hakkında Yönetmelik hükümleri doğrultusunda her iki tarafın da haklarının ve yükümlülüklerin saptanmasıdır.
Alıcılar, satışı gerçekleştirilen mal ve hizmetlerle alakalı tüm bilgileri, cayma hakkını ve daha fazlasını elektronik ortamda yer alan mesafeli satış sözleşmesi içeriği ile öğrenebilmektedir Ödeme koşulları, haklar, iade şartları ve ön bilgilendirmeler sözleşme içerisinde yer almaktadır.

MADDE 3: SÖZLEŞME TARİHİ
Satıcı tarafından belirlenmiş olan ve alıcının da kabul ettiği mesafeli satış sözleşmesi, siparişlerin verilmesi ile kabul edilmiş sayılmaktadır. Müşteriler sipariş süresince ve sipariş sonrasında bu sözleşmede yer alan maddelere göre hak talebinde bulunabilmektedir.
MADDE 4: MAL VE HİZMETİN TESLİMİ
www.eglencepaketim.com tarafından verilen hizmetlerin alıcı tarafından talep edilmesi ve belirli bir adrese istenmesi durumunda aksi belirtilmediği sürece ‘belirlenmiş süre içerisinde’ kargo yolu ile hizmet alıcıya ulaştırılacaktır. Teslimat süresince değiştirilen, son anda değiştirildiği belirtilen adres ya da koşullar sebebiyle doğacak olumsuzluklar ek ödemeler ya da hizmet bedellerinden alıcı sorumludur.

MADDE 5: TESLİMAT MASRAFLARI
Teslimat masrafları ‘aksi belirtilmediği sürece’ alıcıya aittir. Satıcı tarafından sunulan hizmetlerin ya da ürünlerin alıcı tarafından alınması halinde durumunda kampanya ya da özel bir durum olmaması durumunda teslimat ücretleri de dahil olmak üzere tüm hizmetlerin ödemeleri alıcı tarafından gerçekleştirilmelidir. Herhangi bir sebeple mal ya da hizmetin bedeli ödenmezse ya da banka aracılığıyla ödemeler iptal edilirse satıcının mal ve hizmetin teslimatından sorumlu olma durumu iptal edilir.

MADDE 6: SATICI BEYANI VE TAAHHÜTÜ
Sözleşme konusu olan mal ve hizmetlerin sağlam, siparişe uygun, eksiksiz, varsa garantisi olacak şekilde teslim edilmesi satıcının sorumluluğunda bulunmaktadır. Sözleşmenin konusu olan malın ve hizmetin alıcıya eksiksiz bir şekilde teslim edilmesi durumunda teslimat süreci sonlanır. Alıcının ürünü ‘eksiksiz, sorunsuz ve tam’ olmasına rağmen kabul etmemesi gibi bir durum kabul edilmemektedir. Satıcı bu gibi durumlarda ürün ve hizmetlerden sorumlu tutulmamaktadır.

MADDE 7: SÖZLEŞMENİN KONUSU OLAN MAL VE HİZMETİN ÖZELLİKLERİ

Mal ve hizmetlerin cinsleri, miktarları, türü ve modeller, markaları www.eglencepaketim.com’da belirtildiği şekildedir. Bu adres üzerinden oluşturulan siparişler tanıtım sayfalarında yer alan ürünler ile birebir aynı olacak şekilde alıcıya iletilmektedir. Ürünler konusunda şeffaf davranma sorumluluğu alıcıda bulunmaktadır.
MADDE 8: CAYMA HAKKI

Alıcının üründen memnun kalmaması, üründe sorun yaşaması durumunda cayma hakkı bulunmaktadır. Belirli ve geçerli bir nedenden dolayı ürün ve hizmetten vazgeçilmesi durumunda iade formunun doldurulması ve iade talebinde bulunulması mümkündür. Açılan, kullanılan ürünler iade kapsamına girmemektedir.

MADDE 9: CAYMA HAKKININ OLMADIĞI HİZMET VE MALLAR

Niteliği sebebiyle alıcının iade edemeyeceği ve vazgeçemeyeceği bazı mal ve hizmetler bulunmaktadır. Kullanılan, insan eli ile bozulan, kullanma tarihinin geçtiği, cayma süresinin geçildiği ve hijyen sebebiyle değiştirilemeyecek olan mal ve hizmetlerde cayma hakkı bulunmamaktadır.

Yukarıda yer alan ve 9 maddede yer alan işbu mesafeli satış sözleşmesi, sipariş veren tüm alıcılar tarafından kabul edilmiş sayılmaktadır.

“Furkan Havai Fişek” olarak, havai fişek ve eğlence aracı olan piroteknik maddelerin satışını toptan ve perakende olarak İstanbul’da bulunan satış mağazamızdan  gerçekleştirmekteyiz. Kalite ve güvenilirliği en üst seviyede tutarak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
HAFTA İÇİ 08:00 - 17:00
CUMARTESİ 08:00 - 16:00
PAZAR KAPALIYIZ

Ürün Grupları

Markalar

© 2024 · furkanhavaifisek.com

0

SEPETİM

SEPETİNİZ BOŞ

 
Herhangi bir karşılaştırılacak ürün seçmediniz.
Hemen Ara