40 Patlar Büyük

Ürün ateşlendikten bir kaç saniye içerisinde ürün, arka arkaya 40 defa patlayacak ve yüksek bir ses çıkartacaktır. Özellikle küçük çaplı eğlencelerde tercih edebileceğiniz bu ürün, organizasyonlarınıza heyecan katarak eğlenceli anlar yaşamanızı sağlar.

Ürün Açıklaması

“Furkan Havai Fişek işbirliği ile Air Force marka güvencesiyle üretilen 40 patlar büyük ürünü, pirat grubu ürün modellerimizden biridir. Özel bir eğlence deneyimi sunan bu ürün, internet sitemizde katalog ürünü olarak sunulmuştur.

Ürün paketi içeriğinde 1 adet büyük 40 patlar bulunmaktadır. Ürünümüz üzerinde yer alan ateşleme fitili aracılığıyla ateşlenmeli ve ateşlendikten sonra üründen uzaklaşılmalıdır. Birkaç saniye içerisinde ürün, arka arkaya 40 defa patlayacak ve yüksek bir ses çıkartacaktır. Özellikle küçük çaplı eğlencelerde tercih edebileceğiniz bu ürün, organizasyonlarınıza heyecan katarak eğlenceli anlar yaşamanızı sağlar.

İstediğiniz adette ürünü satın alabilir ve eğlence dolu anlarınızı arttırabilirsiniz. Toplu alımlarınız için ürün sayfasında yer alan WhatsApp butonuyla iletişim hattımıza ulaşarak siparişlerinizi iletebilirsiniz.

Furkan Havai Fişek eğlence dolu organizasyonlarınızda ve etkinliklerinizde 40 patlar büyük ürünümüzü kullanarak unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz.”

Bu ürünün fiyatını görebilmek için bayimiz olmalısınız.

Furkan havai fişek olarak, havai fişek ve eğlence aracı olan piroteknik maddelerin satışını toptan ve perakende olarak İstanbul’da bulunan satış mağazamızdan  gerçekleştirmekteyiz. Kalite ve güvenilirliği en üst seviyede tutarak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

HAFTA İÇİ 08:00 - 18:00
CUMARTESİ 08:00 - 17:00

Ürün Grupları

Markalar

© 2023 · furkanhavaifisek.com

Close
Hemen Ara