Altın Renkli Konfeti

Ürün Açıklaması

Altın Renkli Konfeti, genellikle renkli, küçük ve hafif malzemelerden yapılan ve kutlamalarda, etkinliklerde ve gösterilerde kullanılan dekoratif parçacıklardır. Atmosfere neşe, renk ve eğlence katarak kutlamaların veya özel anların daha coşkulu ve unutulmaz hale gelmesini sağlar.

Konfeti yılbaşı, doğum günü partileri, düğünler, konserler, festivaller, spor etkinlikleri, kutlamalar ve diğer özel etkinliklerde yaygın olarak kullanılır. Konfeti; sevinç ve coşkuyu ifade etmek, atmosferi canlandırmak ve katılımcılara unutulmaz bir deneyim yaşatmak için etkili bir araçtır.

Parıltı, ihtişam ve kutlamaların sembolü olan altın renkli konfeti ile etkinliklerinize büyüleyici bir dokunuş katın! Altın renkli konfeti ürünlerimizle tanışmanızı ve muhteşem bir atmosfer yaratmanızı sağlamaktan mutluluk duyuyoruz.

Altın rengi, zenginlik, prestij ve lüksü temsil eder. Altın renkli konfeti ürünlerimiz, etkinliklerinize ihtişamlı bir hava katarak unutulmaz anılar oluşturmanıza yardımcı olur. Parlaklık ve büyüleyici ışıltısıyla, altın konfetiler etrafınızdaki herkesi etkileyerek kutlamalarınızı daha da özel kılar.


  • Ürün, ambalajı üzerinde yer alan yönlere doğru çevrilerek patlatılır ve içerisindeki altın renkli kağıt parçacıkları dışarı çıkarak hoş bir görüntü yaratır.
  • Ürün hızlı ve kuvvetli bir şekilde çevrilmesi önerilir, aksi takdirde yavaş çevrilen ürünlerde patlamama ihtimali eş zamanlı olarak azalır.
  • Her yaş kullanıma uygun ürünümüz, hem dış hem iç mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir.
  • Altın Renkli Konfeti içerisinde bulunan demir tüp sıkıştırılmış gaz ile doldurulmuştur.
  • Çevrilirken emniyet kilidinin pasif olmasıyla içerisinde bulunan kağıt parçaları basınçlı gaz ile havaya uçuşmaktadır.

Kullanım talimatları ve kullanılırken dikkat edilmesi gereken önemli noktalar ambalajı üzerinde yer almaktadır. Bu ürünümüz perakende olarak sadece İstanbul ili, İstoç içerisinde olan Furkan Havai Fişek mağazamızda bulunmaktadır. Toptan satışlarımız için stok miktarı yeterli seviyede olmadığı için sadece bayilerimiz tarafından satışı yapılmaktadır.

 

Bu ürünün fiyatını görebilmek için bayimiz olmalısınız.

“Furkan Havai Fişek” olarak, havai fişek ve eğlence aracı olan piroteknik maddelerin satışını toptan ve perakende olarak İstanbul’da bulunan satış mağazamızdan  gerçekleştirmekteyiz. Kalite ve güvenilirliği en üst seviyede tutarak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
HAFTA İÇİ 08:00 - 17:00
CUMARTESİ 08:00 - 16:00
PAZAR KAPALIYIZ

Ürün Grupları

Markalar

© 2024 · furkanhavaifisek.com

0

SEPETİM

SEPETİNİZ BOŞ

Altın Renkli Konfeti

Bu ürünün fiyatını görebilmek için bayimiz olmalısınız.
 
Herhangi bir karşılaştırılacak ürün seçmediniz.
Hemen Ara