49 Atar Havai Fişek

Avrupa standartlarına uygun olarak Niğde’de bulunan Yertaş Fabrikası’nda uzman kişiler tarafından özenerek ve dikkatli hazırlanan karışımlar kullanılarak üretilmektedir. %100 yerli üretimdir. Venüs markalı bu havai fişek, özel günlerde veya kutlamalarda kullanılabilir ve etkileyici bir görsel sunum sağlayabilir.

Ürün Açıklaması

49 Atar Havai Fişek VENUS Marka 

49 Atar Havai Fişek, amatör kullanımına uygun olan modellerimizden biridir ve Venüs markası güvencesi altında müşterilerimize İstanbul da bulunan İstoç Furkan Havai Fişek mağazamızda sunulmaktadır. Ürünü üst kapağını açarak yan tarafında bulunan fitili ateşlendikten sonra yaklaşık 60 saniye boyunca 50 metreye kadar farklı renklerde 49 atış yaparak hava da açılmaktadır. Havai fişek satın almak için sadece Av Bayisi Satıcılık Belgesine veya A sınıfı ateşleyici yeterlilik belgesine sahip kişiler satın alabilir ve sadece yeterlilik belgesine sahip kişiler kullanabilir. Bu belgelere sahip olmayan kişilerin bu ürünü kullanması yasaktır ve ciddi tehlike oluşturabilir. Bu ürünü kullanmadan önce, kullanım talimatlarını dikkatlice okuyun ve güvenli kullanım için gerekli tüm önlemleri alın.

  • 18 yaşından küçükler kullanamaz. Sadece açık alanlarda kullanılır.
  • Yüksek binaların, ağaçların vb. yakınında kullanmayın.
  • İnsanlardan ve yanıcı malzemelerden uzak mesafede kullanın. Kesinlikle elinizde tutarak kullanmayın.
  • Atış yaparken üst tarafta engelli şeylerin olmadığından emin olun.
  • Kullanırken turuncu fitil kapağını çıkarın. İlk fitili ateşlerken eliniz veya vücudunuzu kesinlikle üst kısmına denk getirmeyin.
  • Fitili ateşledikten sonra en az 8 metre uzaklaşın.
  • Ürün ateşlendikten sonra tamamen çalışmaması durumunda, önce 15 dakika bekleyin, sonra yaklaşın.
  • Yedek fitili ateşlerken vücudunuzun her hangi bir kısmının kutunun üzerinde olmadığından emin olun ve ateşledikten sonra en az 8 metre uzağa çekilin.

Bu ürünün fiyatını görebilmek için bayimiz olmalısınız.

“Furkan Havai Fişek” olarak, havai fişek ve eğlence aracı olan piroteknik maddelerin satışını toptan ve perakende olarak İstanbul’da bulunan satış mağazamızdan  gerçekleştirmekteyiz. Kalite ve güvenilirliği en üst seviyede tutarak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
HAFTA İÇİ 08:00 - 17:00
CUMARTESİ 08:00 - 16:00
PAZAR KAPALIYIZ

Ürün Grupları

Markalar

© 2024 · furkanhavaifisek.com

0

SEPETİM

SEPETİNİZ BOŞ

49 Atar Havai Fişek

49 Atar Havai Fişek

Bu ürünün fiyatını görebilmek için bayimiz olmalısınız.
 
Herhangi bir karşılaştırılacak ürün seçmediniz.
Hemen Ara