Kategoriler
Sepetim
KURYE İLE GÖNDERİM & HIZLI TESLİMAT 150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE ÖZEL İNDİRİMLER!
ANLAŞMALI KARGO İLE GÖNDERİM & HESAPLI VE HIZLI KARGO MAĞAZAMIZDAN SATIN ALMA İMKANI BANABİKURYE İLE İSTANBUL'A ÖZEL AYNI GÜN TESLİMAT!
PAYTR GÜVENCESİYLE & KREDİ KARTI İLE ÖDEME 150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! BANABİKURYE İLE İSTANBUL'A ÖZEL AYNI GÜN TESLİMAT!

16 Atış Havai Fişek - 4

16 Atış Havai Fişek - 4
İletişime geçiniz.

Paylaş

16 Atış Havai Fişek - 4
60,00TL
Vergiler Hariç: 60,00TL
0 Kez Satıldı
402 Kez İncelendi

16 atış havai fişek 4 modelimiz dragon fire ismiyle satışa sunulmaktadır. Oluşturduğu kırmızı desenlerle bir ejderha ateşini andıran modelimiz Troy Fireworks International markası güvencesiyle kullanıcılarla buluşmaktadır. En çok tercih edilen 16 atış havai fişek modellerimizden biri olan dragon fire, amatör kullanımına uygun olarak tasarlanmıştır.

Furkan Havai Fişek olarak, 16 atış havai fişek 4 modelini Troy Havai Fişek tarafında gerekli tüm kalite kontrolleri yapıldıktan sonra kullanıcılarımızla buluşturmaktayız. Firmamız, müşterilere ürün güvenliği sunmanın yanı sıra, internet sitesi üzerinde bulunan telefon numarasından ürünler hakkında detaylı bilgi aktarımı da yapmaktadır.

E-Posta adresinize sitemiz tarafından otomatik olarak kargonuzun Kargo Firmasına teslim etildiğine ilişkin bir "Teslimat Bilginiz" konulu E-Posta alırsınız. Bu E-Postada Korgoya verilen ürünleriniz, teslimat adresiniz, teslimat bilginiz ve kargo firmasının bilgileri yer alır. E-Postamızın alt Kısmında Gönderen Kargo firması ve karşısında İzleme Numarası yer alır. Bu izleme numarası veya sipariş numaranız ile de kargonuzun durumunu takip edebilirsiniz. Kargo bilgileriniz e-posta yoluyla gönderildiği için sistemimizde kayıtlı olmayan ve e-posta bilgileri bulunmayan müşterilerimiz bu sayfada kargolarını takip edebilmek için Müşteri Temsilcilerimizden Sipariş numaralarını öğrenebilir ve kargo durumlarını Müşteri temsilcimizden aldıkları bilgiler ile sorgulayabilirler.


Aras Kargo; Gönderinizi 0-600 km arası mesafeler için 1 günde, 600 km ve üstü olan mesafelere ise 2 gün içinde teslim etmekteyiz. Operasyonel olarak standart hizmet alanları dışında kalan, haftanın belirli günlerinde teslimat yapılan mevkii ya da yerleşim birimleri mobil alan olarak tanımlanmaktadır. Bu kapsamda mobil alanlara teslim süreleri farklılık gösterebilmektedir. Mobil alan listesini görmek için tıklayınız.

İade & Değişim Şartları

Ürün çeşitli sebeplerle beklentinizi karşılamadı ise paketi açılmamış ve bozulmamış ürünler için  7 gün içerisinde mazeretsiz iade hakkınız bulunmaktadır. 7 günü aşan sürelerde ise geri ödeme yoluyla iade yapılmamaktadır. Ürünü beğenmediğiniz ve değiştirmek istediğiniz taktirde ürünün kargo ücretini ödeyerek adresimize gönderimini gerçekleştirebilirsiniz.  Ancak 10 gün boyunca ürünü gördüğünüzden farklı gelmesi ve/veya yanlış sipariş durumunda istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

16 atışlık havai fişek, art arda 16 tane patlama yapabilen havai fişeklere verilen addır. Özel gün ve kutlamalarda kullanılan havai fişekler, pek çok desen ve renkle olabilirler.

Amatör kullanıma uygun havai fişeklerde en az atım sayısı 16’dır. Daha önce havai fişek patlatmamış kullanıcılar için 16 atışlık havai fişek önerilebilir. Havai fişek patlatılmadan önce kullanım talimatları dikkatle okunmalı ve ateşleme talimatlar doğrultusunda gerçekleştirilmelidir.

16 Atış Havai Fişek Satın Alma Koşulları

16 atış havai fişek 1 modeline sahip olmak için A Sınıfı Ateşleyici Yeterlilik Belgesine veya Av Bayi Ruhsatına sahip olmanız gerekmektedir.

Havai fişekler kargo gönderimi için uygun değildir. Kargo esnasında havai fişek kutusunun altında bulunan ve havai fişeğin yükselmesine olanak sağlayan özel toprağın dökülmesi havai fişeğin yükseğe çıkmasını engellemektedir. Ayrıca havai fişek tüplerinin ağız kısmı ezilebildiği için havai fişeğin tüp içerisinden çıkmasını engelleyerek havai fişeğin yerde patlamasını imkan sağlıyacaktır. 

Önceliğimiz kullanıcı sağlığı ve güvenliği olduğu için tüm havai fişek ürünlerimizi kargo ile gönderimi yapmamaktayız. 

16’lı Havai Fişek Çeşitleri

16 atışlık havai fişek çeşitleri boy ve renklerine göre birbirlerinden ayrılırlar. Dilenen renkte havai fişek bulmak mümkün olmakla beraber, her atımı farklı renk olan havai fişekler de mevcuttur. 16 atışlık havai fişekler boylarına göre de çeşitlere ayrılmaktadır. Atış alanının yüksekliğine göre isimlendirilirler.

Furkan Havai Fişek üzerinden ulaşabileceğiniz 16’lı havai fişek çeşitleri ise şu şekilde sıralanabilir:

·         Yeşil parlamalı kırmızı havai fişek

·         Mor parlamalı yeşil havai fişek

·         Ejderha alevi havai fişek

·         Parlak yıldızlar havai fişek

16’lı Havai Fişek Özellikleri

16 atışlık havai fişek, amatör kullanıcıların havai fişek atmaya başlarken kullanması tavsiye edilen miktardır. Hem havai fişek kullanımı öğrenilir, hem de yeterli görsel şölen yaratılmış olur.  16’lı fişekler, yaklaşık 25-35 saniyede 16 kez otomatik olarak patlama gerçekleştirirler. Her bir fişek için ayrı ayrı ateşleme yapmaya gerek yoktur.

16 atışlık havai fişek, fitilinden ateşlenmeli ve etrafı taş ya da tuğla gibi sert cisimlerle desteklenmelidir. Havai fişekler sadece açık alanlarda kullanılmalı ve ateşleyen kişi fitil ateşlenir ateşlenmez fişeğin yanından ayrılmalıdır. Seyirciler ise en az 25-30 metre uzaktan izlemelidir. 

16’lı Havai Fişek Fiyatları

16 atışlık havai fişek fiyatları, fişeğin boyutuna, şekline ve rengine göre farklılık göstermektedir. Havai fişeğin alındığı yer de oldukça önemlidir. Sertifikasız ürün kullanımı büyük boyutta tehlikeye sebep olabilmektedir.

Furkan Havai Fişek olarak müşterilerimize tamamı sertifikalı havai fişekler sunmaktayız. Herhangi bir sorun yaşanma ihtimali olmayan ürünlerimizi (Fabrika tarafından gerekli testler ve kontrollerden geçerek bizlere ulaşmaktadır), uygun fiyatlarla sizlerle buluşturmaktayız. Sitemiz üzerinden dilediğiniz renk ve boyda 16 atışlık havai fişek satın alabilir ve gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.


Furkan Havai Fişek olarak kullanıcılarımıza piroteknik oyuncaklar için stokta bulunduğu müddetçe dilenen sayıda ürün satışı yapmaktayız. Ayrıca ödeme kolaylığı olarak EFT, havale ve kredi/banka kartı seçenekleri de müşterilerimize satın alma ekranında sunulmaktadır.

Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.