3 Patlar Mini

Furkan Havai Fişek güvencesiyle üretilmiş olan 3 patlar mini pirat, heyecan dolu anlar yaşamak isteyenler için ideal bir seçenektir.

Ürün Açıklaması

“Furkan Havai Fişek işbirliği ile Air Force markası güvencesiyle üretilen ve internet sitemizde katalog ürünü olarak sunulan 3 patlar mini, pirat modellerinden biridir.

Paket içerisinde 20 adet silindir pirat bulunmaktadır ve paket halinde satışa sunulmaktadır. Tekli olarak satışı yapılmamaktadır, böylece toplu alım yapmak isteyen müşterilerimiz için uygun bir seçenektir.

Ürünümüz küçük bir ebata sahiptir ve üzerinde bulunan pembe renkli ateşleme bölgesi vasıtasıyla ateşlenmektedir. Ateşlenirken dikkatli olunması gereken bu ürün, kısa süre içerisinde patlamakta ve yüksek bir ses çıkarmaktadır. Küçük çaplı dış mekan eğlenceleriniz için güvenle tercih edebileceğiniz bir üründür.

3 patlar mini pirat, WhatsApp hattımız üzerinden kolayca sipariş oluşturabilirsiniz. Ürünümüzü gönül rahatlığıyla kullanabilir ve küçük dış mekan eğlencelerinize heyecan katabilirsiniz.

Ürünün kullanım talimatları ambalajı üzerinde açıkça belirtilmiştir, böylece ürünü güvenli bir şekilde kullanabilir ve eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz. Her türlü dış mekan eğlence organizasyonunuzda bu ürünü gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Furkan Havai Fişek güvencesiyle üretilmiş olan 3 patlar mini pirat, heyecan dolu anlar yaşamak isteyenler için ideal bir seçenektir.”

Bu ürünün fiyatını görebilmek için bayimiz olmalısınız.

“Furkan Havai Fişek” olarak, havai fişek ve eğlence aracı olan piroteknik maddelerin satışını toptan ve perakende olarak İstanbul’da bulunan satış mağazamızdan  gerçekleştirmekteyiz. Kalite ve güvenilirliği en üst seviyede tutarak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
HAFTA İÇİ 08:00 - 17:00
CUMARTESİ 08:00 - 16:00
PAZAR KAPALIYIZ

Ürün Grupları

Markalar

© 2024 · furkanhavaifisek.com

0

SEPETİM

SEPETİNİZ BOŞ

3 Patlar Mini

Bu ürünün fiyatını görebilmek için bayimiz olmalısınız.
 
Herhangi bir karşılaştırılacak ürün seçmediniz.
Hemen Ara