3 Metre Sahne Efekti İç Mekan Volkan

Profesyonel dış ve iç mekan sahne volkan ürünleri, görsel şovlar, canlı performanslar, konserler, tiyatrolar, etkinlikler ve diğer sahne prodüksiyonları için tasarlanmış özel efekt ürünleridir. Bu ürünler, etkileyici ve büyüleyici bir atmosfer yaratmak, sahne performanslarını ve etkinlikleri daha da ilgi çekici hale getirmek için kullanılır.

Ürün Açıklaması

3 Metre Sahne Efekti İç Mekan Volkan  

Enigma Fireworks markasıyla ithal edilen 3 Metre Sahne Efekti İç Mekan Volkan , 3 metre 30 saniye boyunca yoğun ve büyüleyici kıvılcım çıkarmasıyla tüm ilgileri üstüne çekecektir. İç mekan kullanımı için özel olarak tasarlanmış olup , güvenlik ve rahatlık sağlamak için yüksek standartlara uygun, ekstra kokusuz ve dumansız olarak üretilmiştir.

Diğer volkanlardan farklı olarak, 30 saniye de 3 metre yoğun kıvılcım çıkarması ve ekstra kokusuz ve dumansız olması kendisini profesyonel volkan grubuna sokmaktadır. Bu özelliği sayesinde, büyük organizasyonlarda etkisini maksimum düzeyde sergileyebilir.

Volkan ile birlikle bağlı olan ateşleme kablosuyla ateşleme sistemlerine rahat bir şekilde bağlantı sağlanabilir ve uzaktan ateşleme sistemleriyle birlikte gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Profesyonel ürünler ve amatör piroteknik ürünleri kolay ve hızlı şekilde kullanabilmek için uzatan kumandalı ateşleme sistemlerimizi de inceleyebilirsiniz.

Bu ürünün fiyatını görebilmek için bayimiz olmalısınız.

“Furkan Havai Fişek” olarak, havai fişek ve eğlence aracı olan piroteknik maddelerin satışını toptan ve perakende olarak İstanbul’da bulunan satış mağazamızdan  gerçekleştirmekteyiz. Kalite ve güvenilirliği en üst seviyede tutarak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
HAFTA İÇİ 08:00 - 17:00
CUMARTESİ 08:00 - 16:00
PAZAR KAPALIYIZ

Ürün Grupları

Markalar

© 2024 · furkanhavaifisek.com

0

SEPETİM

SEPETİNİZ BOŞ

3 Metre Sahne Efekti İç Mekan Volkan

Bu ürünün fiyatını görebilmek için bayimiz olmalısınız.
 
Herhangi bir karşılaştırılacak ürün seçmediniz.
Hemen Ara